A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Neckermann Česká Republika

25.03.2009 20:35:55 | k.m
Nějaké zkušenosti s českým Neckermannem?
U pobytových zájezdů se zaměřuje spíše na luxusnější hotely,ale daj se tam najít i *** hotely za velmi slušné ceny.Ceníky maj přehledné a ceny uvádějí komplet.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
schnauzer 28.09.2009 20:22
RE: OK  

Bohužel opravdu česká a německá nabídka Neckermanna je rozdílná, tedy v sortimentu i v cenách. Takže, když jsme nenašli v české nabídce, letíme z Drážďan na Kanáry za velice lákavé ceny.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
k.m cb
28.09.2009 12:36 92.62.224.***
OK  

Letos jsem využil na doporučení poprvé jejich služeb(Kréta-pobytový zájezd) a vše klaplo bez problému....jak na pobočce,letišti i cílové destinaci a hlavně cenově to bylo bezkonkurenční.
Jen by to chtělo v Česku rozšířit nabídku.

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
luca2
11.05.2009 21:17 88.146.79.***
RE: ok  

Nebyl jsi náhodou na Rhodu v hotelu Lindos Sunny Village? Jedeme tam za měsíc a nemůžu k němu najít žádné recenze......díky

• Anonym (2)
Pokl4
27.03.2009 09:21 194.212.4.***
ok  

byl jsem s nimi na rhodosu a na eurovíkendu v paříži a žádnej problém,vše klapalo jak mělo,doufám že budou svoji nabídku v česku nadále rozšiřovat

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
k.m
26.03.2009 17:44 92.62.224.***
RE: Neckermann Česká Republika  

S Němcema bych to nesrovnával,tady jde o to,že je to česká odnož,odlety z Prahy a komunikace+delegát v češtině.
Naopak ceny mají v některých případech velmi dobré(naprosto totožný zájezd na Krétu - i termín se shoduje u nich vyjde o sedm tisícovek levněji než to samé u Fischera).
Kolega s nimi byl loni v Turecku a nemohl si to vynachválit.
Já mám už u nich rezervovaný zájezd - právě na tu Krétu.

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
k.m
26.03.2009 17:32 92.62.224.***
RE: admin  

Sice vícekrát,ale není to specifikováno - Neckermann ČR je přeci jen něco jiného než jen Neckermann.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
cacha
26.03.2009 17:21 84.42.238.***
RE: RE: admin  

Navic jsou drazsi nez nemecky Neckermann - i o nekolik tisic na totoznem zajezdu, kdyz prictu to, ze letaji jen z Prahy, coz je pro me dal nez Viden, nemam duvod nejet primo s nem. Neckermannem...

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Globík 26.03.2009 15:19
RE: admin  

Sice už jsem to v diskuzi s k.m. psal v jiném vlákně, ale na Tvoji výzvu to píšu znovu sem:
Vyzvedl jsem si jejich katalog na lyže, že bych s nimi jel, kdyby měli výhodné ceny. Za katalog s tolika chybami by se styděla i mnohem, mnohem méně renomovaná cestovka. A to jsem viděl jen chyby o místech, které znám. Katalog skončil ve sběru. Nerad bych se napálil a koupil si něco, co je vlastně úplně jinak.

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
admin2 26.03.2009 12:32
admin  

Tema k teto CK se nam tu uz objevilo vickrat - mrknete do vyhledavace. Kazdopadne vsechna temata maji malo prispevku, tak bych rada poprosila ostatni aby se ozvali, pokud neco o teto CK vedi.

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
k.m
25.03.2009 20:35 92.62.224.***
Neckermann Česká Republika  

Nějaké zkušenosti s českým Neckermannem?
U pobytových zájezdů se zaměřuje spíše na luxusnější hotely,ale daj se tam najít i *** hotely za velmi slušné ceny.Ceníky maj přehledné a ceny uvádějí komplet.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze