A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Nejen plavbám zdar!

04.04.2014 09:35:15 | marbes
marbes
Diskuze vážná i nevážná se všemi, které spojuje jedno - plavby výletními loděmi
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Fiš 22.05.2016 13:47
Re: Katalog Riviera 2017  

Nóóó tak to jsem docela překvapená,,,myslím tou diskuzí s CK :-(Zvědavost mi nedala a nahlédla jsem do Riviéry už z toho důvodu,že je tu celkem chválena.Tam byla vyjádřeno,že kšeft neprovozují pro peníze...tak nevím.Ovšem ty ceny mně taky docela rozhodily sandál :-$ Mám totiž v budoucnu v merku také SAE,pokud se podaří a taky směr Gibraltar. 8-)Proto ty konkrétní trasy docela sleduju.Nemůžu si pomoct ale připadá mi,že first minute má cenu jen pro toho,kdo chce konkrétní plavbu v určitém termínu.Pokud chce někdo jen na loď proto aby na ní byl,mám tušáka,že se objevujou velice zajímavé LM.Jako čekat dva roky na týden na vodě-to bych fakt nedala.
Co se týče těch rozdílů v cenách-myslím,že je to tím že se různé cestovky dostanou k různým akčním nabídkám.Ale to je jen můj názor.
Jako nemít objednaný ten podzim,co máme v itineráři,určitě bych si v současné době vybrala jinak.
Už vůbec nemluvím o tom,kdo má možnost dostat se k nalodění po vlastní ose a bez delegáta.Tam jsou možnosti nepřeberné.
Holt,buď seberu odvahu,nebo budu sedět doma :'(

Radka P. 22.05.2016 08:15

Jinak cena od Johoho je podle mě přiměřená, cena plavby (s trochu jinou trasou) s PP (fakt nejsem jejich pracovník :-D :-D :-D , jen je znám a za mě dobré ceny) v SAE taky v únoru je s lodí AIDAstella od 999 Euro (v ceně je k jídlu i pití na této lodi, v ceně je od CK už i spropitné). Obecně lodě dražší než MSC.

• doktor23
Radka P. 22.05.2016 08:04

Didus1: Máte pravdu, koukla jsem se jen na první plavbu do SAE a už nehledala, jestli je i další. Docela by mě zajímalo, jak to bude s odletem, zatím jsem našla lety, kdy v Dubaji jste nejdříve v 18:30, což mi přijde už trochu pozdě, aby se stihlo nalodění, tak třeba se poletí i od Johoho dřív, pokud tedy nedojde ke změně letového řádu na příští zimu, kdo ví :-\ ;-)
Jinak je pravda, že rozdíl by vám stačil v zimě na další plavbu Středomořím :-D Podobnou situaci ohledně rozdílu v ceně u stejné plavby jsem tady řešila cca před dvěma lety a ptala se i pana Číže a nebyla to úplně příjemná diskuse :-( :-$ Nijak jsem tehdy nechtěla "rýpat", fakt mě to zajímalo. Za mě je situace s Němci taková, že jim mohou nabídnout lepší podmínky, protože jim vozí podstatně víc lidí než Riviera, ale proč je takový rozdíl u této plavby u cestovek českých a navíc Johoho je menší než Riviera, to tedy netuším.
Třeba řeknou svůj názor další zkušení mořeplavci ;-) Co myslíte?

Didus1 21.05.2016 21:35

Radka P.: Děkuju moc za názor zkušené plavkyně, cením si ho.
Jenže Riviera má v katalogu i tu plavbu, o které jsem psal, tedy s Bahrajnem a Katarem (stránka 55, zájezd 809, termín od 24.2.2017), Katalogová cena 46990, first minute 36990.
U té druhé cestovky jde o tutéž loď i plavbu. Taky s přímým letem a delegátem, jenže se o den liší odlet. Let je z Prahy, což se zrovna nám víc hodí. Možná trochu člověka mate, že Riviera má v katalogu špatnou mapku, která úplně neodpovídá trase. Každopádně cenový rozdíl by pomalu zaplatil další týdenní plavbu. Třeba v zimním období ve Středomoří. Myslím tedy, že asi není co řešit. .
Taky letos jako druhou možnost hodně zvažujeme Karibik. Zajímavé plavby jsme našli tam i tam. Sice jde u obou CK o trochu odlišné plavby, ale porovnání cen dopadá podobným rozdílem, jako v případě Dubaje.
Každopádně, prvních patnáct objednávek po pondělní půlnoci už mě nechává zcela chladným. 8-)

• Anonym (1)
Radka P. 21.05.2016 17:51

Ještě jsem se dívala, píšete Bahrajn a Katar a Riviera má tu plavbu s Ománem, ne? Tu vaši právě nabízí Johoho i za pěkné peníze :-) Tak to by byla ta lepší varianta.

Radka P. 21.05.2016 17:46

Didus: Pokud máte na mysli třeba nabídku CK Johoho zhruba o měsíc později a o 11000 Kč méně na stejné lodi s podobnou plavbou (liší se některé přístavy), tak podle mě není vůbec co řešit. Plavba je taky s delegátem a tato CK je bezproblémová. Je to vážně dost výrazný rozdíl. Tedy pokud by vám nešlo o konkrétní přístavy.

Didus1 21.05.2016 17:19

Ahoj plavci, mě se třeba strašně líbí ta plavba Fantasie s delegátem do Dubaje, Bahrajnu a Kataru. Jenže pak jsem to samé našel i u jiných CK, někde dokonce víc jak o 10000 na osobu levněji, oproti té údajně first minute akční slevě pro prvních 15.objednávek. :-(

Réza 2 21.05.2016 15:15

Sleva = First minute od... uvedená modře jako první 8-)

Radka P. 21.05.2016 14:28

A myslíte, že by mohl být takový zájem, že třeba něco vyprodají už v pondělí? :-\ U německé PP tomu tak bylo a už na nás nevyšla ta nejlevnější kajuta :-( V mailu mi pak na dotaz psali, že jim lidi volali, psali, tak možná už byly i nějaké přednostní rezervace, nevím :-\

Radka P. 21.05.2016 14:24

Evelína: Já myslím, že to bude cena, která je uvedena u zájezdu v katalogu, že se potom ta cena po prodání prvních objednávek zvyšuje.
Nebo je to (zkušení na Rivieru) jinak? :-\

Zpět na všechny diskuze