A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Nejen plavbám zdar!

04.04.2014 08:35:15 | marbes
marbes
Diskuze vážná i nevážná se všemi, které spojuje jedno - plavby výletními loděmi
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Fiš 03.06.2016 11:06
Re: Východní středomoří Musica x Opera  

Jsem tu,tak přidám první.Jestli se jen nemůžete rozhodnout a ostatní podmínky vám vyhovují-berte tu delší trasu.Sicílii stojí zato vidět a proč né hned poprvé 8-)
Jinak ohledně lodí vám poradí protřelejší štamgasti této diskuze.
Jen podle stránek na netu bude Musica větší a má lepší hodnocení.Ale jestli jedete poprvé,tak budete mít oči navrch hlavy v každém případě :-D
Na obrázku Messina přístav,u mola konkurence :-)

Minioon 03.06.2016 10:29
Východní středomoří  

Zdravím, chtěli bysme na podzim vyrazit na plavbu po východním středomoří, rozhodujeme se mezi dvěma trasama, respektive mezi dvěma loděma :) : první trasa: Janov, Valletta, Katakolon, Heraklion, Rhodos, Limassol, Pireus, Messina, Civitavecchia, Janov - MSC Opera na 12 nocí nebo druhá trasa: to stejné, kromě Messiny na 11 nocí s MSC Musica. Poradili byste nám, prosím (hlavně ohledně lodě)? :) Jinak budeme vděční za jakékoliv jiné rady a doporučení, na plavbě jsme ještě nikdy nebyli :) L+J

Fiš 02.06.2016 15:18
Re: Re Marbes a Fiš  

aha,.....tak to ten"odchod do důchodu" ještě není na pořadu dne :-$ :'(

marbes 02.06.2016 14:48

Jezdíme s dětmi a čtyřlůžkové kajuty za slušnější cenu jsou rychle pryč, tak bohužel nemůžeme čekat na případné last minuty :-(

Fiš 02.06.2016 14:46

Co tak hodit si do kalkulačky"odchod do důchodu".....a můžeš vybírat,..........když jsi zvyklá nějaký ten pátek čekat :-D A z práce už aspoň nebudou prudit (((clap)))

marbes 02.06.2016 13:54

Jen jsem tím chtěla říct, že plavby většinou kupujeme cca rok dopředu, ale rozhodnout se vždy musíme rychle :-[

marbes 02.06.2016 13:32

No je to asi akce na pár dní (pak to bude za standard cenu), ale s odjezdem až za půl roku, takže není nutno sedět na kufrech... my to také většinou máme tak, že se musíme rozhodnout rychle, ale odjezd je za hooodně dlouho, plvabu "až" půl roku dopředu jsme nikdy neměli, jen první plavbu jsme na červenec kupovali AŽ 8-) v dubnu :-D

Fiš 02.06.2016 13:20

Vážně?Tak to se budu muset hlouběji ponořit do studia plavebních stránek.Fakt je,že když jsem v příspěvku Didus zaregistrovala slova"sehnali,omezený počet a výhodný",tak jsem si to automaticky přeložila na"teď nebo nikdy" :-D
Asi je to tím,že jsem zatím Johoho nebrala příliš vážně.Každopádně díky za upozornění (((clap)))

marbes 02.06.2016 13:01

to Fiš - je to akce spuštěná půl roku dopředu, to není úplně pro ty o kterých píšeš ;-) 8-)
no ale nic to nemění na tom, že takovou plavbu bych si taky nechala líbit :-[

Fiš 02.06.2016 12:50

...mám takového tušáka,že právě přesně tyto akce jsou pro adrenalinové šílence,kteří mají doklady,peníze a pojištění v kapse,cestovní zavazadlo u dveří a možnosti náhlého výpadku v práci :-D
Takoví můžou přijít k zajímavým zážitkům za slušnou cenu (((clap)))

Zpět na všechny diskuze