A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Názory na Orbion aneb vše pro Admina

24.11.2007 17:13:21 | -Pavel-
-Pavel-
Toto téma jsem založil, abychom měli prostor předkládat své názory na zásahy do "Diskuse o CK" ze strany Orbionu. Jedná se o akce, na které má provozovatel z pozice majitele stránek samozřejmě právo, dokonce toto zakotvil do "Podmínek užití". Nejsou to však zásahy naprogramované, podle přesně definovaných algoritmů. Jsou to zásahy ovlivněné lidským faktorem - Admin a Admin2. A ti se můžou mýlit, stejně jako kterýkoliv uživatel těchto stránek. Nebo si vše vyložit jinak. A nebo se nemýlí a své zásahy tady mohou vysvětlit, pokud se proti nim někdo ohradí. Doufám, že toto téma bude oboustranně přínosné a nahradí komunikaci přes "osobní zprávy" s Adminy. To nepovažuji za vhodné řešení, protože když ta diskuse proběhne tady, zamezí to opakovaným otázkám a nebo zde najdou odpověď i ti, kteří třebas nemají odvahu nebo čas se zeptat.
P.S.: logické by bylo, svůj názor připojit do diskuse, které se to týká. Těžko se ale vstupuje do zablokované diskuse :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
admin2 23.10.2016 18:32
Re: Cestopis Uganda  

Pro Jitku: Dobře, zkusíme autorovi napsat. Pěkný večer

admin2 23.10.2016 18:31
Re: Fotogalerie popisky  

Dobrý den Fiš,

chápeme Vaše naštvání, také mě to mrzí, ale vývojáři problém právě testují - poprosili bychom proto ještě o nějaký čas nemazání galerie, jinak se nám nepodaří přijít na to, proč opakovaně popisky mizí.

Ještě jednou se moc omlouváme.

Jitka 22.10.2016 19:33
Cestopis Uganda  

Zuzano a je to takový problém napsat autorovi zprávu, aby si tu fotku doplnil? Ve výčtu cestopisů na hlavní straně se vedle vcelku pěkných děl objevují i paskvily s nicneříkajícím obsahem, a to vám nevadí, hlavně že má vloženou úvodní fotku. Zrovna takové informace, jako jsou v tom cestopise, dělají z webu zaměřeného na uživatele milujícího blikající reklamy web pro cestovatele.

Neregistrovaný uživatel
22.10.2016 18:28 85.13.100.***

Smazat, tady to nemá cenu se prosit :'(

Fiš 22.10.2016 14:21

Dobrý den,
cestopis jste dali do pořádku a jak to bude s popisky?
Jestli je nemůžete ani během týdne uvést do původního stavu-dejte vědět.
Zrovna dnes mám volnou chvilku, takže můžu galerku v klidu smazat :-$
Udělám prostor dalším zájemcům, aby si tu mohli dát svoje obrázky v naději, že bude vše fungovat :-)
Děkuji za pochopení a odpověď.
Postačí jedním slovem (((clap)))

admin2 22.10.2016 13:13

Dobrý den,

nemá nastavenou úvodní fotku, najdete jej ve výpisu cestopisů: http://www.orbion.cz/cestopisy/

Přejeme pěkný víkend.

Jitka 19.10.2016 18:46

Mám dotaz: proč se na hlavní straně mezi cestopisy nezobrazuje nedávno vložený cestopis z Ugandy?

admin2 14.10.2016 15:25

Dobrý den,

prověříme to, moc se omlouváme :(

Fiš 13.10.2016 14:49
Fotogalerie popisky  

Může mi prosím někdo z vás odpovědět, kam se poděly komentáře s mojí poslední galerky?Podle ohlasů v hodnocení tam evidentně byly a teď od čísla 11. nic.
>:)
Bez popisků fotky postrádají smyslu, takže pokud tam nebudou.Fotky musím odstranit.Znovu už to dělat nebudu-nemám tolik času.
Děkuji za vysvětlení, případně nápravu.

admin2 10.10.2016 16:04
Re: Stránky  

Dobrý den,

můžete prosím přiložit print screen prťavé fotky a kolem černa, ať můžeme prověřit, jestli nedošlo k chybě, o které nevíme? O skákání způsobeném reklamami víme, to je věc, kterou jak víte, bohužel řešíme dlouhodobě.

Zpět na všechny diskuze