A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Nejen plavbám zdar!

04.04.2014 08:35:15 | marbes
marbes
Diskuze vážná i nevážná se všemi, které spojuje jedno - plavby výletními loděmi
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
stechova 03.01.2015 09:57
Re: 1.PLAVBA  

Diky za odpoved :)

- dostala jsem to jako svoji vysnenou dovcu k vyroci - tak jsem vybrala neco s ohledem na malou ne vylozene exotickeho - genua, civitavecchia, palermo, la goulette, palma de mallorca, valencia, marseille - genua, na 7 noci, v pulce kvetna - s Preziosou :)
no asi nejakou tu vecu zkusime a kdyby to neslo, tak holt odejdeme, a budeme chodit na bufetove..
a jeste dalsi dotaz - mame zaplacene balicky piti ALL. - ale da se nejak vzit neco k piti do kajuty vecer - vzhledem k male urcite budeme cast vecera tam, tak abysme si terba pustili film a dali vinko, nebo koktejl nebo tak neco :)

dik
Lenka

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
03.01.2015 09:19 88.101.38.***

Onika už na vše odpověděla,jen bych za sebe doplnila, že jsem kočárek u večeře viděla takže to určitě jde.Blanka

• Anonym (1)
  • stechova
onika 03.01.2015 09:03

Ahoj :-)
Servírované večeře začínají v 19,00 nebo druhé sezení v 21,00 hod. Opravdu trvají cca 1,5 hod. S kočárkem by tam asi byl trošku problém. Stoly jsou poměrně těsně u sebe a někdy mají číšníci problém stůl obejít, ale to by šlo domluvit se šéfem jídelny aby vás posadil tak aby kočárek nevadil. Jenom pochybuji, že by prcek toto stolování vydržel a odcházet uprostřed večeře , uložit malou, to by byla škoda o to přijít. Na servírovaných večeřích jsem tak malého prcka neviděla. S tak malým prckem bych to viděla na bufetové večeře.
Divadlo pro první sezení začíná v 21,00 hod. a lístky se nekupují, vstup je volný. S kočárkem by se dalo zůstat úplně nahoře, kde jsou i místa pro vozíčkáře. Přijít a odejít se dá kdykoliv.
Jinak, kočárek na lodi nikomu vadit nebude :-) na plavbách je spousta malých prcků v kočárku. Personál je na malé děti připravený a prcek se bude mít jako ve vatičce :-)
Jakou lodí bude ta první plavba a jaká trasa ?

• Anonym (1)
stechova 03.01.2015 07:16
1.PLAVBA  

Zdravim,
v kvetnu se chystame na nasi prvni plavbu a rovnou i s nasi rocni dcerkou, tak jsem chtela poprosit, jestli byste mi drobet neporadili ... :)
jak to vypada pri servirovane veceri - v kolik zacinaji a opravdu trvaji 1,5hod? bude tam nekomu vadit kocarek? (mala chodi brzo spat, tak abysme o to uplne neprisli)
a jak je to s vecernimi predstavenimi? kdy zacinaji a da se na ne taky proklouznout s kocarem? jako zustat nekde nahore u dveri a pripadne zmizet? jsou potreba nejake listky/ rezervace apod.?

predem diky
Lenka

• Anonym (1)
Réza 2 24.12.2014 13:11
Re: PF 2015  

jali, nestresuj se na Štědrý den, určitě jde o chybu, pročpak by vás vezli do Janova, když vyplouváte z Benátek ;-)

• Anonym (1)
jali 24.12.2014 12:56

přeji všem krásné pohodové Vánoce a ještě jsem nevyplula a už jsem ve stresu.Objednali jsme si Perly východního Středomoří z Benátek .Na smlouvě máme Benátky ,ale teď jim naskočila autobusová doprava do Janova.A už jsem rozhozená,už první problém

• Anonym (1)
Réza 2 23.12.2014 20:48

Všem příznivcům plaveb přeji i já krásné a pohodové vánoční svátky :-)
a v novém roce ať vás čeká jen to krásné O:-)

• Anonym (1)
Radka
22.12.2014 21:01 94.112.15.***
PF 2015  

Také přeji všem příznivcům plaveb (a nejen jim) klidné a spokojené prožití Vánoc a do nového roku jen to nejlepší :-) a samozřejmě spoustu dalších zajímavých plaveb ;-)

• Anonym (1)
marbes 22.12.2014 13:01
Re: plavby  

Blani, moc díky a krásné Vánoce a veselého Silvestra i Tobě! <:-)

• Anonym (1)
Blanka pb 21.12.2014 17:49
Re: plavby  

Blíží se nám pro mně nejkrásnější svátky v roce tak bych chtěla všem popřát pohodové prožití vánoc,veselého Silvestra a v novém roce 2015 hlavně zdraví.Blanka

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze