A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Nejen plavbám zdar!

04.04.2014 09:35:15 | marbes
marbes
Diskuze vážná i nevážná se všemi, které spojuje jedno - plavby výletními loděmi
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
marbes 20.04.2017 21:44
Re: Nápojový balíček  

Hanko, balíček s minerálními vodami je skutečně jen voda. Z automatů si můžete zdarma natankovat vodu, led a vzít si několik druhů čajů. Nabídku nápojových balíčků pro léto 2017 najdete na stránkách MSC https://www.msc-kreuzfahrten.de/de-de/Assets/Getraenkepakete-Mittelmeer-Nordeuropa-Sommer-17.pdf
Jestli budete chtít i Colu, Fantu apod. sladké pití, tak to bude chtít softdrinkpaket

Neregistrovaný uživatel
20.04.2017 21:38 88.146.217.***
Nápojový balíček  

Dobrý den všem, velice vážně uvažujeme o plavbě na lodi a nyní jsem se zastavila u nápojových balíčků. Pochopila jsem, že v bufetové restauraci je pouze voda. Syn by ale rád něco ochuceného. Přemýšlím tedy nad balíčkem s minerální vodou, ale zase nevíme, jestli tím není myšlena pouze neochucená. Můžete mi poradit z vlastní zkušenosti? Děkuji moc Hanka

fineliving 20.04.2017 21:14
Re: Seznam aktualizace  

Jeden deň sem neprídem a nestačím sa čudovať čo sa to tu všetko deje ;-).
Fiš, krásne fotky, výstižné a tiež zaujímavé poznatky z plavby. Hlavne tá Barcelona, fúha, to muselo byť strašné, u mňa totálna panika a zlý sen pred každou plavbou :-D. Ale ešte, že to malo šťastný koniec ;-). Prekvapil ma ten schutle bus, bol zadarmo?
Blue.blue, na Poesii je krásna terasa za bufetovou reštauráciou na zadnej časti lode, nefúka tam a nádherne sa tam relaxuje. Toto mi chýbalo aj na Fantasii, aj na Divine. Verím, že si to na Poesii vychutnáte :-).
Réza, držím päste, nech vám to dobre dopadne O:-).

• Blue.blue
Blue.blue 20.04.2017 21:10
Re: Mykonos - výlet na ostrov Delos  

8-) přesně tak jsem uvažovala, škoda se tam nepodívat!

• marbes
marbes 20.04.2017 21:05

to je skvělý nápad - určitě bych do toho šla, zkusím si odkaz uložit (číst uložit - ne založit :-D ) a při případné další návštěvě Mykonosu toho využít. Za půl hoďky jste tam a máte to za třetinovou cenu, nevidím důvod, proč to nezkusit 8-)

• Blue.blue
  • Anonym (1)
Blue.blue 20.04.2017 21:02

já právě zvažuji se tam podívat, ale možná i přes http://www.delostours.gr/en/

čas by asi byl na to omrknout

http://www.delostours.gr/en/tours-and-itineraries.html

8-)

Fiš 20.04.2017 20:51

MSC nabízí výlet na Delos?

Fiš 20.04.2017 20:30

Já to mám Blani podobně jako ty.Jsem v programu stravování pro tlouštíky, takže vím jak mají vypadat jídla pro mě co do velikosti a složení abych netloustla..
Na lodi to je rozhodně o něčem jiném.Je fajn, že loď umožňuje jídlo i pro sportovce a zdravě se stravující.
Já prostě na plavbě vypnu senzor a dám si co mně napadne, tedy hlavně to, s čím se na pevnině nesetkávám.
Párky ze separátu nejím, ovšem tmavé párečky na lodi, ty jsou mňamózní.
Jednou jsem před fitkem zapinkala jídlo a dala jsem si jejich ovesnou kaši a byla moc dobrá (((clap)))

Blanka pb 20.04.2017 20:01

Mně chutná všude a všechno co nemusím uvařit a na lodi obvzlášť.Nejvíce miluji dlouhé klidné snídaně s výhledem na moře.Doma snídám max. dva tousty se sýrem a mám dost na celé dopoledne,na lodi toho sním třikrát tolik. Doma by mi nenapadlo si dát k snídani vajíčko, páreček nedejbože slaninu, na lodi mi to připadá normální.

Zpět na všechny diskuze