A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

nádhera

30.06.2013 07:22:46 | Evina
Dobrý den, nádherné fotky - za dva měsíce jedu do Rabacu, tak hledám různé tipy. Zajímají mě hlavně jakékoliv informace a výletech - Labin, Pula atd. jestli jste jezdili po vlastní ose, nebo využívali nějaké místní nabídky výletů. Já jedu autobusem, takže budu odkázána na místní, tak budu ráda za každé info. Děkuji moc. Evina
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
inuta 30.06.2013 11:23
Re:  

ahojky, jeli jsme autem,mýtné tam jsme neplatili,od Matuji jsme jeli podél pobřeží směr Lovran, jsou to sice úzké cesty,ale pořád podél pobřeží je hezký výhled na moře, a i když to vypadá blíž je to dál, ale stojí mi to vždy za tu vyhlídku...a zpět přes tunel, mýtné celkem kolem 30 kun...a to jsme byli rychleji doma-9 h.
Co se týče výletů,jezdili jsme autem, Pula-nenadchla, jinak jsme prochodili pěšky tak 50 km, měli jsme na to 3 týdny, Labin je procházkou lesem asi 5 km, za třemi hoteli, kde jsme byli je stezka, je tam i krásný vodopád...trasu jsme dali vícekrát....Jezdí tam i bus...Výlety místní-hlavně lodě kolem osmdesáti kun.., ponorka 50sáti minutová taky za 80 kun....Jinak Rabac je naše srdcovka, po deseti letech jsme si ji opákli, a určitě se vrátíme , první týden v červnu jako by začla sezona a bylo málo lidí-super, Rabac patřil jenom nám, druhý týden už více lidí, a třetí nával, ted´už tam asi bude pěkný chaos...Užijte si krásnou dovču ;-)

• Anonym (1)
jana
30.06.2013 10:16 109.105.36.***

ahojte,moc pekne fotky,mi jedeme v zari,prvni tyden,snad vyjde počasí,chci se zeptat,jestli jste jeli autem,tak zda jste platili nejake myto,ale podle me asi zadne ze?z mariboru na ljubjanu a pak do rijeky a dále uz jen rabac ze?jinak jste byli spokojeni se vsim?diky za info jana.

• Anonym (10)
Evina
30.06.2013 08:22 188.120.209.***
nádhera  

Dobrý den, nádherné fotky - za dva měsíce jedu do Rabacu, tak hledám různé tipy. Zajímají mě hlavně jakékoliv informace a výletech - Labin, Pula atd. jestli jste jezdili po vlastní ose, nebo využívali nějaké místní nabídky výletů. Já jedu autobusem, takže budu odkázána na místní, tak budu ráda za každé info. Děkuji moc. Evina

Zpět na všechny diskuze