A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

NE! Suntimes tour za žádnou cenu

28.09.2008 13:06:28 | gaabiinna
Suntimes už nikdy. Lháři a šejdíři. 12 hodin před odletem mi oznámili, že zájezd do hotelu, který jsme si vybrali, se ruší. Hlavně přístup strašný, něco ve stylu je nám to vlastně jedno, že jsme vás podfoukli. O jednotlivých hotelech toho moc nevědí,jen to, co je napsané v katalogu, což je málo. Kdyby je můj kolega z Čro trochu nepostrašil, tak jsem na vrácení peněz čekala asi věčnost. Takhle jsem je dostala hned druhý den ráno. Pokud můžu poradit, tak od Suntimes tour ruce pryč.A myslím, že už nejsem jediná, kdo to říká. Škoda, že na to člověk přijde, až jdyž je napálen.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Zahradníková
20.11.2008 23:45 89.102.224.***
záponé upozornění  

hrůza .zamlčeli německého delegáta který se ukázal 2dny po požáru onic se nestaral on ani oni v čechách.nyní mají zrušený i meil POZOR NA NĚ !!!

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
ufta
16.11.2008 01:43 90.177.37.***
\"gaabiinna\"  

Ja jsem byl v Turecku taky a byl jsem naprosto spolojen..ted zalezi na tom jaky byl vas komfort dovolene?..ja mel All-in a bylo to super!..hotel,strava,plaz a vsechno bylo v poredku.

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
JH
22.10.2008 07:07 90.176.145.***
RE: není důvod  

Jééé, Suntimes, tak to jsou pěkní šejdíři...Byli jsme s nima před třemi lety v Turecku (myslím, že jinam ani zájezdy nepořádají), někde bych našla ještě naši stížnost (na hotel, stravu, delegáty...), kterou jsem psala po našem příjezdu na ČOI a ACK. Až tak mě tenkrát naštvali! Nakonec jsme z nich, myslím, vyrazili tisícovku jako odškodění :-)

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
iggy
15.10.2008 08:34 83.69.34.***
není důvod  

Já mám zase úplně opačný názor, v červenci jsme od nich měli zakoupený zájezd do Turecka, musím podotknout, že to byla již 3 cesta s touto cestovkou.Nikdy žádný zásadní problém nebyl a když se naskytl, tak vše se okamžitě delegátky Sandra vyřešila k naší spokojenosti.Já bych vřele všem tuto cestovku doporučila už jen z toho hlediska, že mají příznivé ceny oproti jiným cestovkám.

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
Joanna 28.09.2008 14:47
RE: NE! Suntimes tour za žádnou cenu  

Odkud je CK Suntimes, vůbec jsem o ní ještě neslyšela 8-O

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
gaabiinna
28.09.2008 13:06 193.165.183.***
NE! Suntimes tour za žádnou cenu  

Suntimes už nikdy. Lháři a šejdíři. 12 hodin před odletem mi oznámili, že zájezd do hotelu, který jsme si vybrali, se ruší. Hlavně přístup strašný, něco ve stylu je nám to vlastně jedno, že jsme vás podfoukli. O jednotlivých hotelech toho moc nevědí,jen to, co je napsané v katalogu, což je málo. Kdyby je můj kolega z Čro trochu nepostrašil, tak jsem na vrácení peněz čekala asi věčnost. Takhle jsem je dostala hned druhý den ráno. Pokud můžu poradit, tak od Suntimes tour ruce pryč.A myslím, že už nejsem jediná, kdo to říká. Škoda, že na to člověk přijde, až jdyž je napálen.

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze