A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Naše vilka :-):-) Bydleli jsme v přízemí

30.11.-0001 00:00:00 | martusa310
martusa310
Už abych tam byla :-P :-P :-P . Fotečky hezké a na tu vyhlídu je volný přístup? Tedy, že i já se dostanu bez problémů až nahoru, abych shlédla celý HLB? 8-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Karlos.o 19.07.2010 15:12

Čao,no prostě nádhera, už se těším. Ale vyrazíme asi zase až příští rok,letos to byl leden počasí fajn. Ale letos bych raději únor. Více fotek by nebylo? Rád bych toho viděl více :-) děkuji. Taky rád uvítám nějakou radu či připomínku. Doufám, že to není moc. Díky krásné recenzi a fotkám jsem zase blíže k rozhodnutí hotelu v Hurgadě. V tabě jsme byli taky v Hiltnu-chvála!!! :-P

• Anonym (76)
  • Anonym (74)
Evííík 05.07.2010 11:13

Už ho vidím, díky :-D :-D :-D

• Anonym (67)
  • Anonym (73)
Evííík 04.07.2010 09:11

Už abych tam byla :-P :-P :-P . Fotečky hezké a na tu vyhlídu je volný přístup? Tedy, že i já se dostanu bez problémů až nahoru, abych shlédla celý HLB? 8-)

• Anonym (76)
  • Anonym (71)
Zpět na všechny diskuze