A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Nejen plavbám zdar!

04.04.2014 09:35:15 | marbes
marbes
Diskuze vážná i nevážná se všemi, které spojuje jedno - plavby výletními loděmi
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
marbes 30.09.2017 19:03
Re: Seznam  

jasné, to jsem si říkala taky, že se to bude týkat obrovského množství cestujících a to už by bylo znát, kdyby každému měli dát i blbých 50€

frankie 30.09.2017 18:49

No když to já vezmu z pohledu naší lodě Fantasia, tak vlastně změnili celou sezónu v Karibiku, vlastně úplně všechny plavby mají změnu. Tak taky nevěřím, že by mohla ještě přijít nějaká kompenzace... :-\

marbes 30.09.2017 18:29

Já taky nemyslím, že pochybilo, jen mě zaráží, že fakt nic nenabídli, my měli změnu trasy 2x a pokaždé k tomu byl nějaký finanční bonus, pokud jsme na změnu přistoupili. Byla taky možnost plavbu bez pokuty stornovat nebo vyměnit za jinou.

Fiš 30.09.2017 17:47

Myslím, že MSC nepochybilo, změny v itineráři má ve smlouvě. the myslím, že není nárok.

marbes 30.09.2017 16:33

Vy jste vážně nedostali žádnou kompenzaci za změnu trasy? :-\ Divné, divné....

frankie, v seznamu Tě upravím v pondělí, mám ho uložený na pracovním PC a nechce se mi ho dohledávat tady v diskuzi milion stránek dozadu ;-)
mmch, ta Tvoje plavba je huuuuustááá 8-)

frankie 30.09.2017 15:26
Seznam  

Tak i my už máme oficiální oznámení o změně trasy.
Prosím tedy o aktualizaci v našem plavebním seznamu: ;-) :-)

frankie: 27.1.-10.2.2018 MSC Fantasia (Martinik - Guadalupe - Svatá Lucie - Barbados - Trinidad and Tobago - Grenada - Svatý Kryštof a Nevis - Martinik - Guadalupe - Antigua a Barbuda - Svatý Vincenc a Grenadiny - den na moři - Dominikánská republika - Svatý Kryštof a Nevis - Martinik)

Fiš 30.09.2017 13:02
Re: Karibik 2018  

A je to tu vážení :-$ofiko oznámení od MSC.Přišli jsme o Martina.Žádné jiné podrobnosti ani nabídky,

Já dnes 111 do odjezdu :-\

doktor23 29.09.2017 16:27
Antigua  

Pre mňa veľmi pekná, skvelá pláž, málo ľudí.
Pohľadám, kde som bol

• frankie
  • Denka27
Blanka pb 29.09.2017 10:16

Ano, já se taky taky těším na sraz, že se tam všichni co máme rádi plavby lodí sejdeme, podiskutujeme,poznáme se, poradíme si.Připomínám Pardubice 14.10. 2017 restaurace Na staré rybárně cca 14.00 hodin.

Fiš 28.09.2017 23:15

Taky jsem zvědav, jak si dají načas s nabídkou.Nám samo storno nehrozí, protože už máme letenky.
Tak třeba Maho uvidím jindy :-\zatím si vypěstuju pěkné břišáky, abych se udržela na plotě, že Blue? ;-) :-D
A taky celkem spoléhám na sraz, že to tam podrobně proberem (((clap)))

Zpět na všechny diskuze