A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

NAVIGACE

06.01.2011 09:01:19 | Martina 24
Martina 24
Nemáte někdo zkušenost s použitím jakékoli elektronické navigace, resp. radu, kde sehnat mapy do ní?
Opakovaně jsem narazila na problém, že jsem se někde ocitla a protože papírová mapa je anglicky a místní cedule sinhalsky ev. tamilsky, nebyla jsem schopna zjistit, kde jsem. Místní se sice vždy velmi ochotně snaží pomoci, ale neumějí číst mapu, takže se jen smějí a mají radost, že se něco děje. :-)
Díky za rady
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Martina 24 11.01.2011 22:16
RE: RE: NAVIGACE  

Tu mám také a opravdu - "domorodci kukali". :-P
Potíž je, že nedokázali najít, kde jsou a ve chvíli, kdy na mapě jsou jména anglicky a na ceduli jsou "obrázky" tak je člověk v háji a dál pokračuje jen odhadem. Odjíždím 24.1. a do 15.2. budu převážně ve Wadduvě ... třeba se potkáme 8-)

ferdyš 08.01.2011 10:49
RE: NAVIGACE  

Elektronickou ne. Mám mapu Srí 1: 400 000 a je boží. Sami domorodci kukali. :-P
www.freytagberndt.com Jinak poradím.Ferda z hor tam zase letí 17.ledna a pak 3.dubna. ;-)

Martina 24 06.01.2011 10:01
NAVIGACE  

Nemáte někdo zkušenost s použitím jakékoli elektronické navigace, resp. radu, kde sehnat mapy do ní?
Opakovaně jsem narazila na problém, že jsem se někde ocitla a protože papírová mapa je anglicky a místní cedule sinhalsky ev. tamilsky, nebyla jsem schopna zjistit, kde jsem. Místní se sice vždy velmi ochotně snaží pomoci, ale neumějí číst mapu, takže se jen smějí a mají radost, že se něco děje. :-)
Díky za rady

Zpět na všechny diskuze