A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Názory na Orbion aneb vše pro Admina

24.11.2007 17:13:21 | -Pavel-
-Pavel-
Toto téma jsem založil, abychom měli prostor předkládat své názory na zásahy do "Diskuse o CK" ze strany Orbionu. Jedná se o akce, na které má provozovatel z pozice majitele stránek samozřejmě právo, dokonce toto zakotvil do "Podmínek užití". Nejsou to však zásahy naprogramované, podle přesně definovaných algoritmů. Jsou to zásahy ovlivněné lidským faktorem - Admin a Admin2. A ti se můžou mýlit, stejně jako kterýkoliv uživatel těchto stránek. Nebo si vše vyložit jinak. A nebo se nemýlí a své zásahy tady mohou vysvětlit, pokud se proti nim někdo ohradí. Doufám, že toto téma bude oboustranně přínosné a nahradí komunikaci přes "osobní zprávy" s Adminy. To nepovažuji za vhodné řešení, protože když ta diskuse proběhne tady, zamezí to opakovaným otázkám a nebo zde najdou odpověď i ti, kteří třebas nemají odvahu nebo čas se zeptat.
P.S.: logické by bylo, svůj názor připojit do diskuse, které se to týká. Těžko se ale vstupuje do zablokované diskuse :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Jitka 03.02.2019 10:29:49
Re:  

Zdravím, jo, dělám si daně, tak jsem tu seděla. Když jsem se pak na Orbion vrátila, tak jsem se přihlašovat nemusela, jinak pak v průběhu dne jsem se už musela přihlásit.

admin2 03.02.2019 09:17:16
Re:  

To by nemělo, to je určitě chyba. Proberu to s kolegy.

Pro představu, během těch pár minut jste na PC pracovala, nebo u něj vůbec nebyla?

Díky,

Z.

Jitka 02.02.2019 16:09:51
Re:  

Tak u mně se nespravilo nic. Dnes jsem si na to dala pozor, přihlášení mi vydrží vždy pár minut. Pak se zase musím přihlásit znovu.

Jiří Kuchta 02.02.2019 13:02:55

zdá se, jako by se to spravilo.

Jitka 01.02.2019 11:38:43
Re:  

Konkrétně u mně je výjimka, když zůstanu v ten den přihlášená. Jinak se také musím stále přihlašovat i několikrát za den, resp. při každé návštěvě webu.

admin2 01.02.2019 09:17:11
Re:  

Spíš jde o to, jak často to je. Jednou týdně to bylo už na nejstarším Orbionu, častěji by být nemělo. Také mám otevřeno v záložce pořád.

Sally 31.01.2019 06:25:16
Re:  

Souhlasím, taky to odhlašuje :(

Jiří Kuchta 30.01.2019 17:45:56
Re:  

Dost často ho mám v záložce, takže otevřený stále. To odhlašování je obecně pitomost, má to snad důvod u banky i když i tam jsou veškeré transakce potvrzované jiným kanálem, takže možnost zneužití je minimální.

admin2 30.01.2019 10:20:54
Re:  

Uznáváme, že ideální to není. Jak často na Orbion chodíte? Nemělo by vás to odhlásit denně.

Jiří Kuchta 30.01.2019 10:00:19

Admine, nešlo by něco udělat s tím debilním automatickým odhlašováním uživatele ? Často si nevšimnu že už nejsem přihlášenej a píšu do diskuse jako Anonym.

Zpět na všechny diskuze