A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Nabízím práci v Thajsku ostrov Koh Samui

21.01.2015 22:10:12 | majo82
majo82
Dobrý den, nabízím práci pro jednu osobu na ostrově Koh Samui pro menší Guesthouse 9 pokojů, nejlíp holka. Podmínka řidičský průkaz sk. B, minimálně AJ ( výhoda více jazyků ). Délka pobytu cca 3 měsíce pak dle domluvy. V případě zájmu poskytnu info do zpráv nebo na email. Hezký den všem.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Michal
23.02.2015 16:55 178.255.168.***
Odreagování  

Pokud se budete muset odreagovat při přemýšlení tak je nejlepší http://hry-ihned.cz/drakensang-online-cz/

• Anonym (1)
Jitka 06.02.2015 23:59
Re: Nabízím práci v Thajsku ostrov Koh Samui  

viz odkaz http://www.thajskyraj.com/2014/03/11/non-immigrant-b-pracovni-vizum-thajska/
Jste ochotni tohle podstoupit, kvůli práci za pár šlupek v guest house?

Jen jestli si z vás nedělá někdo srandu, uživatel se zaregistroval v den uveřejnění inzerátu a dosud neodpověděl.

Petr
03.02.2015 14:50 188.95.122.***

Dobrý den.
Můžete mi prosím poslat více informací o nabízené práci na Koh Samui?
Sice nejsem :-* (holka), ale něco takového by mě nejspíše lákalo.
Na Koh Samui jsem byl 3x, tak to tam i trochu znám.
mail: peet.phantom@seznam.cz

Eva
01.02.2015 22:21 83.208.168.***

Zdravím, můžete napsat více tady? Určitě si to rádo přečte víc lidí. Možná bych měla zájem, díky

majo82 21.01.2015 22:06
Nabízím práci v Thajsku ostrov Koh Samui  

Dobrý den, nabízím práci pro jednu osobu na ostrově Koh Samui pro menší Guesthouse 9 pokojů, nejlíp holka. Podmínka řidičský průkaz sk. B, minimálně AJ ( výhoda více jazyků ). Délka pobytu cca 3 měsíce pak dle domluvy. V případě zájmu poskytnu info do zpráv nebo na email. Hezký den všem.

Zpět na všechny diskuze