A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Nefunkční a uživatelsky nepříjemný Orbion. Jaké jsou vaše zkušenosti?

21.08.2017 12:56:54 | Ctirad Sedlák
Ctirad Sedlák
Zdravím všechny. Opět jsem se pokusil založit fotoalbum a "cestopis" na Orbionu a opět je to fiasko. Kdysi jsem nahrál a okomentoval několik set fotek, neuložila se ani jedna, zmizely všechny texty, které jsem k fotkám přidal. Pochopitelně jsem se na Orbion dlouho nevrátil. Nyní jsem mu dal ještě jednu šanci a nedostal jsem se ani k nahrání fotografií. Obrázky se prostě nenahrají, text "cestopisu" se nedá editovat (nefunguje např. kurzíva), uložený cestopis se neobjeví v nabídce... K tomu uživatelsky nepříjemné prostředí (málo intuitivní, příliš mnoho klikání sem a tam, "chyba 404 - stránka neexistuje", po nainstalování nejnovějšího Adobe Flash Player a samozřejmě restartování počítače mi Orbion sděluje, že "nemám nejnovější Adobe Flash Player" atd. atd. atd.) a naprostý nezájem provozovatelů o zpětnou vazbu. Po prvním nepovedeném pokusu jsem jim napsal o svých potížích, neodpověděli. Dnes nemají na stránkách jediný kontaktní údaj, což v překladu znamená: "neotravujte"...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Fiš 22.08.2017 10:25
Re: Nefunkční a uživatelsky nepříjemný Orbion. Jaké jsou vaše zkušenosti?  

Moje zkušenosti jsou stejné, :-| ba horší, neb byla smazána kritická recenze ck, kterou jsem vytvořila pro ostatní cestovatele. >:)
Ale co, zase uznejme, mají fajnové smajlíky :-D <3
Takže na takové popsání stačí (((clap)))ale nic vážnějšího bych od těchle stránek nečekala :-\
A vůbec neinvestovat čas do vkládání něčeho náročnějšího na Orbion O:-)
Mrzím mě to :'(

• Blue.blue
  • doktor23
  • Romča4
  • Anonym (2)
admin2 22.08.2017 09:46
admin  

Dobrý den , Ctirade,

děkujeme za zprávu. Vaše špatná zkušenost nás mrzí. Napíšete mi prosím, jaký operační systém a prohlížeč používáte, abychom mohli chyby otestovat?

Vložené cestopisy se objevují až po schválení administrátorem. Pokud nefunguje editace přes web, mohu nabídnout úpravu mnou v redakčním systému. Stačí napsat zprávu. Ostatní problémy předávám kolegům.

Tina21 21.08.2017 14:33

Absolútny súhlas - zaujímala by ma aktuálna štatistika návštevnosti a jej porovnanie s predošlými rokmi, je neuveriteĺné že aj pri takom prepade návštevnosti tu ešte umiestnia toľko reklám.
Po zmene majiteľa a "prerobení" webu čistá katastrofa, po ďalšej zmene majiteľa už žiadne zlepšenie ani neočakávam.

Je to škoda, mohol to byť veľmi úspešný cestovateľský web, našlápnuté mal vo svojich prvých rokoch skvelo.

• Blue.blue
  • Anonym (1)
Ctirad Sedlák 21.08.2017 12:57
Nefunkční a uživatelsky nepříjemný Orbion. Jaké jsou vaše zkušenosti?  

Zdravím všechny. Opět jsem se pokusil založit fotoalbum a "cestopis" na Orbionu a opět je to fiasko. Kdysi jsem nahrál a okomentoval několik set fotek, neuložila se ani jedna, zmizely všechny texty, které jsem k fotkám přidal. Pochopitelně jsem se na Orbion dlouho nevrátil. Nyní jsem mu dal ještě jednu šanci a nedostal jsem se ani k nahrání fotografií. Obrázky se prostě nenahrají, text "cestopisu" se nedá editovat (nefunguje např. kurzíva), uložený cestopis se neobjeví v nabídce... K tomu uživatelsky nepříjemné prostředí (málo intuitivní, příliš mnoho klikání sem a tam, "chyba 404 - stránka neexistuje", po nainstalování nejnovějšího Adobe Flash Player a samozřejmě restartování počítače mi Orbion sděluje, že "nemám nejnovější Adobe Flash Player" atd. atd. atd.) a naprostý nezájem provozovatelů o zpětnou vazbu. Po prvním nepovedeném pokusu jsem jim napsal o svých potížích, neodpověděli. Dnes nemají na stránkách jediný kontaktní údaj, což v překladu znamená: "neotravujte"...

Zpět na všechny diskuze