A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Nejen plavbám zdar!

04.04.2014 09:35:15 | marbes
marbes
Diskuze vážná i nevážná se všemi, které spojuje jedno - plavby výletními loděmi
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
onika 07.04.2014 10:08
Re: Nejen plavbám zdar!  

:-D :-D Už jí šmíruji :-D :-D Mají super počasí , v Janově 18st. Pomalu se budou naloďovat .

Ještě k tomu srazu. Mohla bych až v sobotu 26 července. Mám DPH a pak 25.7. asi pojedeme pro vnoučata do Prahy a takto bych musela po týdnu 2x :-\

marbes 07.04.2014 10:02

Tak Réza už je možná v Janově, odpoledne v 17h vyplouvají a můžeme jí po celou dobu plavby šmírovat zde - http://www.seascanner.com/schiffsposition.php?schiff=Orchestra :-)

plán její plavby:
Mon 07/04/14 Genoa / Italy 17:00
Tue 08/04/14 At Sea
Wed 09/04/14 Malaga / Spain 09:30 17:30
Thu 10/04/14 Lisbon / Portugal 13:00 23:50
Fri 11/04/14 At Sea
Sat 12/04/14 Casablanca / Morocco 07:00 19:00
Sun 13/04/14 At Sea
Mon 14/04/14 Barcelona / Spain 09:00 14:00
Tue 15/04/14 Genoa / Italy 09:00

marbes 05.04.2014 20:17

Tak se běžím rozloučit a popřát Réze krásnou plavbu!
A k tomu, co jste probírali:
- župan bych asi přibalila, je sice fakt, že zabírají dost místa, ale pokud chceš trávit volno na lehátku, tak by se možná šiknul. Pokud by se do kufru nevešel, ttak bar není vůbec špatná volba :-D
- žebříček těšení - no, mám na plavbě své favorit destinace, ale většinou se těším na plavbu jako takovou, prostě na celou :-), po plavbě pak analyzujeme, co nás překvapilo, zklamalo a naopak nadchlo, aktuálně máme doma nalejvárnu v podobě nekonečných hodin u TV cestopisů z plánovaných destinací a těším se do všech míst tak nějak asi stejně

Rézo, zítra na Tebe bueme myslet, až budeš nasedat do busu a v pondělí, až budete odplouvat. Pořádně si to užij a těšíme se na dojmy! Ahooooj!!!

Réza 2 05.04.2014 17:40

Tak u nás je velký rozpor Casablanca - Gibraltar, dcera by tu změnu, co jste měli vy, brala všemi deseti, studuje leteckou SŠ, z letiště by byla u vytržení, viděli jsme v TV :-)) já naopak mám ráda arabské země, tak bych o Casablancu nerada přišla, já třeba v tuniském přístavu La Goulette, což zase Blanka hodnotila jako nejslabší destinaci, byla ve svém živlu :-)) holt každý to máme jinak a o tom to je...

Radka P. 05.04.2014 17:21

Žebříček těšení, moc hezké :-) U mé dcery to byl při naší poslední plavbě jednoznačně Řím :-) a u mě po změně trasy asi Gibraltar kvůli tomu letišti :-D :-D Já si ale žebříček spíš tak nějak stanovuji až po plavbě a hodnotím, co mě nadchlo víc než jsem čekala a kde naopak přišlo zklamání :-\ Jinak před plavbou se většinou těším na všechno ;-)

Réza 2 05.04.2014 16:18

Vlastně můžu po barech soukromničit i dvě hodiny denně, zatímco zbytek rodiny se bude potit ve víru tanečních lekcí :-D

Réza 2 05.04.2014 16:11

Však už se taky těšííím, od předloňska mám favority Savannah Bar v africkém stylu a pak Vitamínový bar u bazénu :-D
A podle vzoru Blanky mám i žebříček těšení: Casablanca, Malaga, Lisabon a Barcelona nakonec, páč je tam od připlutí do vyplutí jen 5 hodin času (9-14), tak abych nebyla zklamaná :-\ Jinak máme časy docela slušné, Malaga 9:30-17:30, Casablanca 7-19, Lisabon 13-23:50, takže nejspíš uvidíme i osvětlený, odpoledne má manžel dokoupený výlet s cestovkou na poutní místo Fatima :-)

Radka P. 05.04.2014 15:52

Réza 2:
Jinak ale ten Lisabon vám závidím, Portugalsko mě moc láká :-) a taky tu Casablancu bych chtěla vidět, když nám ji v lednu kvůli počasí změnili na Gibraltar :-( tak už se aspoň těším na vaše zážitky. Krásnou plavbu!!!!!!! :-) :-) :-)

Radka P. 05.04.2014 15:48

Réza 2:
Ale bar vůbec není špatná věc :-D taky jsme tam při silvestrovské plavbě s dcerou seděly :-D :-D

Réza 2 05.04.2014 14:56

Tak ještě váhám, jestli nepřibalit pro jistotu i župany na palubu k bazénům (Orchestra má dva otevřené), v květnu jsme je nepotřebovali, po dvakrát jsme měli teplo, teď v dubnu máme v předpovědi převážně polojasno, oblačno od 16 do 21°C (nejhůře Lisabon zataženo 16), přece jenom máme ty tři dny na moři... tak abych je neproseděla v báru :-D

Zpět na všechny diskuze