A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Nefunkční a uživatelsky nepříjemný Orbion. Jaké jsou vaše zkušenosti?

21.08.2017 12:56:54 | Ctirad Sedlák
Ctirad Sedlák
Zdravím všechny. Opět jsem se pokusil založit fotoalbum a "cestopis" na Orbionu a opět je to fiasko. Kdysi jsem nahrál a okomentoval několik set fotek, neuložila se ani jedna, zmizely všechny texty, které jsem k fotkám přidal. Pochopitelně jsem se na Orbion dlouho nevrátil. Nyní jsem mu dal ještě jednu šanci a nedostal jsem se ani k nahrání fotografií. Obrázky se prostě nenahrají, text "cestopisu" se nedá editovat (nefunguje např. kurzíva), uložený cestopis se neobjeví v nabídce... K tomu uživatelsky nepříjemné prostředí (málo intuitivní, příliš mnoho klikání sem a tam, "chyba 404 - stránka neexistuje", po nainstalování nejnovějšího Adobe Flash Player a samozřejmě restartování počítače mi Orbion sděluje, že "nemám nejnovější Adobe Flash Player" atd. atd. atd.) a naprostý nezájem provozovatelů o zpětnou vazbu. Po prvním nepovedeném pokusu jsem jim napsal o svých potížích, neodpověděli. Dnes nemají na stránkách jediný kontaktní údaj, což v překladu znamená: "neotravujte"...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
admin2 01.10.2017 09:32
admin  

Dobrý den,

pište prosím klasicky na info@orbion.cz. Děkujeme.

Burian 30.09.2017 16:06
Re: Nefunkční a uživatelsky nepříjemný Orbion. Jaké jsou vaše zkušenosti?  

Mám naprosto stejnou zkušenost,ale kontakt na správce není.

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@

marka 26.09.2017 15:30
Re: admin  

není zač, jasně, chápu, díky. i čistě přes můj profil seznam alb nastavuje fotky na šířku, tak už chápu, proč je v náhledu tedy jiná.

díky a držím pěsti, ať tyhle problémy neodradí více návštěvníků

• Anonym (1)
admin2 26.09.2017 08:38

Super, díky moc za postřehy!

Jestli myslíte náhledy, které se zobrazují na homepage, tak ty musím vybrat ručně já, protože se tam točí výšková a šířková fotka (většinou beru první z fotoalba), podle toho, jak přidávají ostatní další alba. Tak možná tím to vzniklo, toto by se mělo časem změnit.

Jinak ano, máte pravdu, kvalitu prohlížených fotek ovlivňují všechny zmiňované faktory, už se to řeší déle, tak snad brzy vyřeší. :) Děkujeme za Váš čas i trpělivost, moc si toho vážíme.

marka 25.09.2017 23:54

a ještě poslední postřeh - když pak jdu se podívat do alba přes fotoalba zemí, tak tam už ten vybraný náhled funguje.

marka 25.09.2017 23:52

nicméně z mého laického pohledu bude problém ve velikosti zdrojových fotek uživatelů, kteří je nahrávají a nějaké automatické konverzi. protože teď jsem si zkusila proklikat pár fotek u svého alba a tam ty fotky jsou zmenšené na pár set KB - a fungovalo to víceméně plynule

marka 25.09.2017 23:49

Zdravím, Zuzko, alba (kromě prvního) se až po druhém pokusu nahrála (tvářilo se, že se vše nahrálo, proběhl proces uložení a když jsem pak šla do seznamu alb přes profil, 3 alba ze 4 byla prázdná. druhý pokus už proběhl v pořádku). Jinak i koukám, že i přesto, že jsem u nich vybírala, která fotka má být titulní, tak se nastavily náhodně (vyzkoušeno i přes opakovanou editaci).

Cestopisy si už bohužel nevybavuji - až budu mít někdy morále, nahraju kdyžtak znovu ;)

nicméně já bych se primárně přimlouvala za to prohlížení alb - často hledám inspiraci na cesty a tohle je utrpení. díky!

admin2 25.09.2017 10:03
admin  

Dobrý den marko,

já vidím všechna 4 nová (a velmi krásná) alba nahraná. Nemazali jsme ani žádné cestopisy. Pamatujete si jejich názvy?

Pěkný den všem,

Zuzka

Neregistrovaný uživatel
25.09.2017 08:43 92.52.62.***
Re:  

Za kvalitu webu sú zodpovední majitelia a programátori, nie uživatelia. Návštevnosť sa už roky prepadá a aj tak nenastalo žiadne zlepšenie. :-|

Neregistrovaný uživatel
25.09.2017 06:04 89.103.156.***

Proboha tak proč sem pořád chodíte.Pokud sem nikdo půl roku nepříde budou to muset řešit.Kdo jim dá reklamu na server s nulovou návštěvností?Takhle nemusí nic.Takže je to vlastně na vás jestli se to tu zlepší, nebo ne.

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze