A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Nejen plavbám zdar!

04.04.2014 08:35:15 | marbes
marbes
Diskuze vážná i nevážná se všemi, které spojuje jedno - plavby výletními loděmi
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Lenka a Vašek 18.01.2015 21:50
Re: seznam  

ráda bych nás také zařadila do seznamu - jedeme Splendida 12.4.2015 Janov ,Palermo, Tunis ,Barcelona ,Marseille, Janov Lenka a Vašek 8-)

Radka
15.01.2015 18:37 94.112.15.***
Re: Nejen plavbám zdar!  

Réza, marbes:
Holky, díky za optání :-D
Já ale díky shonu s blížícím se pololetím ve škole rozhodně nemám čas na cestovní horečku :-D :-D :-D
Spíš jsem nedávno s podivem zjistila, že už je to fakt za pár ;-)
Horečka bude asi až v pátek před odjezdem, do té doby fakt nestíhám :-!

Réza 2 15.01.2015 09:35

Tak snad těch převozů na pevninu bude co nejméně, vzhledem k času :-\
My zažili tender při čtyřech plavbách jen jednou a to hned při první plavbě v první destinaci Villefranche-sur-Mer na Azurovém pobřeží, teď si uvědomuji, že tuto destinaci na trasách plaveb už nevídám... :-\
A jinak se moc těšíme, že ještě stihneme starou dobrou Liricu, jak tady o ní básníte, jde do doku na renovaci až jako poslední ze 4 lodí 31. srpna 8-)

marbes 15.01.2015 09:15

Na osla já bych taky nevlezla, neboj, můžete tou trasou jít i bez osla :-)
Nicméně my jsme vždycky vylezli z lodě mezi prvními, abysme nemuseli stát dlouhou frontu na lanovku - po vylezení z tendru se moc nerozkoukávat po obchůdcích dole v přístavu a šupem doleva na nástupní stanici :-)

Ve Splitu jsme dostali v novinách taky info, že si máme jít dopo vyzvednout lístky na tender, přiznám se, že už nám lezl převoz loděmi krkem, to bylo na Santorinách, na Kefalonii a pak nakonec prý i Split. No co se dalo dělat, lístky jsme vyzvedli a nakonec pro nás bylo místo u mola, takže jsme je ani nevyužili. Myslím, že máte v programu docked/tender, protože není jasné, jestli se vejdete k molu. Mykonos nemohu sloužit - nebyli jsme. 8-)

Radu, povídej, už Tě chytá cestovní horečka?

Réza 2 15.01.2015 09:07

marbes, děkuji, vidím to na lanovku, na osla nevlezu :-))
.... ještě máme u přístavů Split a Mykonos uvedeno docked/tender, tak tam to asi bude buď/anebo :-\
A co Ty, Radko, kupičkuješ? Máš to za pár... 8-)

marbes 15.01.2015 08:34

Rézo, nene, loď kotví uprostřed kráteru a na pevninu se přepravuje tendery. Nahoru do mestečka lze vyjet za pár minutek lanovkou nebo vyšlápnout oslí stezkou. Jukni k nám na fotky http://recko.orbion.cz/fotogalerie/1-8-2011-msc-armonia-santorini-51217
Z poslední plavby mám fotky na Rajčeti, pošlu Ti přístupy do zprávy.

Réza 2 15.01.2015 08:23

Kdo jste byli na Santorini - loď nevplouvá do přístavu?
Ted jsem si všimla, na stránkách MSC je uvedeno tender 8-)

marbes 11.01.2015 19:54

Rézo, dokument jsme viděli, moc nás to bavilo :-) a odkaz jsem sem večer chtěla taky dát, končilo to v 16:05 a my museli jet v 16:15 na nádraží, tak nebyl čas.

Réza 2 11.01.2015 16:52
Réza 2 11.01.2015 16:46

Nedívali jste se dnes po třetí hodině na ČT 2?
V Karibiku s Paulem Mertonem : dokumentární cyklus BBC - Neobvyklá plavba populárního britského komika na jedné z největších výletních lodí světa Allure of the Seas (Kouzlo moří) 8-)

Zpět na všechny diskuze