A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Nejen plavbám zdar!

04.04.2014 08:35:15 | marbes
marbes
Diskuze vážná i nevážná se všemi, které spojuje jedno - plavby výletními loděmi
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Radka P. 05.07.2017 18:39
MSC MERAVIGLIA  

Tak jsem hodně zvědavá, s čím přijede Marbes. Četla jsem recenze klientů Riviery a všichni kritizovali služby na lodi :'( Ale třeba už se to zlepší, když to není už ten "první turnus" :-\

doktor23 03.07.2017 14:44
marbes 03.07.2017 07:16
Re: Meraviglia Marbes  

Ahooooj, no bazény.... Kdo jste byli na Preziose nebo Divině, tak víte, jak vypadal bazén na zádi, tady na zádi taky je, ale není tak pěkný. Hlavní bazén, no to je masakr-mraveniště a velký kravál, nic pro mě, to až budeme den na moři, tak si hned ráno najdeme nějaké klidné místo a budeme se chodit osvěžovat do vnitřního, který mi tak nacpaný nepřišel.
Jinak včerejší servírována večeře docela zklamání, ale chodit zatím budeme dál. Strašně malá nabídka jídla-jedna polévka, jedna pasta,pidi porcička, neberte to jako stížnost, jen postřeh, prostě u těch menších lodí je to lepší, komornější....i na Preziose jsem nebyla spokojená.
Na večerní posezení jsme včera využili Irskou hospůdku s perfektní živou hudbou, kde jsme s Terkou mastili karty do 1h. V nabídce piv jsou i české Krušovice a např jen tady spadá Guiness do all, jinde na lodi je v all jen točený Heineken.
Holky jsou obě z lodě nadšené, ale obě nezávisle na sobě chtějí příště na něco typu Orchestra, Musica atd.
Včera jsme taky chtěli po večeři do divadla, ale bez rezervace to nelze, v průběhu večera byla tři různá představení, za se střídají během celého týdne. Chceme i na Circ de Solei, stojí to 15e s koktejlem nebo 35e s večeří, samo že opět s rezervací.

• Blue.blue
  • Anonym (1)
doktor23 02.07.2017 23:29

Pohľad z móla

• frankie
  • Blue.blue
doktor23 02.07.2017 23:28

Balkón

• frankie
  • Blue.blue
  • Anonym (1)
doktor23 02.07.2017 23:27

Tak pridávam pár fotiek od kamaráta, ktorý tam je

• frankie
  • Blue.blue
  • marbes
Blue.blue 02.07.2017 18:42

:-D přidávám se.... vychytávky, novinky a bazény na nové lodi.., přesne to me zajímá 8-).

Fiš 02.07.2017 17:55

...no jasne, přeju poslední a vyptávám se první :-D
Prosím, mně zajímají hlavně bazény, jak se ti zdají, jestli jsou třeba větší na ten počet lidí, či zda je jich více.Co v kajutě?Nějaké novinky, vychytávky? :-\

• Blue.blue
marbes 02.07.2017 16:34
Re:  

Doktorovi moc díky za fotky, na fb vkládat jdou, ale sem prostě ne :-X
Blani, první dojem zatím stejný, jako z každé jiné větší lodi, měli jsme štěstí, že jsme vylezli z busu, nechali kufry obsluze, řekli delegátovi, že jdeme napřed a šli do haly, kde už check-in běžel. Dostali jsme kartu s číslem 7 a šli bez čekání na check-in, kartičky jsme hned dostali, na vouchery jsme dostali razítko ok, tenhle papír spolu s pasy jsme museli ukázat až na lodi, kde nás rovnou i vyfotili. Byl to hrozný fofr, během 5ti minut od autobusu jsme byli na kajutě.
Teď jsme na security cvičení a je to taky jinak-vesty na kajutě nejsou, jen tu v nich blbne personál.
Jo a na baru jsme zatím nikde nedostali účet, třeba to bude jinak, ale dneska jsme zatím objednávali na třech a všude jen naskenovali kartu.
Trochu jsem se bála kvant lidí, ale zatím je to tak nějak srovnatelné s jinými plavbami, uvidím třeba zítra.
Loď je trochu jinak dispozičně, než je zvykem, tak to bude chtít trochu zkoumání
Jestli vás zajímá něco konkrétního, tak se ptejte.

• Blue.blue
Blanka pb 02.07.2017 16:01
Re:  

Díky a první dojem z lodi?

Zpět na všechny diskuze