A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Nejen plavbám zdar!

04.04.2014 08:35:15 | marbes
marbes
Diskuze vážná i nevážná se všemi, které spojuje jedno - plavby výletními loděmi
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
pola 07.12.2016 14:51

Didus je již v Santosu vyloděný a jsou na cestě autobusem do Sao Paula na letiště Cumbica Guarulhos v Sao Paulo, které je největší v Brazílii po krásné autostrádě Rodovia dos Imigrantes, která se proplétá mezi horami mnoha dlouhými tunely, je čtyř až pětiproudá, až na letiště je to kolem 130 km. Zdálo by se, že na letišti budou rychle, zdání klame ! Musí se totiž proplést Sao Paulem od jihu na sever a to je náročný průjezd! Alespoň tak uvidí jedno z největších měst na světě, které je určitě již ve vánočním hávu. A asi kolem 22 hod. budou již odlétat do Evropy ! Tak snad jim cesta proběhne v plánovaném čase, budou mít tak čas na poslední nákupy. Přeji jim šťasný let domů .
pola

Fiš 07.12.2016 12:21
Re: SEZNAM - AKTUALIZACE  

Přátelé námořníci, je to možné, že Didus zítra vyloďuje?! :-$ Doufám,že brzy začne"žhavit drát" :-D

Ten čas tak letí.........
Hezký advent a Vánoce všem, kdož se tu ještě zastaví <3

Blue.blue 01.12.2016 12:17
MSC Poesia  

Ahoj ;-) všem mořeplavcům. Všem, co už se poštěstilo a jsou na seznamu, přeji krásné těšení a hlavně krásnou plavbu :-) 8-)

Ráda bych se vás zkušenějších optala na MSC Poesia, jak jste byli spokojeni? Plánuji objednat plavbu na příští rok a tohle je zatím můj žhavý tip...ale už mi to pro 4 osoby nenabízí moc volných kajut ...http://www.seascanner.com/deckplan.php?schiff=MSC+Poesia

Leopardi deck (12) 12182, 12190 ...např. - vzadu, téměř úplně a hned nad kajutami ve 13. restaurace a ve 14. disco ... :-\ ...máte i z jiných lodí s podobně umístěnými kajutami zkušenost?

Předem moc díky!

Hanka

fineliving 29.11.2016 21:28
to frankie  

snáď to tu prejde :-)

• frankie
fineliving 29.11.2016 17:47
Re: To fineliving  

to doktor23, výlety sme si zatiaľ vybrali presne ako si písal, až na tú Saonu, ale keď som zbadala tie fotky... <3 <3 <3 <3 <3 <3, je rozhodnuté ideme tam ;-).
ďakujeme za tip. :-)

fineliving 29.11.2016 17:43
Re: Karibik  

to marbes a Fiš, ďakujeme, už sa nevieme dočkať <3. Fiš ty si to vystihla, bolo to "jen takové náhlé hnutí mysli". Máme na budúci rok okrúhle výročie a ja mám v januári dokonca počas plavby naozaj okrúhle okrúhliny :-[ , tak sme sa pri vymýšľaní čo s tými sviatkami spraviť rozhodli zbaliť to spolu s Ježiškom do jedného veľkého darčeka "se vším všudy" :-D :-D :-D.
Marbes, ja som práve tu zistila, že ideme na rovnakú plavbu s Frankiem a aj to nás potešilo, predsa len je fajn mať tam nejakú spriaznenú dušu :-).
A ďakujem za info o karte, asi je to tak najšikovnejšie.

• frankie
doktor23 29.11.2016 15:31

To som si ani nevšimol, že idete spoločne s fineliving. Vždy lepšie, ak ste viacerí. Na Saonu sme išli po vlastnej osi, taxíkom do prístavu a potom loď, bolo nás asi 15 z jednej grupy, čo sme sa dali dokopy na lodi.

frankie 29.11.2016 15:13

Doktore, když jsme byli v roce 2010 v Dominikáně, tak jsme na Saonu nestačili zajet a vždycky jsem věděl, že jakmile se dostanu ještě někdy do Dominikány, tak tam určitě pojedeme...A když jsme kupovali plavbu, tak první výlet, který byl na 100% jasný, tak byla Saona a už se nemůžu dočkat. ;-) No a hnedka od začátku další jasný výběr byla pláž Maho na St.Martinu. U těchto dvou destinací byl výběr výletů velice jednoduchý 8-)
Marbes: setkání na palubě s fineliving je už více než jasné, protože poletíme z Prahy s tou samou cestovkou ;-)

• fineliving
doktor23 29.11.2016 14:38
To fineliving  

Mám debetnú, zájazdy na lodi, ani inak nekupujeme, ideme po vlastnej osi. V Portoriku by som asi išiel na pláž, St. Martin detto. V La Romane sme boli na skvelom výlete na ostrove Saona, odporúčam. Sv. Tomáš - ešte som nebol a Nassau ešte len pôjdem (3x :-D )

Prikladám obrázok zo Saony

• frankie
Fiš 29.11.2016 14:05
Re: Karibik  

Pánečku, to jsou mi novinky :-)gratuluji (((clap)))
To je vaše třetí plavba a už Karibik? :-D
Jestli je to tak, asi bych se už mohla taky po něčem poohlédnout :-D
Vždyť vy to máte už "za pár"........žádná velká čekačka :-\
Brali jste LM nebo jen takové náhlé hnutí mysli :-D
Právě dnes dávají Cestománii o Arubě.Kdybych nebyla na téhle diskuzi, ani by mně nenapadlo se s tím zabývat. :-|
Takhle se půjdu mrknout, jak to je v tom Karibiku zařízeno :-D

• fineliving
Zpět na všechny diskuze