A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Nákup nemovitosti v zahraničí

24.05.2015 16:42:11 | Francimor23
Francimor23
Dobrý den,
chtěl jsem se zepta, zda-li máte někdo zkušenosti s nákupem nemovitosti v zahraničí?
Dá se na dům v Chorvatsku pořídit tuzemská hypotéka?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
momoo 27.05.2015 13:26
Re: Nákup nemovitosti v zahraničí  

Já myslím že je lepší si připlatit za právníka.

pisces-maki 26.05.2015 13:10

Taky časem uvažujeme o koupi nějakého apartmánu na Krétě. Spíš než peníze řeším, jak to bude s právními záležitostmi - převod nemovitosti, daň... Řecky nemluvím a moje AJ je na takové úrovni, že se jakž takž domluvím při běžném cestování. Nerada bych platila navíc za česky mluvící právníky či zprostředkovatele, ale nic jiného mi asi nezbude. Některé české realitky taky nabízejí nemovitosti na Krétě, ale je to bída. Lepší jsou řecké, ale zas ta jazyková bariéra.... Tak pořád nevím.

Alena
26.05.2015 11:39 197.36.207.***

Dobrý den

nemovitost v zahraničí je možné si zakoupit na tuzemskou hypotéku, pouze je potřeba mít zajištění nemovitostí na území české republiky. V případě zájmu mě prosím napište, ráda vám s tímto pomohu.
Já jsem majitelkou realitní kanceláře specializující se na prodej nemovitosti v Egyptě. Můžete se prosím podívat i na tyto nemovitosti : www.hurghada-apartman.cz . email: alena.lempachova@seznam.cz

Francimor23 24.05.2015 17:42
Nákup nemovitosti v zahraničí  

Dobrý den,
chtěl jsem se zepta, zda-li máte někdo zkušenosti s nákupem nemovitosti v zahraničí?
Dá se na dům v Chorvatsku pořídit tuzemská hypotéka?

Zpět na všechny diskuze