A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Nefunkční a uživatelsky nepříjemný Orbion. Jaké jsou vaše zkušenosti?

21.08.2017 11:56:54 | Ctirad Sedlák
Ctirad Sedlák
Zdravím všechny. Opět jsem se pokusil založit fotoalbum a "cestopis" na Orbionu a opět je to fiasko. Kdysi jsem nahrál a okomentoval několik set fotek, neuložila se ani jedna, zmizely všechny texty, které jsem k fotkám přidal. Pochopitelně jsem se na Orbion dlouho nevrátil. Nyní jsem mu dal ještě jednu šanci a nedostal jsem se ani k nahrání fotografií. Obrázky se prostě nenahrají, text "cestopisu" se nedá editovat (nefunguje např. kurzíva), uložený cestopis se neobjeví v nabídce... K tomu uživatelsky nepříjemné prostředí (málo intuitivní, příliš mnoho klikání sem a tam, "chyba 404 - stránka neexistuje", po nainstalování nejnovějšího Adobe Flash Player a samozřejmě restartování počítače mi Orbion sděluje, že "nemám nejnovější Adobe Flash Player" atd. atd. atd.) a naprostý nezájem provozovatelů o zpětnou vazbu. Po prvním nepovedeném pokusu jsem jim napsal o svých potížích, neodpověděli. Dnes nemají na stránkách jediný kontaktní údaj, což v překladu znamená: "neotravujte"...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
zuza.habi 17.11.2017 11:46

Orbion býval super, poslední album jsem nahrála v červnu 2017, i když jsem si dala velkou práci s popisky, ty samozřejmě není možné zobrazit (a to už velmi dlouho) a výše popsané problémy mám nyní taky. Měli byste s tím něco dělat!

Neregistrovaný uživatel
25.09.2017 06:04 89.103.156.***

Proboha tak proč sem pořád chodíte.Pokud sem nikdo půl roku nepříde budou to muset řešit.Kdo jim dá reklamu na server s nulovou návštěvností?Takhle nemusí nic.Takže je to vlastně na vás jestli se to tu zlepší, nebo ne.

• Anonym (1)
marka 25.09.2017 00:42
prohlížení fotek katastrofa  

jak už bylo níže zmíněno - prohlížení fotek je opravdu příšernost. tohle si možná tak vybavuji v začátcích internetu u nás ve škole v roce 1998. A je to přesně ten důvod, proč to po pár kliknutích zase vypnu - tolik času na to nemám.

V ostatním se lze vyznat, ale je fakt, že struktura webu je trochu chaotická a není úplně vždy zjevené, na kterou sekci kliknout, aby se uživatel dostal buď do sekce konkrétní země nebo zda je v souhrnné sekci.

V dnešní době, kdy už se webařině věnuje tolik lidí, nechápu, že tak velký web působí tak amatérsky :( škoda.

Třeba se při další návštěvě něco zlepší.

Neregistrovaný uživatel
01.09.2017 23:51 89.176.50.***
Že vás to tady ještě baví  

Moje návštěvnost zde je už nějaký čas cca po ročním cyklu a změny tu nejsou vůbec žádné. Návštěvnost bída, bída děs, stránky si vesele skáčou jak chtějí, vše je samozřejmě jak jinak zasekaný reklamou, na prohlédnutí jakéhokoli fotoalba aby si člověk vzal dovolenou jakej je to fofr, do toho jak čtu problémy s přihlašováním uživatelů což už tu byl standard před nekolika lety a admini stále vytrvale slibují, ujišťují a diví se jakýže to návštěvníci používají prohlížeč. No prostě bezva web. :-D

Před mnoha lety jsem sem chodil se záplem se podělit o zážitky z cest a taky se něco dozvdět. Dnes už se jdnou za rok jen útrpně zasměju a zase mizím. Tak nashle zase za rok ;-) :-D

• Anonym (1)
doktor23 31.08.2017 15:34

Tak sa pridávam aj ja, je predsa nemysliteľné, aby ste mi len tak mazali odkazy a príspevky pre ostatných, keď sa bavíme o napr. plavbách lodí a nájdem akciové letenky, chcem sa o to podeliť s určitou komunitou a vy ma vymažete. Viete mi povedať dôvod? Reklama? Keby som dal odkaz na pelikan, alebo kayak tak to vymažete tiež?
>:) >:) >:) >:) >:)

• Blue.blue
Tina21 21.08.2017 14:33

Absolútny súhlas - zaujímala by ma aktuálna štatistika návštevnosti a jej porovnanie s predošlými rokmi, je neuveriteĺné že aj pri takom prepade návštevnosti tu ešte umiestnia toľko reklám.
Po zmene majiteľa a "prerobení" webu čistá katastrofa, po ďalšej zmene majiteľa už žiadne zlepšenie ani neočakávam.

Je to škoda, mohol to byť veľmi úspešný cestovateľský web, našlápnuté mal vo svojich prvých rokoch skvelo.

• Blue.blue
  • Anonym (1)
Ctirad Sedlák 21.08.2017 12:57
Nefunkční a uživatelsky nepříjemný Orbion. Jaké jsou vaše zkušenosti?  

Zdravím všechny. Opět jsem se pokusil založit fotoalbum a "cestopis" na Orbionu a opět je to fiasko. Kdysi jsem nahrál a okomentoval několik set fotek, neuložila se ani jedna, zmizely všechny texty, které jsem k fotkám přidal. Pochopitelně jsem se na Orbion dlouho nevrátil. Nyní jsem mu dal ještě jednu šanci a nedostal jsem se ani k nahrání fotografií. Obrázky se prostě nenahrají, text "cestopisu" se nedá editovat (nefunguje např. kurzíva), uložený cestopis se neobjeví v nabídce... K tomu uživatelsky nepříjemné prostředí (málo intuitivní, příliš mnoho klikání sem a tam, "chyba 404 - stránka neexistuje", po nainstalování nejnovějšího Adobe Flash Player a samozřejmě restartování počítače mi Orbion sděluje, že "nemám nejnovější Adobe Flash Player" atd. atd. atd.) a naprostý nezájem provozovatelů o zpětnou vazbu. Po prvním nepovedeném pokusu jsem jim napsal o svých potížích, neodpověděli. Dnes nemají na stránkách jediný kontaktní údaj, což v překladu znamená: "neotravujte"...

Zpět na všechny diskuze