A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Nejen plavbám zdar!

04.04.2014 09:35:15 | marbes
marbes
Diskuze vážná i nevážná se všemi, které spojuje jedno - plavby výletními loděmi
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Radka
17.07.2015 19:28 94.112.14.***
Re: Nejen plavbám zdar!  

Sešly jsme se s Marbes ve středu na Mallorce, daly sangrii 8-) 8-) , popovídaly, ale vedro bylo opravdu příšerné :-(

• pola
Réza 2 17.07.2015 18:29

Tak jsme měli bohužel skoro celou plavbu po šmírování marbesovic rodinky :-(
webka zprovozněna až dnes ... ale čerstvá zpráva od marbes - právě jsou v Marseille, byli se podívat na ostrůvku If... maximálně si užívají, počasí přeje po celou dobu plavby, prý až moc 8-) zítra Janov :-(

• pola
Réza 2 11.07.2015 18:35
Radka P. 08.07.2015 13:58

Doktor 23:
Druhá plavba by se mi taky líbila :-) můj největší problém ale je, že pracuji ve školství a termíny mimo prázdniny nehrozí :-( :'(
Marbes:
Na náš společný meeting u ž se těším :-) Jen abyste se stihli vrátit na loď, až začneme povídat :-D :-D :-D

marbes 08.07.2015 10:45
Re:  

Všem moc díky a mějte se tu fajn! Dám vědět po návratu.

P.S.: Radu a s Tebou jsem domluvená, napíšeme si..... máme totiž s Radkou malý meeting na Mallorce 8-)

Radka P. 07.07.2015 13:13
Re:  

Marbes:
Taky přeji krásnou plavbu a spoustu zážitků :-) :-)
Seznámek se nám dost prořídl :-( Máte někdo nějaké plavby na další období v "hledáčku"? Každý tip na zajímavou plavbu se hodí :-)

Réza 2 07.07.2015 10:36
Re: Plavba MSC Preciosa západný okruh  

marbes na řadě, takže přeji krásnou zaslouženou pohodovou dovolenou na palubě Preziosy i v navštívených destinacích 8-)

marbes: 11. - 18. 7. 2015 MSC Preziosa (Janov - Civitavecchia - Palermo - La Goulette - Palma de Mallorca - Valencia - Marseille - Janov)

doktor23: 2. - 28.12. Costa Deliziosa (Savona - Casablanca - Arrecife - Tenerife - Antigua - Catalina Island - La Romana - Grand Turk - Ft. Lauderdale - Costa Maya - Belize - Roatan - Grand Cayman - Ft. Lauderdale)

doktor23 07.07.2015 10:32

to marbes

20 EUR na osobu, trúbenie bolo len pri vyplávaní z Cagliari, ak si dobre spomínam

jali 07.07.2015 10:04

nebyla jsem přihlášená,pořád mne to odhlašuje :-(

Zpět na všechny diskuze