A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Nejen plavbám zdar!

04.04.2014 09:35:15 | marbes
marbes
Diskuze vážná i nevážná se všemi, které spojuje jedno - plavby výletními loděmi
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Fiš 31.08.2017 16:57
Re:  

Jo?a kdo jsi? :-\

• doktor23
Fiš 31.08.2017 16:56
Re:  

Marbes, ze oni té smaznou celou :-D.....oni už přece vyjádření napsali.´´smazano na vlastní žádost".Tzn. moji :-DKdyz jsem jim napsala ze o ničem nevím, tak napsali, ze to řeší.A protože mají hodně práce s mazáním doktora :-D :-D >:),tak nemají čas na dořešení.Kasli , na to.Pokud se tu někdo zeptá na Jo****,tak se dozví co bude potřeba >:)
Ale jinak je od tebe hezké, ze se zajímas.Treba té někdo bude chtít zkorumpovat (((clap))) :-D :-P

• doktor23
Neregistrovaný uživatel
31.08.2017 16:52 89.103.156.***

Fiš: 20/01/18-03/02/18 MSC Seaside: Miami-Philipsburg (Sint Maarten) / Lesser Antilles-San Juan / Puerto Rico-Nassau / Bahamas-Miami-Ocho Rios / Jamaica-George Town (Grand Cayman) / Cayman-Cozumel / Mexico-Costa Maya / Mexico-Miami Prosímtš Fiš kde jsi toto koupila,já to nemůžu najít,bud je tam jen ten spodek bez San maartenu,nebo San marteen,ale zase bez Jamajky a kajmanů.Díky,

marbes 31.08.2017 16:09
Re:  

Doktore, proboha, co bylo tak závadné na odkazu na levné letenky na cestuj levne tečka com, díky kterým se člověk může dostat do startovního přístavu? >:) Jsem vážně zhnusená tím, co se tu už jakou dobu děje.

Můj milý Orbione, prosím, starej se o to, aby tu všechno šlapalo, jak má a nech nás, normální diskutéry, si v klidu povídat. Ta místní cenzura je teda občas postavená na hlavu! :'( >:)

P.S.: Kdypak se Fiš dozví nějaký rozumný důvod, proč jí byla smazaná recenze cestovky? A prosím - nechci slyšet jako odůvodnění to, že CK si zažádala o smazání profilu.

• Blue.blue
  • doktor23
doktor23 31.08.2017 15:30
Letenky do Karibiku  

Keďže mi Orbion zmazal môj príspevok, ak by ste mali záujem o dobré ponuky na let na Gudaloupe, Martinik a St. Martin, napíšte. Dával som sem odkaz, ktorý mi admini zmazali, týmto ich srdečne pozdravujem

marbes 30.08.2017 12:19
Re: Plavby  

Wow Fiš, krásně Ti ta dovolená začíná! ;-) Vypadá to na Frappé, tak dobrou chuť! 8-)

Fiš 30.08.2017 11:34

Marbes, tady je hloupe skoro všechno, >:)teda kromě smajlu :-D....jinak dík všem za přání.Budu se snažit.Je to sice jen obyčejný trajekt ale i to se počítá (((clap)))není nad pohodlné cestování. Mějte se tu a snad stihnu sledovat :-)

• Blue.blue
  • Anonym (1)
marbes 30.08.2017 08:42

Denko, aktuální seznam by měl být tento:

Fiš: 20/01/18-03/02/18 MSC Seaside: Miami-Philipsburg (Sint Maarten) / Lesser Antilles-San Juan / Puerto Rico-Nassau / Bahamas-Miami-Ocho Rios / Jamaica-George Town (Grand Cayman) / Cayman-Cozumel / Mexico-Costa Maya / Mexico-Miami

frankie: 27.1.-10.2.2018 MSC Fantasia (Martinik - Guadalupe -Svatá Lucie - Barbados - Trinidad and Tobago - Grenada - Dominika - Martinik - Guadalupe - Svatý Martin - Britské Panenské ostrovy -Svatý Vincenc a Grenadiny - Svatý Kryštof a Nevis - Antigua a Barbuda - Martinik)

fineliving: 15. 02. 2018 - 25. 02. 2018 MSC Divina (Miami - St. Johns - Basseterre - Fort de France - Philipsburg - Road Town - Freeport - Miami)

Radka P.: 28. 3. 2018 - 1. 4. 2018 Costa Deliziosa (Benátky - Bari - Dubrovník - Split - Benátky)

Harolka: 14. - 23.4.2018 MSC Musica (Benátky - Brindisi - Katakolon - Santorini - Piraeus - Corfu - Kotor - Benátky)

Jaso: 28.4. - 7.5.2018 MSC Musica (Benátky - Brindisi - Katakolon - Santorini - Atény - Korfu - Kotor - Benátky)

Blue.blue: 14. - 21.7.2018 MSC Seaside (Miami - den na moři - Ocho Rios/Jamajka - George Town/Kajmanské ostrovy - Cozumel/Mexiko - den na moři - Nassau/Bahamy - Miami)

------------
Tady na Orbionu je hloupé, že nejde nějaký příspěvek připnout nahoru a mít možnost ho upravovat, dohledávat zpětně třeba ten seznam je občas peklo :-S

• Blue.blue
  • Denka27
Denka27 30.08.2017 08:19
Plavby  

Ahojte všetci, strašne dlho som tu nebola a vidím, že to tu držíte nad vodou ;-) marbes nemôžem nájsť zoznam plavieb, kto kam ide, máme nejaký ? Uvažujeme nad Karibikom, takže tieto posledné príspevky sa mi veľmi páčia, doktor pozerala som videá a sú úžasné...

• Blue.blue
Zpět na všechny diskuze