A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Nejen plavbám zdar!

04.04.2014 08:35:15 | marbes
marbes
Diskuze vážná i nevážná se všemi, které spojuje jedno - plavby výletními loděmi
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Fiš 18.02.2018 19:50
Re: Karibik 2018  

Jj,my měly Tomáše taky jasného. Jen na závěr dne se přehnala bouřka. Tam jsme pláž prosvihly ale i městečko bylo hezké <3

• Blue.blue
Blue.blue 18.02.2018 16:45

8-) myslím, že dnes vyhodila Divina s Vierkou/Fineliving kotvy na Sv. Tomášovi - podle všeho mají jasno a +-- 25 st., tak snad je vše OK a sluníčko je doprovází.

Snad i mladý najde na plavbě svoje a bude spokojený!

Denka už druhý den určitě zkoumá Seaside, ještě zítra je čeká den moři ...už ráno jsem to čekovala, Karibičanky 8-) ;-) :-D

Fiš 18.02.2018 16:22

Certvi co nám vyvadi Fineliving s rodinou.....jestli už mladému vylezli oči z dulku :-D....aspoň jednou
Jestli jsme závisláci jen my staroši nebo i někdo mladý se vyklube (((clap))) (((clap))) :-D

• Blue.blue
Fiš 18.02.2018 13:20
Re: Seaside hodnocení Fiš leden 2018  

.....boa muší bejt :-D
A taky něco poradnyho na foceni s capt. <3 <3 (((clap)))
Sice si stěžují na počasí ale ne ze by nebylo i hezky :-D <3
...kostamajské pobřeží

• Blue.blue
lida200911 18.02.2018 12:35

Gatsby party? Vezmu boa(kus vopelichaný slepice se vždycky vejde) a čelenku pro jistotu :-D

• pola
Fiš 18.02.2018 07:14

...jsem doma a čtu.Nechala jsem si noviny 25;30.a 1.V pořadí elegant, casual/white, elegant.
Jsem teď na tabletu, tak zkusím přidat pirátskou výzdobu.
Čím déle jsem z lodi pryč, tím více se mi po ni styska :-S
Počasí pravda pokazilo náladu ale bylo tam tolik krásných a zajímavých věci k foceni <3
Lituji, ze jsem nestihla více atrakci.Tim chci říci,;beze srandy, ze týdenní plavci budou v jednom kole, aby aspoň něco oběhli.
A hlavně lidičky, kdo mate zdraví pohromadě-nečekejte na výtahy.Je to marný, můžou litat jako namydlene ale 19 palub je 19 palub.
Pravda, svezla jsem se panoramakem cca 5x, protože se to hned tak nevidi <3
Obyčejným jsem jela tak 2x a stačilo.
Jinak jsem rada, ze můj dojem z nové lodi byl lepší než Marbes z Meraviglie.Jsem tedy zvědavá na další ohlasy <:-)

• lida200911
Fiš 18.02.2018 06:34

Teda Hani, ty jsi akční a dokonalá :-D, az přijdu domů, mrknu do těch které jsem si nechala a než upadnu do bezvedomi, zkusím sem napsat, ať to máme komplet. (((clap))
Jinak máš recht, nějaká pirátská výzdoba probíhala ale že by byl vystrojen někdo mimo animátorů jsem si vážně nevšimla.
A u večeře taky žádné čáry mary kolem tiramisu, jak jsemvidela na menších lodích..Však uvidíme co Denka, jestli předá nějaké info. Co bude souhlasit s mojí zkušenosti a co se.zmeni
Zkusím nějakou fotecku z mobilu, doufam, ze se připojí.
Animace v atriu byvaly fajn.

Blue.blue 18.02.2018 05:27

:-) takže Modras (t. č.) mladými opuštěna včera, dnes a asi i zítra bude číst starší lodní noviny ...nostalgicky jsem vytahla i na še první ... asi nemám úplně všechny, ale snad pomohu aspoň tak díky Fiš:

Miami/vyplutí -WELCOME NIGHT/ LATIN DANCE NIGHT - suggested dress tonight: Smart Casual

AT SEA: GATSBY PARTY,suggested dress code tonight: Elegant

JAMAJKA/OCHO RIOS: COUNTRY& WESTERN PARTY/DANCE CLASS: COUNTRY - suggested dress tonight: Smart Casual

KAJMANY - GEORGETOWN - WHITE PARTY/SALSA - suggested dress tonight: Smart Casual/White

MEXICO/COZUMEL: 70´S PARTY

MEXICO COSTA MAYA - nemám noviny

AT SEA - PIRATE NIGHT- suggested dress tonight: Smart Casual/White

V tom prvním týdnu plavby Fiš, která měla oba MSC SEASIDE okruhy, se to opakovalo podle programu v novinách

ahóóój, 8-) Hanka

• lida200911
Fiš 17.02.2018 23:44

Jsem na sichte a jen na mobilu. Omlouvám se za strohé info. Možná modrasek zapojí havěť a zkontroluji všechny lodní noviny které jsem jim předala.za 14 noci na Seaside jsme měli 4X gala,2X White, které byly bohužel spojeny s italským večerem. Naštěstí jsem tentokrát nevezla trikoloru. Nic jiného tematickeho nepamatuji.bohuzel. :-$

pola 17.02.2018 18:30

ano, jsou ještě... 70 léta,Italský večer, Country noc, 2 Gala večery... vše je spojeno s oblékáním.... vždy upozornění v lodním programu, jaký den je příští...
Děvčata plavkyně , podejte bližší vysvětlení ;-) nezkušeným, nepolíbeným plavbou... :-\

• lida200911
Zpět na všechny diskuze