A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Nefunkční a uživatelsky nepříjemný Orbion. Jaké jsou vaše zkušenosti?

21.08.2017 11:56:54 | Ctirad Sedlák
Ctirad Sedlák
Zdravím všechny. Opět jsem se pokusil založit fotoalbum a "cestopis" na Orbionu a opět je to fiasko. Kdysi jsem nahrál a okomentoval několik set fotek, neuložila se ani jedna, zmizely všechny texty, které jsem k fotkám přidal. Pochopitelně jsem se na Orbion dlouho nevrátil. Nyní jsem mu dal ještě jednu šanci a nedostal jsem se ani k nahrání fotografií. Obrázky se prostě nenahrají, text "cestopisu" se nedá editovat (nefunguje např. kurzíva), uložený cestopis se neobjeví v nabídce... K tomu uživatelsky nepříjemné prostředí (málo intuitivní, příliš mnoho klikání sem a tam, "chyba 404 - stránka neexistuje", po nainstalování nejnovějšího Adobe Flash Player a samozřejmě restartování počítače mi Orbion sděluje, že "nemám nejnovější Adobe Flash Player" atd. atd. atd.) a naprostý nezájem provozovatelů o zpětnou vazbu. Po prvním nepovedeném pokusu jsem jim napsal o svých potížích, neodpověděli. Dnes nemají na stránkách jediný kontaktní údaj, což v překladu znamená: "neotravujte"...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
dejf.d 09.11.2017 12:28
Re: admin  

přesně tak, starý Orbion. Tato verze je tragédie. Osobně jsem zde byl den co den, ale to tak před 3 roky. A mám pocit, že zde bylo aktivních daleko více cestovatelů a čerstvější informace přímo z destinací, řešilo se zde vlastně i online počasí třeba z Thajska a nebo jiných destinací. Ted je tady na půl mrtvo.. Spoustu mých známých cestovatelů - přátel už sem ani nechodí a nebo 1x za půl roku..
:-(

• Sally
Neregistrovaný uživatel
09.11.2017 11:01 46.33.96.***
Re: admin  

To byste museli vrátit přinejmenším starý dobrý orbion co býval a byla radost na něj chodit.Lepšího stejně nic nevymyslíte a i když tento o něco vylepšíte (v což nedoufám,měli jste na to skoro 4 roky),tak pro mě bude stejně pořád zmršený.

• Sally
admin2 09.11.2017 10:05
admin  

Dobrý den,

děkujeme za zprávy, vše využijeme jako podklad pro to, abychom stávající Orbion vylepšili a bylo vám tu zase dobře.

Krásný čtvrtek,

Zuzka

Sally 08.11.2017 14:08
Re: Nefunkční a uživatelsky nepříjemný Orbion. Jaké jsou vaše zkušenosti?  

Já už na Rajčeti funguji hodně dlouho a na Tripadvisorovi taky. Teď jsem ještě Cestolino.cz.
Ještě jsem přispíval na HollydayCheck, ale už stránky v češtině nefungují, tak už jsem tam dlouho nebyl.
Na Orbion chodím už jen z nostalgie. Je dosti těžkopádný. Je fakt, že odsud spousta lidí už utekla jinam :(

• doktor23
  • dabara
Tina21 07.11.2017 23:14

Všeználek - tentokrát by som aj súhlasila.

Admin ohlásil : "Problém vyřešíme po víkendu" - ale neuviedol po ktorom vikende, to s musím uznať ... a problémy pretrvávajú.

Ja som sa s recenziami presťahovala na tripadvisor a s fotoalbumami na rajce.
Dúfam, že sa objednávatelia reklám tiež postupne "presťahujú", inak sa majitelia webu nepreberú. A vyzerá to tak, že sa ani nechcú spamätať - kým to vynáša super, keď to prestane byť pre nich výnosovo zaujímavé, alebo predajú alebo Orbion zanikne.

• dabara
Všeználek 07.11.2017 18:47

Už to zabalte.

admin2 05.11.2017 09:32

Dobrý den,

tentokrát nezeptám, chyba serveru se bohužel týká všech prohlížečů. Problém vyřešíme po víkendu. Naštěstí po stisknutí ctrl + F5 se na původní stránku vrátíte. Za tuto nepříjemnost se moc omlouváme.

Tina21 04.11.2017 22:28

Absolútny super zážitok - hlásim časté hlásenie chyby 500, prihlásenie sa mi podarilo asi na desiaty pokus, ani nejde pridať fotoalbum - a ak sa ma teraz admin ako obvykle opýta, aký používam prehliadač, asi chytím vyrážku... >:)

admin2 01.10.2017 09:32
admin  

Dobrý den,

pište prosím klasicky na info@orbion.cz. Děkujeme.

Burian 30.09.2017 16:06

Mám naprosto stejnou zkušenost,ale kontakt na správce není.

Zpět na všechny diskuze