A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Nejen plavbám zdar!

04.04.2014 09:35:15 | marbes
marbes
Diskuze vážná i nevážná se všemi, které spojuje jedno - plavby výletními loděmi
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
marbes 26.05.2017 15:38
Re: Web check-in  

Adélo, kašli na web check-in - já si ho dělala jen první roky, poslední léta už mi to nešlo díky aktualizaci webu MSC a ono to už stejně odbavení nijak neurychluje. Takže akorát bys s tím teď ztrácela čas a ve finále to nemá žádný efekt.

Adéla_23 26.05.2017 11:02
Web check-in  

Prosím nemáte někdo zkušenosti s web check-inem? Chce to po mně nahrát fotku a údaje o platební kartě, ale absolutně netuším kam, nikde ta možnost není.

Fiš 25.05.2017 20:03
Re: Bonusy  

Marbes, ty podšívko!Čeho ty si nevšimneš? :-D :-D :-D
Jsem pro každou srandu, tak jsem mohla napsat, že ty nohy jsou moje ale ne, nejsou :-D :-D

marbes 25.05.2017 16:08

úplně mimo téma - koukám na tu Tvou fotku z kapitánského večírku, to je vtipné, jak tam vedle vás má někdo na nohách ty MSC papučky :-D ideální obutí na takovou slavnostní chvilku 8-)

marbes 25.05.2017 16:06

Jojo, platby za welness jsou pořádná palba :-S Taky jak jsme před dvěma lety využili tu saunu zdarma, tak jsme tam byli úplně sami, personál byl tak ve dvoj až trojnásobné převaze :-D

Fiš 25.05.2017 15:19

...hmm, 20%, to už není marné... (((clap)))
Jinak koukala jsem ceny, co posílal tuším doktor na wellness, to je docela fičák :-D...To by byl pěkný bonus (((clap)))

marbes 25.05.2017 14:45

no ale jednotlivé ty skupiny mají sem tam nějaké akce na plavby, vloni jsme třeba kupovali plavbu, kde bylo 5 + 15% pro členy silver clubu.

marbes 25.05.2017 14:43
Re: Meraviglia  

1x proto, že já nejsme koupací a opalovací typ ;-) Mám ráda moře, mám ráda pláže, ale na plavbách ty výlety na místní pláže toleruju hlavně kvůli holkám, být na mně, tak se jednou v tom moři vycachtám a zbytek radši procourám po památkách 8-) No a na lodi si radši sednu někam do tichého koutnu a čtu si. U bazénu jsme byli fakt jen, když jsme byli i se sznámými a oni se chtěli účastnit animátorských akcí.

Fiš 25.05.2017 13:48

..no já tedy nevím, byla jsem už na třetí plavbě...vlastně teď každý rok za sebou a nevšimla jsem si ničeho více než těch 5% :-(...jo, leda možná koktejl s kapitánem od druhé plavby, to jo,....a tam jsme tomu dali na prdel :-D :-D

Fiš 25.05.2017 13:42
Re: Meraviglia  

1x??.proč?.......u nás to bylo jasný.1,voda byla fajn, asi ohřátá, ale venku bylo ještě zima2Vnitřní bazén přechlórovaný a jednou v opravě.3Vířivky plné drobotiny s rodiči, takže asi tak vypadá koupací zpravodajství z Magnificy v dubnu. :-$

Zpět na všechny diskuze