A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Nejen plavbám zdar!

04.04.2014 08:35:15 | marbes
marbes
Diskuze vážná i nevážná se všemi, které spojuje jedno - plavby výletními loděmi
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Radka
17.04.2014 09:14 78.45.53.***

Taky vítám Rézu zpátky :-) a těším se na další zážitky a fotečky :-) Hned bych se na nějakou plavbičku zase vydala, zvlášt když se koukám na různé nabídky, které se teď objevují. Bohužel jako učitelka mám termíny předem dané, tak se mi o nějakých mimosezónních plavbách může jen zdát :-( :-D

Réza 2 16.04.2014 20:23
Re: Nejen plavbám zdar!  

... a jedna na dobrou noc, ještě včera "náš barák" :-))

Réza 2 16.04.2014 19:35

Blanko, děkuji :-) nás tentokrát oněmocnělo taky dost ze skupiny, možná z tepla do klimy, já mám opary, ty tradičně, rýmu, kašel, bolí uši... a bude hůř, jak říká delegát, po plavbě přichází únava a bolí ruce, nohy... však ta loď moc o odpočinku není, to víme všechny :-)) ale přesto se už dnes těšíme na příště. Delegát to měl na otočku, v pátek jede s Polou, tak ještě jednou přeji šťastnou plavbu 8-)

Neregistrovaný uživatel
16.04.2014 19:03 88.101.38.***

Rezi, srdečně vítám doma a jsem ráda,že se vydařilo.Já jsem bohužel už dva týdny dost nemocná trochu se to lepší, ale jsem hned unavená a každá činnost mně vyčerpává.Nakoukla jsem sem jen abych přivítala Rézu a popřála Pole krásnou plavbu - myslím,že osumnáctého ? Polo přeji aby se plavba líbila jako nám minulý rok protože to víc nejde.Blanka

Réza 2 16.04.2014 16:43

K těm destinacím se s fotkami vrátím až po Velikonocích, já teď budu pořád v práci,
takže jen ve zkratce:
Malaga - pěší procházka městem s delegátem, náměstí, hrad, park
Lisabon - 4 hodiny taxíkem po nejvýznamnějších místech, večer centrum Lisabonu s delegátem
Casablanca - pěší procházka s delegátem, mešita, medina, trhy
Barcelona - transfer od lodi, pěší procházka s delegátem, hlavní turistická třída, gotická katedrála atd., na Sagradu Familiu čas bohužel nezbyl, s tím jsme byli tak nějak smíření, že až někdy o poznávačce

Réza 2 16.04.2014 15:35

Vyblejsknul manžel a to sám od sebe, bez žádosti :-D

marbes 16.04.2014 15:08

To moře je fakt jak hladina rybníka :-)

marbes 16.04.2014 15:07

Rézo! (((clap))) (((clap))) (((clap))) Moooc díky!
A Tys vlezla na pánské nebo jsi zaúkolovala manžela? :-D

marbes 16.04.2014 15:05

No jasně, takhle na to nemůžeme koukat - my letos do Benátek jedeme busem, tak než se vymotáme přes Prahu a Brno z republiky, tak už bysme autem byli na rakousko-italské hranici, ale zase si budeme moct cestou schrupnout a nebudeme (snad) tak unavení, jako po cestě autem.

Réza 2 16.04.2014 15:03

a letos mám i pánské :-D

Zpět na všechny diskuze