A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Nechci slevu zadarmo.

06.06.2009 17:57:33 | Ivamar
Ivamar
Tak jsem porovnal výhodu akce 0,-Kč palivový poplatek + 66 € kapesného.
Zájezd Španělsko, hotel Papi, 8 dní/7 nocí,2 osoby, termín 1.8.
CK Alexandria : 38.360,- Kč a kapesné 2x33€
CK Čedok : 35.140,- včetně všech poplatků.
Pochopitelně se letí stejným letadlem. Ještě pro úplnost dodávám, že Čedok si počítá o 200,-Kč vyšší poplatek za bezpečnostní taxu.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Janka86 14.07.2009 08:21
někdy se to vyplatí  

Jo před rezervaci je potřeba si projít konkurenci a nespoléhat na ujištění ck. To já si tuto akci mohu jen chválit. Letíme do bulharska. Týden stál 5900/os když odečtu 33 eur(66eur děleno dvěma) a nulový příplatek za palivo,tak jsem na 5tis/ týden a to je to nejlevnější, co se leteckého bulharska týká na našem trhu. Je třeba hold procházet před rezervací všechny ck, jak to dělám já, ck alexandria jsme si právě po přezkoumání trhu vybrali kvůli této akci... 8-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Matesaax 08.07.2009 12:06
RE: Nechci slevu zadarmo.  

Naprostá pravda,v březnu jsme vybírali Egypt,hotel SEA GULL a na náš termín byl na výběr Od Alexandrie a Firo tour,i když nám paní v cestovce říkala,že Alexandrie to má bez palivového příplatku,tak když jsme to spočítali,tak oba zájezdy vyšly cenově nastejno.

• Anonym (1)
Ivamar 06.06.2009 17:57
Nechci slevu zadarmo.  

Tak jsem porovnal výhodu akce 0,-Kč palivový poplatek + 66 € kapesného.
Zájezd Španělsko, hotel Papi, 8 dní/7 nocí,2 osoby, termín 1.8.
CK Alexandria : 38.360,- Kč a kapesné 2x33€
CK Čedok : 35.140,- včetně všech poplatků.
Pochopitelně se letí stejným letadlem. Ještě pro úplnost dodávám, že Čedok si počítá o 200,-Kč vyšší poplatek za bezpečnostní taxu.

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze