A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Nejen plavbám zdar!

04.04.2014 09:35:15 | marbes
marbes
Diskuze vážná i nevážná se všemi, které spojuje jedno - plavby výletními loděmi
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Denka27 19.05.2016 13:12
Re: Fantasia 5/2016  

Ja to tak robím už dávno, čo ma zaujíma si skopírujem a mám v PC jeden priečinok PLAVBY

joma 19.05.2016 10:59

To Denka: Moc děkuju za super popis plavby a za tipy v jednotlivých destinacích. (((clap)))
Hlavně kvůli takovým příspěvkům sleduji tuto diskuzi. Bohužel, často zapadnou mezi hromadu jiných. Asi si budu podobné věci kopírovat třeba do wordu. Ale nemám sílu číst vše od začátku a sestavovat si pro mě potřebné informace v přehledném formátu. Nenapadlo už někoho si podobný soubor vytvořit a dát ho ostatním k dispozici?

Réza 2 17.05.2016 17:54

Já jsem původem z Valašska a rampouch byl u nás střechýl :-))
a i jinak tam byly a možná ještě jsou zajímavá slova - šufánek, šlapkáče, zlavec atd., ani nám někde nerozuměli :-\
A u Slováků máme s manželem nejraději, když je pořad o vaření - jak oni se umí s těmi gastronomickými slovíčky pomazlit (((clap)))

• fineliving
Fiš 17.05.2016 17:28

jj,nemůžu si odpustit srandování s kdysi drahou polovičkou...."co budeme vařit"?Kapustu nebo zelí?
Hocičo...
Prej na Slovači "zelí je kapusta a kapusta je kél :-D :-D :-D

• doktor23
  • fineliving
marbes 17.05.2016 16:43

Tak vedierko jsme tu s manželem uhodli, hlemýždě bych si tipla správně na slimáka, ale je mi záhadou, jak se řekne "po vašem" slimák :-D (stejně se bavím i u zelí / kapusty)
no a rampouch po slovensky slyším teda prvně :-[

• fineliving
Denka27 17.05.2016 16:36

Vedierko - kyblik, hlemyzd - slimák, rampouch - cencúľ ;-)

• fineliving
marbes 17.05.2016 16:28

Nojo, ono to jako ohýbat opravdu vypadá :-D
Já vím, já už jsem těmi hrubkami a překlepy tady pověstná :-[ píšu rychleji, než myslím, většinou u toho ve druhém okně pracuji, nemám chuť to po sobě číst a takhle to dopadá :-\
Denko, jak se vůbec slovensky řekne hlemýžď a rampouch? ;-) Hele a co to je "vedierkom". To je ten kyblík na šampus? 8-)

Fiš 17.05.2016 16:13

Jak píše Rézi,hrubky neřež :-D...já tvůj příspěvek u oběda tak hltala,že jsem četla"ohýbat"....takže buď v klidu (((clap)))jeden blbě píše a druhý ještě blběji čte :-D

Ještě si říkám proč by ses tam musela ohýbat,to bys nebyla marbes ale žirafa :-!

Denka27 17.05.2016 16:10

Tiež by som sa netrápila pravopisom, navyše ja vôbec neviem aké ička tam majú byť, keďže je to čeština :-D ale za to viem čo je rampouch aj hlemyzd :-) čo už dnešná slovenská mládež asi nevie :-)

• doktor23
Réza 2 17.05.2016 15:23

Denko, já zůstala v němém úžasu hned časně ráno O:-) teď po práci čtu podruhé 8-)
marbes, hrubky neřeš, důležitý je obsah a též jsi to pěkně napsala 8-)

Zpět na všechny diskuze