A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Nefunkční a uživatelsky nepříjemný Orbion. Jaké jsou vaše zkušenosti?

21.08.2017 11:56:54 | Ctirad Sedlák
Ctirad Sedlák
Zdravím všechny. Opět jsem se pokusil založit fotoalbum a "cestopis" na Orbionu a opět je to fiasko. Kdysi jsem nahrál a okomentoval několik set fotek, neuložila se ani jedna, zmizely všechny texty, které jsem k fotkám přidal. Pochopitelně jsem se na Orbion dlouho nevrátil. Nyní jsem mu dal ještě jednu šanci a nedostal jsem se ani k nahrání fotografií. Obrázky se prostě nenahrají, text "cestopisu" se nedá editovat (nefunguje např. kurzíva), uložený cestopis se neobjeví v nabídce... K tomu uživatelsky nepříjemné prostředí (málo intuitivní, příliš mnoho klikání sem a tam, "chyba 404 - stránka neexistuje", po nainstalování nejnovějšího Adobe Flash Player a samozřejmě restartování počítače mi Orbion sděluje, že "nemám nejnovější Adobe Flash Player" atd. atd. atd.) a naprostý nezájem provozovatelů o zpětnou vazbu. Po prvním nepovedeném pokusu jsem jim napsal o svých potížích, neodpověděli. Dnes nemají na stránkách jediný kontaktní údaj, což v překladu znamená: "neotravujte"...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Tina21 13.11.2017 21:04
Re: admin  

Čo z toho majú? Príjem z reklám - o nič iné tu nejde. Užívateľ nie je dôležitý, ten priamo neplatí. Paradox spočíva v tom, že užívateľ vytvára návštevnosť a tá by mala byť základným kritériom pre objednávateľov reklám, Ale zdá sa, že zadávatelia reklám sú tak podivní, že si divoko klesajúcu návštevnosť nepreveria...

Týmto admina vyzývam k uverejneniu štatistiky návštevnosti Orbionu v tomto roku.
A zároveň som si temer istá, že sa tieto údaje nedozvieme - alebo sa mýlim? 8-)

Fiš 12.11.2017 15:46

Oni moc dobře ví, že pro nás, kteří tu ještě jsme, je snadnější doufat než odejít.Tak s námi jen tu hru hrajou dál.Jen celkem nechápu, co z toho mají :-\
Možná fakt jen tu srandu :-D :-D

Všeználek 12.11.2017 14:54

Rádoby se zájmem kladené dotazy typu " jaký prohlížeč máte, můžete mi poslat nenahratelný obrázek, jak to vypadá ... " jsou jen mlha, zástěrka, kecy v kleci.
Admin nic nevyřeší, jen ohlupuje.
Očekávám rovněž smazání kritických příspěvků. <:-)

• Anonym (1)
Fiš 12.11.2017 08:24

..........hmm, mi to spíš připadá, že si z nás dělají srandu. :-\

Tina21 11.11.2017 21:47

Zuzka/admin, toto je vopred prehraný boj, načítanie fotografií na Orbine trvá neúmerne dlho, priestor na reklamu ich zobrazenie značne obmedzuje, popisky zasahujú do zobrazenia a nikoho nepresvedčíte, že s tým niečo v najbližšej dobe urobíte :-(

admin2 11.11.2017 14:31

Můžete mi prosím poslat obrázek, jak to vypadá?

Děkuji,
Zuzka

Neregistrovaný uživatel
11.11.2017 12:49 46.33.96.***

Admine,fotky jsou mrňavé i když se přihlásím.Přihlašuju se neustále a už mě to nebaví.Při jejich prohlížení tam reklamy nemám,jen v horní polovině monitoru úzký obdelník fotky a pod ní,jak jsem už psala,víc jak 1/2 jen černo.

admin2 11.11.2017 09:56

Ještě doplňuji, že neregistrovaní bohužel z bezpečnostních důvodů (spamy) fotografie do diskuze vkládat nemohou a při prohlížení alb vidí reklamní rámeček. Po registraci tato omezení odpadnou a vidíte fotky bez reklamního rámečku.

admin2 11.11.2017 09:52

Dobrý den,

provádím test vložení fotografie, u mě zatím na všech zařízeních v pořádku. Fotky, které vložit nejdou, doporučuji pro jistotu zmenšit, případně poslat na info@orbion,cz k prověření.

Neregistrovaný uživatel
10.11.2017 11:40 89.103.105.***

No nedivím se, že po ránu ani nejsou nové příspěvky z večera, párkrát jsem to otevřela v posteli a vzteky jsem z toho nespala.Je to na rozšlapání počítače....nechápu, pokud to" funguje " takto, nebylo by lepší se na to vyprdnout úplně a celý Orbion nechat pohřbít?

Zpět na všechny diskuze