A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Nefunkční a uživatelsky nepříjemný Orbion. Jaké jsou vaše zkušenosti?

21.08.2017 12:56:54 | Ctirad Sedlák
Ctirad Sedlák
Zdravím všechny. Opět jsem se pokusil založit fotoalbum a "cestopis" na Orbionu a opět je to fiasko. Kdysi jsem nahrál a okomentoval několik set fotek, neuložila se ani jedna, zmizely všechny texty, které jsem k fotkám přidal. Pochopitelně jsem se na Orbion dlouho nevrátil. Nyní jsem mu dal ještě jednu šanci a nedostal jsem se ani k nahrání fotografií. Obrázky se prostě nenahrají, text "cestopisu" se nedá editovat (nefunguje např. kurzíva), uložený cestopis se neobjeví v nabídce... K tomu uživatelsky nepříjemné prostředí (málo intuitivní, příliš mnoho klikání sem a tam, "chyba 404 - stránka neexistuje", po nainstalování nejnovějšího Adobe Flash Player a samozřejmě restartování počítače mi Orbion sděluje, že "nemám nejnovější Adobe Flash Player" atd. atd. atd.) a naprostý nezájem provozovatelů o zpětnou vazbu. Po prvním nepovedeném pokusu jsem jim napsal o svých potížích, neodpověděli. Dnes nemají na stránkách jediný kontaktní údaj, což v překladu znamená: "neotravujte"...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
admin2 09.11.2017 10:05
admin  

Dobrý den,

děkujeme za zprávy, vše využijeme jako podklad pro to, abychom stávající Orbion vylepšili a bylo vám tu zase dobře.

Krásný čtvrtek,

Zuzka

Sally 08.11.2017 14:08
Re: Nefunkční a uživatelsky nepříjemný Orbion. Jaké jsou vaše zkušenosti?  

Já už na Rajčeti funguji hodně dlouho a na Tripadvisorovi taky. Teď jsem ještě Cestolino.cz.
Ještě jsem přispíval na HollydayCheck, ale už stránky v češtině nefungují, tak už jsem tam dlouho nebyl.
Na Orbion chodím už jen z nostalgie. Je dosti těžkopádný. Je fakt, že odsud spousta lidí už utekla jinam :(

• doktor23
  • dabara
Tina21 07.11.2017 23:14

Všeználek - tentokrát by som aj súhlasila.

Admin ohlásil : "Problém vyřešíme po víkendu" - ale neuviedol po ktorom vikende, to s musím uznať ... a problémy pretrvávajú.

Ja som sa s recenziami presťahovala na tripadvisor a s fotoalbumami na rajce.
Dúfam, že sa objednávatelia reklám tiež postupne "presťahujú", inak sa majitelia webu nepreberú. A vyzerá to tak, že sa ani nechcú spamätať - kým to vynáša super, keď to prestane byť pre nich výnosovo zaujímavé, alebo predajú alebo Orbion zanikne.

• dabara
Všeználek 07.11.2017 18:47

Už to zabalte.

admin2 05.11.2017 09:32

Dobrý den,

tentokrát nezeptám, chyba serveru se bohužel týká všech prohlížečů. Problém vyřešíme po víkendu. Naštěstí po stisknutí ctrl + F5 se na původní stránku vrátíte. Za tuto nepříjemnost se moc omlouváme.

Tina21 04.11.2017 22:28

Absolútny super zážitok - hlásim časté hlásenie chyby 500, prihlásenie sa mi podarilo asi na desiaty pokus, ani nejde pridať fotoalbum - a ak sa ma teraz admin ako obvykle opýta, aký používam prehliadač, asi chytím vyrážku... >:)

admin2 01.10.2017 09:32
admin  

Dobrý den,

pište prosím klasicky na info@orbion.cz. Děkujeme.

Burian 30.09.2017 16:06

Mám naprosto stejnou zkušenost,ale kontakt na správce není.

marka 26.09.2017 15:30
Re: admin  

není zač, jasně, chápu, díky. i čistě přes můj profil seznam alb nastavuje fotky na šířku, tak už chápu, proč je v náhledu tedy jiná.

díky a držím pěsti, ať tyhle problémy neodradí více návštěvníků

• Anonym (1)
admin2 26.09.2017 08:38
Re: admin  

Super, díky moc za postřehy!

Jestli myslíte náhledy, které se zobrazují na homepage, tak ty musím vybrat ručně já, protože se tam točí výšková a šířková fotka (většinou beru první z fotoalba), podle toho, jak přidávají ostatní další alba. Tak možná tím to vzniklo, toto by se mělo časem změnit.

Jinak ano, máte pravdu, kvalitu prohlížených fotek ovlivňují všechny zmiňované faktory, už se to řeší déle, tak snad brzy vyřeší. :) Děkujeme za Váš čas i trpělivost, moc si toho vážíme.

Zpět na všechny diskuze