A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Nefunkční a uživatelsky nepříjemný Orbion. Jaké jsou vaše zkušenosti?

21.08.2017 11:56:54 | Ctirad Sedlák
Ctirad Sedlák
Zdravím všechny. Opět jsem se pokusil založit fotoalbum a "cestopis" na Orbionu a opět je to fiasko. Kdysi jsem nahrál a okomentoval několik set fotek, neuložila se ani jedna, zmizely všechny texty, které jsem k fotkám přidal. Pochopitelně jsem se na Orbion dlouho nevrátil. Nyní jsem mu dal ještě jednu šanci a nedostal jsem se ani k nahrání fotografií. Obrázky se prostě nenahrají, text "cestopisu" se nedá editovat (nefunguje např. kurzíva), uložený cestopis se neobjeví v nabídce... K tomu uživatelsky nepříjemné prostředí (málo intuitivní, příliš mnoho klikání sem a tam, "chyba 404 - stránka neexistuje", po nainstalování nejnovějšího Adobe Flash Player a samozřejmě restartování počítače mi Orbion sděluje, že "nemám nejnovější Adobe Flash Player" atd. atd. atd.) a naprostý nezájem provozovatelů o zpětnou vazbu. Po prvním nepovedeném pokusu jsem jim napsal o svých potížích, neodpověděli. Dnes nemají na stránkách jediný kontaktní údaj, což v překladu znamená: "neotravujte"...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Tina21 11.11.2017 21:47:52
Re: admin  

Zuzka/admin, toto je vopred prehraný boj, načítanie fotografií na Orbine trvá neúmerne dlho, priestor na reklamu ich zobrazenie značne obmedzuje, popisky zasahujú do zobrazenia a nikoho nepresvedčíte, že s tým niečo v najbližšej dobe urobíte :-(

admin2 11.11.2017 14:31:04

Můžete mi prosím poslat obrázek, jak to vypadá?

Děkuji,
Zuzka

Neregistrovaný uživatel
11.11.2017 12:49:36 46.33.96.***

Admine,fotky jsou mrňavé i když se přihlásím.Přihlašuju se neustále a už mě to nebaví.Při jejich prohlížení tam reklamy nemám,jen v horní polovině monitoru úzký obdelník fotky a pod ní,jak jsem už psala,víc jak 1/2 jen černo.

admin2 11.11.2017 09:56:00

Ještě doplňuji, že neregistrovaní bohužel z bezpečnostních důvodů (spamy) fotografie do diskuze vkládat nemohou a při prohlížení alb vidí reklamní rámeček. Po registraci tato omezení odpadnou a vidíte fotky bez reklamního rámečku.

admin2 11.11.2017 09:52:09

Dobrý den,

provádím test vložení fotografie, u mě zatím na všech zařízeních v pořádku. Fotky, které vložit nejdou, doporučuji pro jistotu zmenšit, případně poslat na info@orbion,cz k prověření.

Neregistrovaný uživatel
10.11.2017 11:40:48 89.103.105.***

No nedivím se, že po ránu ani nejsou nové příspěvky z večera, párkrát jsem to otevřela v posteli a vzteky jsem z toho nespala.Je to na rozšlapání počítače....nechápu, pokud to" funguje " takto, nebylo by lepší se na to vyprdnout úplně a celý Orbion nechat pohřbít?

Neregistrovaný uživatel
09.11.2017 16:06:20 46.33.96.***

Skákající stránky už ani nekomentuju,už jsem sem kvůli tomu psala 100x a nic...Když byl starý Orbion,hezoučký barevný,přehledný a vřelo to tady,nemohla jsem se dočkat rána a u kávy pročítala příspěvky,které byly napsány pozdě večer,v noci a brzy ráno.A že jich bylo...Teď ráno počítač zapnu abych zjistila,že poslední příspěvek je většinou ze včerejšího večera.Fotky nejdou vložit,alba taktéž...když už se na nějaké fotky chci podívat,načítají se tak nemožně dlouho,že mezi tím stačím chodit zamíchat s obědem a navíc je fotka jen v úzkém malém trojúhelníku a 60% je jen černá černota kolem.Proč?A na to,jaký mám prohlížeč,už reagovat nebudu.Kdysi dávno jsem se tady ptala,jaký byl důvod starý Orbion měnit,když fungoval a fungoval moc dobře.Nepamatuji si,že by mi někdo podal vysvětlení.Myslím tím rozumné vysvětlení.

Neregistrovaný uživatel
09.11.2017 13:15:49 89.103.105.***

Skákající stránky jsou tragédii, již řadu měsíců a stále není náprava????

dejf.d 09.11.2017 12:28:42

přesně tak, starý Orbion. Tato verze je tragédie. Osobně jsem zde byl den co den, ale to tak před 3 roky. A mám pocit, že zde bylo aktivních daleko více cestovatelů a čerstvější informace přímo z destinací, řešilo se zde vlastně i online počasí třeba z Thajska a nebo jiných destinací. Ted je tady na půl mrtvo.. Spoustu mých známých cestovatelů - přátel už sem ani nechodí a nebo 1x za půl roku..
:-(

• Sally
Neregistrovaný uživatel
09.11.2017 11:01:53 46.33.96.***

To byste museli vrátit přinejmenším starý dobrý orbion co býval a byla radost na něj chodit.Lepšího stejně nic nevymyslíte a i když tento o něco vylepšíte (v což nedoufám,měli jste na to skoro 4 roky),tak pro mě bude stejně pořád zmršený.

• Sally
Zpět na všechny diskuze