A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Nefunkční a uživatelsky nepříjemný Orbion. Jaké jsou vaše zkušenosti?

21.08.2017 11:56:54 | Ctirad Sedlák
Ctirad Sedlák
Zdravím všechny. Opět jsem se pokusil založit fotoalbum a "cestopis" na Orbionu a opět je to fiasko. Kdysi jsem nahrál a okomentoval několik set fotek, neuložila se ani jedna, zmizely všechny texty, které jsem k fotkám přidal. Pochopitelně jsem se na Orbion dlouho nevrátil. Nyní jsem mu dal ještě jednu šanci a nedostal jsem se ani k nahrání fotografií. Obrázky se prostě nenahrají, text "cestopisu" se nedá editovat (nefunguje např. kurzíva), uložený cestopis se neobjeví v nabídce... K tomu uživatelsky nepříjemné prostředí (málo intuitivní, příliš mnoho klikání sem a tam, "chyba 404 - stránka neexistuje", po nainstalování nejnovějšího Adobe Flash Player a samozřejmě restartování počítače mi Orbion sděluje, že "nemám nejnovější Adobe Flash Player" atd. atd. atd.) a naprostý nezájem provozovatelů o zpětnou vazbu. Po prvním nepovedeném pokusu jsem jim napsal o svých potížích, neodpověděli. Dnes nemají na stránkách jediný kontaktní údaj, což v překladu znamená: "neotravujte"...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Fiš 20.11.2017 19:42
Re: Fiš  

Mám pocit, že takové poloanonymní sdružení, fóra a diskuze nemají žádnou valnou hodnotu, jen to, jak zabít čas eventuálně najít si tu opravdu seriozní přátele, s nimi komunikovat jinou formou.
Přiznám se, že jsem na netu našla pár přátel, se kterými se dá spolupracovat.
To ostatní na netu-myslím samo zábavu-je jen pro srandu králíkům :-D :-D
Jestli si někdo dovolí vymazat negativní hodnocení z veřejných stránek k tomu určených můj názor jen potvrzuje.
To je tak k tématu"veselá současnost Orbionu" apod., všechno.Z mé strany.Už i já stará naivka jsem pochopila, že to je úplná ztráta času, tady cokoliv řešit. :-D

• Sally
  • Blue.blue
Jardík 20.11.2017 12:56

Na TripAdvisoru také není všechno v pořádku. Vložil jsem asi sedm recenzí (Egypt),odepsali mi,že děkují za druhou.Ke všemu tu předchozí ,mírně negativní,po měsíci smazali.Mám také dojem,že většinu kladných recenzí si píší sami animátoři,nebo turisté,které o to oni doslovně požádali.

admin2 19.11.2017 15:11
Re:  

Dobrý den,

Fiš: k odhlášení čas od času dochází při aktualizaci serveru, to tak mají skoro všechny komunitní weby, s tím nejde moc dělat. Horší je hláška o chybném heslu, to je problém na naší straně, za který se omlouváme - pomůže naštěstí opakované přihlášení. Na smajlíky určitě sahat nebudeme, nebojte :)

Sally 18.11.2017 16:07

To jsme na tom stejně. Už sem nic nevkládám, občas nějakou diskuzi. Jinak su na TripASdvisorovi nebo na Cestolinu

Fiš 18.11.2017 13:44
Re:  

A kruciš! >:)Zase mě to odhlásilo, i když mám zafajfkováno"neodhlašovat",a zase mi to napsalo"neplatné heslo"i když heslo je platné >:) >:) >:)

Já už jsem tu vlastně taky jen ze srandy.................jako Vy admini :-D

Jak šáhnete na smajlíky, tak odcházím definitivně O:-)

• Blue.blue
Neregistrovaný uživatel
18.11.2017 13:40 78.136.138.***
Re:  

...a nechcete se zeptat těch, kteří věděli proč popisky zůstávají?...myslím těch, kteří to tu spravovali od počátku ;-)
Slova"zatím"a"občas"ve Vašem podání působí poněkud nepravdivě :-$

admin2 18.11.2017 12:30
Re:  

Zuzi,

díky moc, snazíme se. Ty popisky mě moc mrzí, bohužel zatím nevíme, proč se občas neuloží/ztrácejí. :(

zuza.habi 17.11.2017 11:46

Orbion býval super, poslední album jsem nahrála v červnu 2017, i když jsem si dala velkou práci s popisky, ty samozřejmě není možné zobrazit (a to už velmi dlouho) a výše popsané problémy mám nyní taky. Měli byste s tím něco dělat!

Neregistrovaný uživatel
14.11.2017 07:29 90.178.167.***
Re: Nefunkční a uživatelsky nepříjemný Orbion. Jaké jsou vaše zkušenosti?  

Pro admin2 : nejlépe zkusit si funkčnost stránek doma na svém počítači.

Tina21 13.11.2017 21:58
Re: admin  

Tak toto ponechávam bez komentára - načisto mi to vyrazilo dych... :'(
admin - čo s tým chcete urobiť?

Zpět na všechny diskuze