A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Nejen plavbám zdar!

04.04.2014 08:35:15 | marbes
marbes
Diskuze vážná i nevážná se všemi, které spojuje jedno - plavby výletními loděmi
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Fiš 15.09.2015 00:14
Re:  

Kdyby to bylo jako v letadle,tak to beru a chápu.Jenže v pokynech je napsáno,že nesmí být v žádném zavazadle!Proto se ptám raději zde,neb z cestovky mi ještě neodpověděli,jak je to myšleno.
Co se týče potravin-o sušenku či čokošku se v žádném případě nejedná :-DV posledních letech vozím jako suvenýry ve větší míře věci určené ke konzumaci.Tzn.z každého výletu určitě ponesu nějakou ňamku.
Vzhledem k tomu,že nepoletíme letadlem,nemusím se obávat,že mi něco rozmlátí =-O

marbes 14.09.2015 20:25
Re:  

to Fiš:
S mořem moc neporadím, my jezdíme naopak v tom největším vedru :-S ale řekla bych, že i začátkem října bude moře teplé.
Jinak nůž nemůžeš mít v příručním zavazadle, když ho budeš mít v kufru, který odevzdáte před check-inem, tak to nikdo neřeší. Že by někdo kontroloval, jestli máme nějakou sušenku nebo čokošku v kabelce, to si opravdu nevzpomínám ;-) Ale na ten nožík fakt bacha, my takhle u minulé plavby zapomněli u dcery v batůžku její školní nůžky a zabavili jí je - nemusíte mít strach, na konci plavby se to vrací zpět, ale třeba manikúra by mi na lodi chyběla, tak tu do kabelky taky ne-e, ale v kufru nevadí :-) Prostě jako na letišti ;-) i když mi to připadá trochu na hlavu postavené, že v příručním nic mít nemůžu, ale v kufru můžu mít klidně i mačetu :-)

Fiš 14.09.2015 17:26

Prosím,o nějakou zprávičku,kdo z vás byl na podobné trase jako já začátkem října-vlezli jste někdo do moře nebo je to pasé?

Jo a včera mi přišly pokyny k odjezdu a tam jsem se dočetla,že nemůžu mít sebou kapesní nůž.To se mi zdá celkem ujeté :-$
Taky zákaz potravin v zavazadlech.
Můžete mi někdo z vás poradit jestli s tím máte i vy nějaký problém,jak se to dá pořešit?
Už tu někdo něco podobného psal,ježe když jsem přelouskala všech těch 100 stránek diskuze,trochu se mi to z hlavy vykouřilo :-!
Díky :-)

iva 21
13.09.2015 20:40 62.168.51.***
Re: Nejen plavbám zdar!  

díky za zprávu,sako je už nachystané,jedeme poprvé,tak se asi hloupě ptám. Poradtě ještě nějaké perličky vy už jste zkušení mořeplavci.

Réza 2 13.09.2015 17:26
Seznam  

... tož jo 8-) a je nás 9

Delfinek1: 25.9. - 3.10. 2015 - Oasis of the Seas ( Fort Lauderdale (Florida) - Labadee - Falmouth (Jamaica) - Cozumel (Mexiko) - Fort Lauderdale (Florida)

Fiš: 2. - 10.10. 2015 - MSC Armonia (La Spezia - Marseille - Palma de Mallorca - Valetta - Messina -Salerno - La Spezia)

doktor23: 2. - 28.12. 2015 - Costa Deliziosa (Savona - Casablanca - Arrecife - Tenerife - Antigua - Catalina Island - La Romana - Grand Turk - Ft. Lauderdale - Costa Maya - Belize - Roatan - Grand Cayman - Ft. Lauderdale)

adrivika: 11. - 21.1. 2016 - MSC Divina (Miami (USA) - St. John´s (Antigua a Barbuda) - Bridgetown (Barbados) - Fort de France (Martinique) - Road Town (Tortola) - Philipsburg (St. Maarten) - Nassau (Bahamy) - Miami (USA)

Nikki: 7. - 14.5. 2016 - Adventure of the Seas (Puerto Rico - St.Maarten - St.Kitts - Antigua - St.Lucia - Barbados - Puerto Rico)

Réza 2: 7. - 14.5. 2016 - MSC Armonia (Janov - Marseille - Mahon - Cagliari - Valletta - Messina - Civitavecchia - Janov)

marbes: 25.6. - 2.7. 2016 - MSC Magnifica (Benátky - Bari - Katakolon - Izmir - Istanbul - Dubrovník - Benátky)

Radka P.: 26. - 30.10. 2016 - Independence of the Seas (Southampton - Zeebrugge - Le Havre - Cherbourg - Southampton)

Jaso: 24.11. - 7.12. 2016 - MSC Divina (Miami - Jamajka - Kolumbia - Panama - Kostarika - Mexico - Miami)

• Anonym (1)
Fiš 13.09.2015 15:59

...tož už jsem tu i já :-))
MSC Armonia 2.-10.10.2015 La Spezia-Marseille-Palma de Mallorca-Valetta-Messina-Salerno-La Spezia. (((clap)))
Díky za přidání do seznamu :-)

marbes 11.09.2015 11:29

Ivo, na gala na kterékoliv lodi MSC by bylo sako vhodné, určitě vás nevyhodí bez něj, ale přeci jen, jenom košile s kravatou není úplně gala ;-)

doktor23 11.09.2015 11:04

To Iva 21

Netuším :-)

Rozviniem ..... na gala večeri sme neboli, pretože s našimi dvomi deťmi sa nám tam nechce byť tak dlho .... momentálne sú vo veku, kedy ich udržať jeden a pol hodiny na mieste .... je dosť ťažké. Takže väčšinou (takmer vždy) fungujeme na bufete, aj tak tam polovica jedla je aj zo servírovanej večere. A na fotku s kapitánom si nepotrpím.

Ale ak si spomínam, videl som ľudí len v košeliach a kravate, nemyslím si, že by ich kvôli tomu vyhadzovali, ja by som si však asi sako zobral .... a na Coste to budeme musieť nejako vydržať, lebo vraj je bufet zatvorený počas večere :-(

Iva 21
11.09.2015 10:47 90.179.30.***

pro doktora 23

vy jste byli na Divině,museli mít muži na galavečer sako,nebo stačí košile s kravatou,
díky.

adrivika
11.09.2015 08:21 31.134.219.***

ano je už vyprodaná, jen na Rivieře ještě včera zbývala 2 místa
a ano je to Divina :-)

Zpět na všechny diskuze