A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Nejen plavbám zdar!

04.04.2014 08:35:15 | marbes
marbes
Diskuze vážná i nevážná se všemi, které spojuje jedno - plavby výletními loděmi
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Blanka pb 27.05.2016 14:32
Re: adammek  

Marbes ne, nejedná se o plavbu s Nekonečným.Tato je v dubnu tuším 22.4.Za mně bych o plavbě s Nekonečným vůbec neuvažovala - není to můj šálek kávy..A když jsme u toho máte nějaký tip na příští rok?

• doktor23
marbes 27.05.2016 07:42

Blani, to je ta plavba od 1.7.2017 s Danem Nekonečným? Přiznám se, že jsme na ní koukali a na to, že to je prázdninový termín a je to vč. dopravy, tak to tak drahé není a kdyby to pro nás u těch plaveb s dopravou nebylo tak komplikované se kodrcat přes celou republiku a trasa neobsahovala vyjma Brindisi destinace, kde už jsme byli, tak bysme do toho i šli. Věřím, že s Nekonečným na palubě to musí být docela prča :-)

• doktor23
marbes 27.05.2016 07:39

Rézo, díky za připomenutí 8-) Náááhodou, já to moc dobře vím, že už budeme po víkendu na řadě :-P Za 4 týdny už budeme na cestě do přístavu ;-)

Blanka pb 27.05.2016 07:06

Radko celá parta co byla s námi si objednala first min.od Riviéry na Musice po řeckých ostrovech.my jsme strávili dva dny přemýšlením jestli jet nebo ne nakonec jsme zklamali a neobjednali.Takže znám už některé co se chytili.Co jsem se dívala tak od nich ta cena konkrétně po řeckých ostrovech oproti jiným cestovkám není tak moc vysoká.Blanka

Réza 2 27.05.2016 06:41
adammek  

Dle seznámku v neděli vyplouvá adammek - přeji krásnou dovolenou v západním Středomoří na palubě Fantasie 8-)
... a marbes připrav se, budeš na řadě :-D

marbes 25.05.2016 22:15
Re:  

Radko, protože se to týká jen plaveb s dopravou a delegátem, tak to jde mimo nás ;-)

Radka P. 25.05.2016 15:05

Tak někdo nákup na FM u Riviery? :-) Vím, že jsme tady jejich ceny moc nechválili, ale není vždy jen o cenách ;-)

Fiš 24.05.2016 14:49

No přátelé nevím jak to vidíte vy-ale neměl by se už zase někdo pomalu chystat a zvedat kotvy? :-D

Fiš 22.05.2016 16:00
Re: Katalog Riviera 2017  

Mi se velice líbilo první týden v říjnu <3Měla jsem strach,jestli mám správné oblečení ale na Mallorce jsme se někteří koupali a to fakt nejsem otužilec :-$

Takže tentokrat to vypadá na koupačku 100%
Záleží jaká bude nabídka výletů.

Radka P. 22.05.2016 15:37
Re: Katalog Riviera 2017  

Fiš: Tak to já zase obdivuji, když někdo jede singl :-) Já většinou teď už jen s dcerou, manžel na to moc není :-( Pokud jde o termíny, můžu buď v létě nebo Vánoce nebo jarní prázdniny (učím). Léto jsme byli jednou ve Středomoří a to na nás bylo moc vedro a jednou Balt, ten bych klidně ještě dala. Moje nejlepší plavba :-) To zimní Středomoří je příjemné teplotně na výlety a taky cenově, za mě spokojenost :-) Samozřejmě duben a květen lepší, ale to nemůžu ;-)

Zpět na všechny diskuze