A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Nejen plavbám zdar!

04.04.2014 08:35:15 | marbes
marbes
Diskuze vážná i nevážná se všemi, které spojuje jedno - plavby výletními loděmi
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
marbes 17.04.2014 10:30
marbes 17.04.2014 10:29
Re:  

Ten celkový scan zřejmě neprošel, zkusím to tedy po kouskách

Réza 2 17.04.2014 10:27
Re:  

To je určitě ta plavba, co jsem o té super nabídce před chvílí psala, kombinace Paříž a Norské fjordy, mně to jen probleskne a pak to chce registraci :-(

marbes 17.04.2014 10:25
Re:  

Přiložím scan obrazovky na tu plavbu, co sem vložila Onika - přihlásila jsem se skrz FB, tak abyste si to i vy ostatní mohli prohlédnout a nemuseli se registrovat
Je to scan celé obrazovky, tak doufám, že to bude čitelné, kdyžtak to rozdělím na dva obrázky

marbes 17.04.2014 10:18
Re:  

Oniko díky za odkaz! Chce to po mě registraci >:), tak nic nevidím :-( Škoda, že někdo tady nemá s Pullmantour zkušenost.

Rézo - to mi máme pokaždé - vezeme z domova snad půl skříní a pochopitelně to je z valné většiny nepoužité. U minulé plavby to bylo ještě horší, když jsme na plavbu navazovali pobytem na Gardě, tak jsme měli v autě ještě lednici, inliny, spacáky, plážové podložky a jiné ptákoviny na lodi nepotřebné. No, byli jsme jak stěhovák :-D

Jinak já už jsem si dneska ráno udělala web check-in (to zas bylo peklo s těmi MSC stránkami >:)) a už můžu pomalu taky začít balit :-D

Réza 2 17.04.2014 10:06
Re:  

Díky, Radko, tak to máš vlastně dnes a zítra prázdniny :-))
polo, já z toho svého kufru jsem užila sotva polovinu, tím, že bylo teplo a to i po ránu a večer celkem bez větru jsem potřebovala jen letnější věci + večer společenské, župan vůbec né, ale zase bych vše vzala, jeden nikdy neví :-\
oniko, s tím Pullmantourem jsem tu též jednou dávala super nabídku, nikdo se neozval, že by s nimi byli...

marbes 17.04.2014 10:02
Re:  

Rézo, manžel má za fotečku 1*! ;-)
Popisy k destinacím i fotky samozřejmě počkají, až budeš mít chvilku, ale těším se! Koukám, žes chytla bacila, tak se brzo uzdrav.
Ty Blani taky!!! A ještě jednou děkuji za pohled - psala jsem i SZ.

Polo, přeji krásnou plavbu a spoustu parádních zážitků! Nápad vzít s sebou pomlázku je super, jen jim tam pěkně ukažte, jak se u nás drží velikonoční tradice ;-)

onika 17.04.2014 09:40
Re:  

pola :-) přeji šťastnou cestu do přístavu, nádherné počasí a krásnou plavbu :-) Velikonoce na lodi , to musí být taky zážitek :-) potom dej vědět jak to probíhalo ;-) Pomlázku máš, vajíčka taky, chce to ještě něco na vycpání pozadíčka aby to moc nebolelo.
Teď byla nabídka na Pullmantour , na 11 dnů , a all. a dopravou v ceně. Jenom to musím najít, nevím za kolik to přesně bylo. Byl někdo s Pullmantour?

Zpět na všechny diskuze