A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

nebrat Sunny days

19.06.2007 16:17:33 | nepřítel sunny days
NEJEZDĚTE SE SUNNY DAYS!!! jsou neseriózní! koupili jsme zájezd s letem až na místo (Marsa Alam Egypt), tedy cca 4,5 hodin letu a dva dny před odletem jsme se dozvěděli, že cesta bude trvat více než 9,5 hodiny: bude s mezipřistáním v Sarmu, letí se jen do Hurghady a odtud více jak 2,5 hodiny egyptským autobusem. Pracovníci jsou arogantní, hlavně slečna Lucie Lenochová - executive manager - si z nás dělá doslova prdel!!!

takže velké varování:
NEJEZDĚTE SE SUNNY DAYS!!!
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
manna
29.01.2010 16:16 88.146.84.***
RE: RE: Neativní zkušenost  

Tak jestli je Exim nejhorší, odleť se Sunny, pak budeš rád, když vůbec odletíš.

• Anonym (1)
kody
29.01.2010 16:09 88.146.84.***
Konec Suny Days...Days  

již od krachu Tomi se o tom spekulovalo, ti zasvěcení trošku v situaci to již předpokládali a již u této CK nekoupili......

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
paavka001
29.01.2010 14:51 195.212.29.***
RE: RE: nikdy ze Sunny Days  

Ó,Danny Days, ó Sanny...viz dnes Seznam.cz, situace se vyostřila. :-(

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
dastinka
02.01.2010 17:26 88.102.178.***
asi nemaji zaplaceno  

vite proč jsou takové změny v ubytování?
no asi nemají včas zaplaceno nebo platí se zpožděním..pokud tedy vůbec zaplati.
neni tedy cemu se divit,ze pak vznikaji takove problemy.
nejlepsi je Cedok,Axia..s těmi jsme cestovali a nikdy žádný problém.

• Anonym (1)
LukiChmelar
29.12.2009 16:57 89.103.198.***
Vlado2  

Vlado2, dovolim si reagovat, protoze nemohu souhlasit. S eximem jsem byl nekolikrat a vzdy to bylo perfektni. Navic maji hodne dobre ceny. Nerikam, ze na ten nazor nemas pravo, ale je treba si uvedomit ze exim kazdy rok do zahranici posila nekolik set tisic lidi a nejake procento zajezdu kde neni vse v poradku proste bude vzdycky. S tim se neda nic delat. ROzhodne bych ale timhle zpusobem neodzsuoval cestovku a rozhoden bych ji nedaval na uroven (nebo dokonce hur) nez sunny days, kteri opravdu jsou nadprumerne problemovi.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
vlado2
29.12.2009 13:06 88.103.31.***
RE: Neativní zkušenost  

Suveréně nejhorší cestovka je Eximtours!To na co si všichni stěžujou je pouze slabej odvar toho co dokáže tato cestovka.Absolutně neprofesionální, neschopný a prolhaný lidi včetně neschopnejch delegátů.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Tukan
04.12.2009 09:55 62.77.88.***
chyba v prodeji letenek  

ono to spíše vypadá tak, jako kdyby Sunny days nakupovali letenky 2 dny před odletem klientů a zpět o tom ani nemluvě. To by mohl být problém, vzhledem k dnešní situaci. Všichni nakupují dopředu, ale u nich to tak nevypadá

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
kalla
03.12.2009 15:07 88.146.84.***
RE: CK je ne vždy viníkem  

naprostý blábol, je to charter let a ten si řídí sama cestovka.Pokud nezaplní destinaci, proveze lidi přes všechny čerty.Odmítla bych takto letět.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Novotná
03.12.2009 12:25 195.146.104.***
Neativní zkušenost  

Se Sunny Days mám tu nejhorší zkušenost - počínaje přesunem dne odletu ze dne na den a konče změnou hotelu za jakousi ubytovnu pro hotelové zaměstnance. S horší delegátkou jsem se také nikdy nesetkala. Ve finále jsem si vše na recepci vyřídila sama. Na reklamace po návratu nikdo nereagoval a tudíž má obrana je taková, že Sunny Days ode mne již nikdy neuvidí za dovolenou ani korunu.

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze