A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Nejen plavbám zdar!

04.04.2014 08:35:15 | marbes
marbes
Diskuze vážná i nevážná se všemi, které spojuje jedno - plavby výletními loděmi
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Fiš 02.12.2017 21:10
Re: Nápojové balíčky Karibik 2018  

S balíčky jsem celkem v pasti :-(
Pokaždé je to trošku jinak a hloupé je, když člověk s něčím počítá.Sama jsem se přesvědčila, že mám několiko zdrojů informací a nevím který je relevantní.
Takže jet indivindi bez podpory cestovky a bez jazykové výbavy je pro mně maras.
Na první plavbě jsem se spokojila s kombi víno+voda a ještě jsem vezla flašku na památku.
Tentokrát to vypadá, že kombi víno+voda není pro nás k mání, takže bereme oboje zvlášť.Naštěstí se s parťačkou dobře shodneme, takže se podělíme.Drinky jsem prvně chtěla každá sama ale je hodně vína, takže půlíme.
Taky mi moc nevyhovuje nabídka na naší plavbě, ale co už.Musím si začít nasazovat růžové brýle 8-)
V Evropě jsme měli koktejly, cestovka tvrdila že nebyly předem ale já už jim jaksi nevěřím.Takže mám tušo, že to bylo 12 drinků kolem 70 E.
Byla jsem spokojená s výběrem.Bylo sice 15% navrch ale protože jsme braly hned při vstupu-ani jsme ještě neměly aktivované karty-tak dávali nějakou slevu, tudíž to vyšlo nastejno.

Tím chci říct frankie, že to že vidíš nabídku na netu, neznamená 100%, že je to tak na lodi.To by nám musel napsat někdo odtamtud :-\

frankie 02.12.2017 18:42
Re: Karibik 2018  

Fiš, my jsme použili Wi-Fi v baru na Dominikáně, který byl hnedka v přístavu. No rychlost nic moc... ;-) Jinde jsme to ani moc nezkoušeli, tak nevím.... Používali jsme data na lodi.
Focení delfínů a ostatní mořských zvířat: na Bahamách jsme absolvovali výlet na jeden z ostrovů a zde byla možnost i koupaní s rejnoky. Měli to udělané tak (dokonce i přístup z mola) abychom my co jsme to neměli zaplacené, tak jsme se nemohli ani přiblížit k plotu, aby jsme něco náhodou nevyfotili... (((H)))

frankie 02.12.2017 18:16

Ahoj Vierka, no opravdu to tak vypadá, že nic dalšího nebude. Já to právě našel přímo na konkrétní plavbě, která zrovna probíhá... ;-) To by bylo spíš velké překvapení, že by to bylo ještě nakonec jinak. :-\

fineliving 02.12.2017 16:59

ahoj David, je to tak. my sme si chceli objednať kokteilový balíček a Jakub už nám oznámil, že z toho nič nebude :-(, ešte písal dotaz na MSC aká je vlastne ponuka, ale obávam sa, že bude iba tá, ktorú si sem napísal.
:-(
my sa v kútiku duše ešte nádejame, že budú predávať pri nalodení...

• fineliving
frankie 02.12.2017 14:14
Nápojové balíčky Karibik 2018  

Díval jsem se na naši Fantasii jakou má nabídku nápojových balíčků a je fakt že koktejlový balíček tam není. A vlastně tu samou nabídku (bez koktejlů) jsem našel i u Seaside a Diviny.. :-\

Beverage Packages
Coffee Package (435) – 15 coffee drinks (e.g. espresso, caffè latte, non-alcoholic coffee specialities, iced coffee drinks) 26.00 €

Water Package (514) – 14 bottles of mineral water (1 liter each) 27.00 €

Soft Drinks Package (Allegro) (512) – 14 soft drinks or juices 34.00 €

Beer Package "Taste The World" (436) – 14 bottles/cans of beer 59.00 €

Wine Package (Allegro) (520) – 4 selected bottles of wine in the main restaurant: 1 x white, 2 x red, 1 x rosé + 7 bottles of mineral water 69.00 €

Wine Package "Classic" (423) – 6 bottles of selected wine (e.g. Chardonnay, Sauvignon blanc, Riesling, Merlot, Chianti, Cabernet Sauvignon), 1 bottle of sparkling wine + 7 bottles of mineral water (1 liter each). Voucher valid in the main restaurant. 119.00 €

Fiš 01.12.2017 19:10

Další dotaz pro znalce Karibiku.
Jak je to prosím s fotkami?U delfínů zákaz soukromě :-(Může se fotit nebo natáčet video z dálky, třeba z barů?
Pokud ne, dělá nějaké fotky též MSC nebo co se týče delfínů pouze ofiko delfinária?
Jak je to u rejnoků?....je to tam volnější?
Pokud jste byli u delfínů, ve které destinaci se vám líbilo?Dík za případné odpovědi (((clap)))

• Blue.blue
Fiš 30.11.2017 08:48
Karibik 2018  

Zdar přátelé :-|
sluníčko mi dnes ukazuje 50 a rodina se děsí, že o mně 1/2 měsíce nebude slechu ani dechu :-(
Kdo víte-co Karibik a wifi?...je tam k mání?Na plážích volně nebo nic? :-\..co signál?ok? =-O

• Blue.blue
Fiš 29.11.2017 17:46
Dnes v TV  

Plavci a plavcové, kdo si chce osvěžit těšení (((clap))) na dvojce dokument o Benátkách <3Asi též mrknu abych si připomněla kolem čeho jsme proběhli a na co si možná počkám příště. <:-)

Delfinek1 27.11.2017 10:53
Re: Aktualizácia zoznamu  

Hani, uvidíme jak moc to bude nakažlivé :-\ <3.
My v Karibiku měli all a šlo to rovnou přes cestovku, takže -15%. Na lodi je to dražší.

fineliving 24.11.2017 10:33

Mispi, veľmi pekne ďakujem, super :-)

Zpět na všechny diskuze