A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Nejen plavbám zdar!

04.04.2014 08:35:15 | marbes
marbes
Diskuze vážná i nevážná se všemi, které spojuje jedno - plavby výletními loděmi
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Fiš 23.05.2017 12:21
Re:  

Pikopes:....není zač.od toho jsme tady :-D :-D :-D
Drahý?.......možná jo..........Marbes píše za rodiny s dětmi, a já píšu za single středního věku.Kde na to beru?Už jen to, že jsem přestala kouřit by mi našetřilo v pohodě na základní cenu týdenní plavby ve středomoří :-|
Jasan neberu si all inclusive, protože bych se po týdenní plavbě neunesla.Nekupuju výlety od MSC, protože neumím dost dobře anglicky.
A navíc, závislost je sfiňa :-D..ukaž plavbu jednou budoucí manželce <3 ....
a za pět let jezdíte i s děckama :-D :-D :-D

• fineliving
Blue.blue 23.05.2017 12:17
Re:  

k ceně ... přesně, jak píše Marbes, myslím, že když se to koupí s předstihem, není to až tak drahé ....já sama navíc kupuji přes německý server, a jak jsem tady někde psala, týdenní plavba pro 4 (2 dospělý a 2 teens) mě vyšla s 5% slevou (již jsem dříve plula) na nějakých 39.000 +- Pak jsme za týden zaplatili 280 EUR servisní poplatky (je to 10 EUR osoba/noc) a to, co jsme si k plné penzi chtěli dopřát (pokud jsme chtěli kafe, zmrzlinu a pod.)
Ale já za tu cenu měla komunikaci se zahraničním prodejcem, bez delegáta, dopravu z a do přístavu jsem řešila sama.... někdo preferuje nákup u českého prodejce, i např. s delegátem a i s dopravou.

Hanka

Fiš 23.05.2017 12:13
Re: Plavba Blue  

...no tak to mu řekni, ať zachraŇuje všemi deseti!Jednak že tu na to fšeci čekáme a jinak už se do Teens clubu nepodívá :-D

Přátelé, ještě štěstí, že mi děcka už nehrozí, leda možná nějaký Senior club :-D
I když senioři jsou dnes také podšívky.Pořád by jen někde rajzovali po světě :-D :-D

Blue.blue 23.05.2017 12:07

:-)
takhle krásný výhled je z Hill of muses na Akropoli 8-) ...doufám, že se do Atén ještě někdy vrátím za sluníčka a 100 % se vrátím i sem ;-)

Jinak jsem se musela hodně smát tomu teens clubu ...naštěstí havěť ho objevila až ke konci a tak to nešežralo ani moc kreditu ani moc času :-D :-D :-D.

A držte mi pěsti, nějak zlobí karta ve foťáku, nejdou všechny fotky stáhnout, hlási to nějaké poškození :'( :'( :'( ...havěť je z toho pafff, předák havěti- syn ;-) jako IT junior snad něco dokáže zachránit O:-)

marbes 23.05.2017 11:49
Re:  

to pikopes: Svatební cesta na lodi by byl myslím dobrý nápad 8-) Vím, že MSC má i nějaké akce pro líbánkové plavby - https://www.msc-kreuzfahrten.de/de-de/Kreuzfahrt-Angebote/Besondere-Anlaesse.aspx
Jinak k ceně - plavbu chce nakupovat hodně brzy, kdy jsou ceny ještě ve first minutě hladinách, my jsme 4členná rodina a začali jsme na plavby jezdit v roce 2011, kdy ještě i u letních plaveb bylo, že děti do 18ti let byly úplně zdarma, to nás pak dovolená na lodi vyšla opravdu mnohem levněji, než nějaká pobytovka u moře. Teď už musíme i za děti platit (aspoň v prázdninových termínech, které jezdíme my), ale při započtení všech slev to pořád vyjde lépe, než nějaké Chorvatsko :-[ ;-)

pikopes 23.05.2017 11:40

zdravim vsechny, predem moc dekuji za dlouhe dny cteni a inspirace, planuji svatebni cestu a napadla me plavba po stredomori. je super, ze sem se mohl zacist do zkusenosti jinych cestovatelu. jenom teda nechapu,kde na to berete penize, prijde mi to celkem drahy..

Fiš 23.05.2017 11:31
Re: KRÁSNOU PLAVBU!  

Taky se připojuju s přáním a hlavně počasí, ať máte jaksepatří na ty"panoramata" <3
Jo a tématické večery, jestli budou?U MSC už jaksi víme jaké to je ale stejně stojí zato si garderobu připravit.Aspoň je sranda.
Naše Whire (((clap)))

marbes 23.05.2017 08:34
KRÁSNOU PLAVBU!  

Blani, krásnou plavbu přeji, pohodovou cestu do přístavu, pěknou prohlídku Lisabonu a úspěšnou plavbu. Jsem zvědavá, s jakými zážitky pro mě neznámé plavební společnosti, přijedeš. Užijte si to! 8-)

fineliving 22.05.2017 22:05
Re: Doprava k plavbám  

Fiš, do Viedne sme sa dopravili po vlastnej osi. MSC zaisťovala let Viedeň - Janov a transfer z letiska na loď a späť samozrejme tiež.
Na letisku vo Viedni sme si vyhľadali let podľa čísla na dokladoch od cestovky, angličtinu tam nepotrebuješ. Proste klasické odbavenie na letisku. Pri check-ine sme už videli ľudí s batožinami označenými MSC (tie visačky, čo dáva MSC). Tam sme už videli, že sme došli správne :-). V lietadle sme boli iba tí, ktorí sme išli na loď. Po prílete do Janova nás už pri vychádzaní z letiska čakali pracovníci MSC s tabuľami a smerovali nás k autobusom. Po príchode do prístavu sme sa hneď naloďovali, bola to úžasná rýchlovka, neprešlo ani 10 minút a boli sme na lodi ;-), proste paráda.
Po plavbe to bolo rovnako komfortné, vyloďovali sme sa ako prví, autobusy nás zase šupli na letisko, pracovníci MSC nás nasmerovali na check-in, ktorý otvorili len pre nás.
Plavbu sme kupovali komplet aj s celou dopravou od Orbis Linku. Boli sme veľmi spokojní <3.
Bola to takáto plavba: http://www.okruzni-plavby.cz/plavba/448723-msc-orchestra-italie-francie-spanelsko/44854109-termin/

marbes 22.05.2017 21:52

Fiš, kdyby ten teens club neběžel až skoro do rána (což on ofiko neběží, ale ona se pak ta mládež po uzavření přesouvá do jiných ještě funkčních prostor), tak proti nemám křivého slůvka, protože jako intenzivní jazykový kurz to skutečně funguje skvěle ;-)

Zpět na všechny diskuze