A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Nejen plavbám zdar!

04.04.2014 09:35:15 | marbes
marbes
Diskuze vážná i nevážná se všemi, které spojuje jedno - plavby výletními loděmi
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
fineliving 25.04.2017 11:20
Aktualizácia zoznamu  

Nikdy neviem kto robí aktualizáciu zoznamu, tak píšem sem :-) a prosím o zapísanie do zoznamu: 15. 02. 2018 - 25. 02. 2018 MSC Divina (Miami - St. Johns - Basseterre - Fort de France - Philipsburg - Road Town - Freeport - Miami).
Ďakujem :-)

• Blue.blue
  • doktor23
fineliving 25.04.2017 11:09
Re:  

Tak Blue ty si čarodejka :-), perfektné s tými šatami, máš ich úplne že univerzálne :-D, veď ty vlastne budeš mať polovičnú batožinu :-D :-D :-D. A keď to tak pozerám, nielen že ich budeš mať na "klasický", biely a taliansky večer, ale keďže sú tam kvetinky, tak aj na 70-te roky ;-).

• Blue.blue
Blue.blue 25.04.2017 08:45
Re:  

...zážitek to byl :-(, ale zase jsem poznala i opravdové četníky ...

Jinak Marseille je tím prý strašně pověstná ...no já už si dávám velký pozor všude. A prý i v Barceloně je dost kapsářů, náš recepční v hotelu nás vždycky vyprovázel jak vlastní a varoval nás, ať si dáváme pozor ...

Opravdu všem přeji ať nám to pluje bez adroše a podobných "zážitků"

Jinak se mi podařilo ukecat "havěť" a něco gala bude :-D, a já sehnala bílé pouzdrovky, kde jsou kytičky - je tam zelená a červená, a hlavně i ledově modrá, takže je využiji s ledově modrým bolerkem i mimo potřeby italského večera ;-) :-D

• marbes
  • fineliving
marbes 24.04.2017 17:51
Re:  

No teda Blue, to je taky pěkný zážitek :-o Ztratit peněženku je adrenalin tady u nás, natož na dovče :-S Ale od MSC to byl pěkný krok s odpuštěnými taxami, vůbec to dělat nemuseli, to je zase od nich pěkné.

A Fiš, tak aspoň, že jste stáli na odpočívadle, já takhle jela sama busem z Itálie s holkama, když byly mrňavé (2+5 let) a na rakouské dálnici měl bus poruchu. Stáli jsme přímo na dálnici v odstavném pruhu skoro celou noc, manžel už doma startoval auto, že tam pro nás pojede, naštěstí se povedlo převodovku busu provizorně opravit a snad jen na jeden stupeň jsme dojeli až do Prahy. Holky si to ani nepamatují a v autobuse byly zlaté, to jen mě polévalo horko :-S jak to dopadne. Nesměli jsme nikdo ven z autobusu (logicky), tak nálada uvnitř byla pěkně nervozní.

Fiš 24.04.2017 13:12
Re:  

Fíha, chtěla jsem se na tvůj adroš poptat :-) nikde jsem se nedočetla ..... taky pěkné drsny.
Mne upozorňoval nás taxikář v Římě na otevřeny batoh....prej by to pak byl 'big problem´ :-(

Jinak s taxikáři máme dobre zkusenosti :-)

Blue.blue 24.04.2017 13:04
Re:  

:-! to je teda .....

já doufám, že letos si to proplujeme bez adroše O:-) O:-) O:-)

Já se bála kupovat letenky do Benátek v den plavby, že se něco po :-$...a uplavala, uplavala..... tak si raději uděláme den před a po plavbě v Benátkách.

Nicméně já zvládla během miniplavby i maxiadroš .... nechala jsem si ukrást peněženku s kreditkou a občankou v narvaném buse MHD v Marseille ... naštěstí pasy zůstaly a i peníze tak akorát na dokončení miniplavby v bezpečí trezoru zůstaly...

Asi nejtěžší bylo zklidnit hlavu a nezkazit si to, co nám zbývalo ... Ale :-D :-D :-D když jsem na lodi vysvětlovala, co se mi stalo a že nahlášená debetní karta je fuč a navíc zablokovaná, tak se personál ptal, jak mi mohou pomoci, zda něco nepotřebuji a ;-) za tu krátkou platbu mi odpustili servisní poplatky .... naráz zmizely v TV ;-) při kontrole útraty a pak i na finálním účtu....a i když jsem je chtěla zaplatit, tak ne, že to je v pořádku ...takže na mě byli moooc hodní!

• pola
  • marbes
Fiš 24.04.2017 11:57
Re:  

Verus neplakej :-D
Už jsem doma :-D
Napsala jsem vám to pro pobaveni (((clap)))
Teď jen co na to poví cestovka :-$

fineliving 24.04.2017 11:10
Re:  

:'( :'( :'( :'( :'( :'( k tomu sa nedá ani nič povedať

Fiš 24.04.2017 10:56
Re:  

Marbes máš bod :-)
Teď už se tomu smeju ale v noci tomu tak nebylo.Takhle to vypadalo v dopoledních hodinách.Adros jako prase.8 hodin v buse,15 čekání, pak dalších 11 do Prahy, pak sprint na nádraží další 3 hodky ve vlaku včetně 45 min zpoždění.
Co vy na to, děvčata?
Tomu se říká nezapomenutelný dovolená :-D

marbes 24.04.2017 10:44
Re:  

Podle toho, co vidím, tak bych si tipovala nějaký problém s dopravou a čekání kdesi pod Alpami na pokračování cesty busem? Nebo jak to je? :-\

Zpět na všechny diskuze