A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Nejen plavbám zdar!

04.04.2014 09:35:15 | marbes
marbes
Diskuze vážná i nevážná se všemi, které spojuje jedno - plavby výletními loděmi
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Denka27 19.06.2015 14:11
Re: centrální středomoří na Allure  

Dakujem, Ty si stále taká pružná ;-) ja som hľadala asi iba v slovenčine a našlo mi ptt tour a tam plavbu RC nemali, ani cestovka čo nám vybavila Preziosu. My sme traja dospelí a dieťa do 9 r. tak to idem očekovať. Dakujem ešte raz.

• marbes
marbes 19.06.2015 13:55

Denko, našla jsem tohoto prodejce http://www.iconplavby.cz
Dražší to pro nás s dětmi bohužel je, co jsme si zkoušeli vykalkulovat třeba na e-hoi.de nebo dreamlines.de, tak se pod 3tis € nedostaneme :-S

• Denka27
Denka27 19.06.2015 13:53

Ahojte, som rada, že to tu stále žije :-) a plaví sa o sto šesť. Po odmlke idem hľadať a plánovať plavbu, čítala som Vaš príspevky a vŕta mi RC v hlave. Máme len jedno dieťa do 18 r, a skúsenosť len s MSC, ale Allure sa mi tiež páči. Googlila som, ale neúspešne, kto ich vlastne predáva ? Je cena oveľa vyššia ako MSC ?

marbes 19.06.2015 07:44
Lenka a Vašek 19.06.2015 00:54

Kde ,prosím, najdu vaše fotoalbum ,děkuji za info Lenka

marbes 18.06.2015 13:39

Tak jsem koukla do seznamu a koukám, že v sobotu vyplouvá doktor23 na stejnou trasu, jako my za tři týdny (už se začínáme moc těšit :-)) Budu mít po návratu určitě spoustu dotazů, už teď vím, že mě zajímá, jak tématické budou večeře, např. vloni byl jeden den karnevalový a na to jsme nebyli vybavení, na večeře v bílém člověk věci běžně má, ale předloni nás zase vypekla 70tá léta, to jsem našla ve výbavě jen květinovou textilní čelenku do vlasů :-)

marbes 17.06.2015 10:32

Nikki, díky moc za superpraktické informace a za parádní fotogalerku. Kochala jsem se od rána. Paráda! Těším se i na fotky z destinací, čekají nás za 3 týdny podobné :-)

vvy 17.06.2015 07:03

Díky za informace
Veronika

Nikki 16.06.2015 20:54

Pro ty co by plánovali cestu ať už s Allure, Osasis, nebo Harmony, což jsou stejné lodě s nějakými malými obměnami, napíši pár praktických věcí.
Na lodi je plná penze, nápoje jsou taky v ceně. Restaurací v ceně je zde spousta a některé jsou i placené. Např na snídani můžete jít do hlavní restaurace, servírované restaurace, restaurace v Central parku, Johny Rockets, restaurace v Solariu, Wipeout cafe, ještě donuty a káva na Boardwalk....no zkrátka můžete snídat pokaždé jinde. Poprvé když jsem přišla do bufetové restaurace, jsem si říkala, že jak se sem všichni vejdou....no pak jsem to pochopila. V každé restauraci je trošku jiná nabídka, některé jsou, že vám je podává obsluha přes pult. Oběd nabízelo v ceně 5 restaurací....co jsem napočítala. Přes den jsou nějaké snacks na různých místech, hot dogy, pizza..atd v super kvalitě. Placené restaurace nevím, ty jsme nevyužívali.
Jinak na večeři není 1 a 2 sitting, ale přijdete nahlásíte se a oni vás cca do 5 minut uvedou do restaurace, takže můžete sedět pokaždé jinde, dokonce si můžete vybrat i u okna ;-) Což bylo super, hlavně když každý den jsme se vrátili z výletu v jinou dobu.
Nápoje jsou v ceně v restauracích u snídaně a k obědu. Mají to rozděleno na nápoje bez bublin - voda, džus, ledový čaj, citronáda, malinovka, čaj, káva ty jsou v ceně. S bublinkami cola, sprite, fanta.....jsou za peníze, nebo je koupíte v balíčku. Dostane láhev s víčkem a do toho vám je nalévají (asi i plechovky), na lodi jsou i super moderní automaty na pití, které reagují na láhev a můžete si tankovat sami. Obsahovali spoustu nápojů cola vanikova, višňová ....např u coly 10 druhů, spousta příchutí ani jsem to neznala. K večeři je v servírované restauraci rozlévaná voda v ceně, pijí ji tam všichni. Jinde jsme na večeři nebyli tak nevím.
Večerní programy v ceně. Není tady každý večer divadlo, jak je zvykem. Každé představení se opakuje několikrát, aby se všichni vystřídali. V divadle jsou 3 představení, lední show pro dospělé a děti, vodní show a stand up comedy v angličtině a španělštině. Je dobré rezervovat, ale bylo místo i tak, záleží zřejmě na obsazenosti lodi.
Barů s večerním programem je tam nepřeberně z různou hudbou, ani jsme je všechny nestihli :-[ Dále byly jestě speciální party.
Navíc se na lodi platí denní poplatek 12$ na osobu a den, odečítá se každý den, na MSC to bylo myslím 7€, což je víc, zvláště k momentálnímu kurzu dolaru, ale dostanete mnohonásobně víc. <3 <:-) (((clap)))

• vvy
  • Anonym (1)
doktor23 16.06.2015 17:24

Krásne fotky, RC sa mi začína páčiť .... ešte nájsť nejakú super cenu ;-)

Zpět na všechny diskuze