A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Nejen plavbám zdar!

04.04.2014 08:35:15 | marbes
marbes
Diskuze vážná i nevážná se všemi, které spojuje jedno - plavby výletními loděmi
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Réza 2 29.03.2016 14:30:03
Re: MSC Orchestra  

Nechci v žádném případě strašit, tak spíše pro pobavení... na naše doporučení už na plavbu odjela spousta známých, ale poslední případ se nám vymknul... manželova známá z práce po zážitcích z našich plaveb vymyslela pro manžela taky jako dárek plavbu, tu naši, poplujeme společně i s našimi dávnými známými z plaveb a taky s Blankou tady s diskuze s jejími známými, těšíme se nehorázně... jo ale ten pán nebyl z dárku vůbec nadšen, prý dovolená se má vybírat společně, ale vypadá to, že už ho to přešlo a myšlence na plavbu přivyká... já osobně bych skákala metr vysoko, toho 19.4. mám narozeniny, to by byl dárek 8-)

Neregistrovaný uživatel
29.03.2016 14:15:50 89.24.199.***

Rézi...tuto sobotu. A 19.4. vyplouváme. Také jsem zvědavá, jak se bude tvářit :-) A ty vlny....v předchozím příspěvcích jsem právě četla, že z valné většiny nebývají, ale kdo zažil, tak že byly docela vysoké a že to s lodí cloumalo a to si tedy neumím představit s takovým kolosem :-!

• Denka27
Réza 2 29.03.2016 11:36:14

My velké vlny po pěti plavbách nezažili, ale byli jsme zatím jen Středomoří 8-)
A k příteli - kdy dárek odtajníš? Jsem zvědavá na jeho reakci 8-)

Denka27 29.03.2016 09:54:20
Re: Ceny výletov  

No tadiaľto som to aj ja pozerala, idem to čeknúť

• marbes
marbes 29.03.2016 09:49:42
Re: Ceny výletov  

Denko, koukla jsem namátkově na plavbu, kterou mi na MSC webu nabídli v banneru a cena výletu tam je - https://www.msckreuzfahrten.at/de-at/Suchen-Buchen/Kreuzfahrtdetails.aspx?cruiseid=MA20160402VCEVCE&pid=MA1604SWPRC0CA

• Denka27
Denka27 29.03.2016 09:37:19
Ceny výletov  

Ahojte pomaly sa pripravujeme na plavbu, zaskočilo ma, že MSC už neuvádza ceny výletov, ktoré robia oni. Asi dva mesiace dozadu to tam určite bolo...všimol si niekto túto zmenu ? Alebo ja zle pozerám :-)

marbes 29.03.2016 09:32:53
Re: ALLEGRISSIMO  

My měli strach, jestli se nám all vyplatí, když jedna z dcer pije jen vodu, ale ta druhá to zvládla do limitu propít i za ní :-D
A i na miniplavbu bych se těšila jak blázen! ;-)

Blue.blue 29.03.2016 09:28:17

to jsem byla já :-), teď už přihlášená

Neregistrovaný uživatel
29.03.2016 09:25:57 193.102.155.***

:-) díky moc ... jste zlaté, vždy poradíte!

co se "mladé" teenagerky týče, ta si svých 12 EUR užije bohatě ...a v součtu se nám to dohromady vyplatí, asi do toho půjdeme. Já už teď jen nevím, jestli je to naše maxitěšení normální při té naší miniplavbě :-D

marbes 29.03.2016 09:06:54

to Blue.blue:
Máme zkušenost jak s allegrissimem, tak s plavbou jen s nápojovými balíčky a nemůžu říct, že bysme bez ALL nějak strádali žízní. Jen to nebylo o tom zkoušení nápojového lístku odshora dolů, tak jak jsme to pak udělali s all ;-) Chce to opravdu sednout a spočítat, co se vám vyplatí. My jsme po hlasování rodinné rady téměř rozhdonuti pro další plavbu do all jít, je to sice dost peněz, ale je pravda, že člověk nemusí počítat žádné lístečky (kolik mu jich ještě zbývá) a nemusí se celou plavbu o pití starat. Se starší dcerou už s ohledem na její brzkou plnoletost už pojedeme za "dětskou" cenu jen jednou, tak si to chceme všichni užít :-)

Zpět na všechny diskuze