A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Nejen plavbám zdar!

04.04.2014 08:35:15 | marbes
marbes
Diskuze vážná i nevážná se všemi, které spojuje jedno - plavby výletními loděmi
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
marbes 21.04.2014 09:42
Re:  

No vida, tak na to koukněte dneska :-)

Macena1 21.04.2014 08:46
Re:  

Super, budu se koukat :)
Lenka nepsala ani na hlavni diskuzi, uz jse nevim dockat jejich dojmu ;-)

onika 20.04.2014 21:16
Re:  

marbes, dle programu Spektrum, to budou opakovat v pondělí 21.4. v 17,00 hod. Pokusím se nezapomenout a podívat se. Díky za info.

marbes 20.04.2014 20:04
Re:  

Nekoukali jste se dneska od 17h někdo na Spektrum na dokument Supersytémy? Já koukala na vesmírný dokument před tímhle, vůbec jsem netušila, co v těch Supersystémech bude a bylo to věnované obří lodi RCI Allure of the Seas. Kdo máte možnost to zkouknout nějak zpětně, tak doporučuju, bylo to zajímavé. Nicméně - už se těším na tu relativně poklidnou a malou Armonii :-D

marbes 19.04.2014 20:25
Re:  

Přidávám odkaz, kdyby někdo chtěl v průběhu plavby kouknout, kde Pola zrovna je
http://www.seascanner.com/schiffsposition.php?schiff=Preziosa

Maceno, taky jsem zvědavá, s jakými dojy se Lenka ozve, možná ale bde psát na hlavní diskuzi "Plavby lodí MSC:Armonie....", nevím, jestli o této diskuzi ví, ale slibovala, že po návratu dá vědět, tak snad se ozve.

Macena1 19.04.2014 19:43
Re:  

Taky tak, i mně moc pomohou, především Daily ;-)

marbes 19.04.2014 19:13
Re:  

Jůůů Rézo, díky za ty fotky! Na tu "podpalubní video exkurzi" se těším! Ale je to síla, když člověk vidí, kolik se toho na lodi během týdne spotřebuje, radšinevědět, kolik procent z toho jsou zbytky :-\

A jo, Polin start jsem prošvihla, kouknu na webku a jsem zvědavá na její vyprávění, některé destinace máme stejné.

Michale, nemyslím si, ale je jasný, že každý na to můžeme mít jiný názor. My jsme třeba překládané jídelníčky využívali denně a nemyslím si, že bysme nic nového nechtěli ochutnat.

Macena1 19.04.2014 18:35
Sultanova plavba  

ahoj Lenka a Vašek, vítám Vás zpět na souši. Jak bylo na plavbě? už jsem moc zvědavá na Vaše zážitky :)

Réza 2 19.04.2014 17:35
Re:  

Pola právě proplula Benátkami, dívala jsem se na web kameru :-))
Krásné velikonoční svátky plné pohody a sluníčka i vám všem tady :-))

Michal
19.04.2014 08:49 188.175.134.***
Re:  

Proboha lidi,
nechat si překládat lodní noviny? To už teda fakt ne!. Každý průměrně inteligentní člověk pochopí z libovolné jazykové verze kromě japonštiny téměř vše, tak na co stručné překlady? Akorát se spoustu věcí vůbec nedozvíte. Podobné je to i s překládanými jídelníčky. Nikdy nic nového neochutnáme, nic se nenaučíme, v normální restauraci se v menu nikdy nezorientujeme a v cizině vždy budeme za burany... :-D :-D :-D.

Zpět na všechny diskuze