A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Na jak dlouho a s kým letíte- zkrátila- nebo prodloužila ck.Váš pobyt?

22.07.2011 12:27:45 | rozula
rozula
Podělte se o své zkušenosti s cestováním. Zkracují -nebo příjemně prodlužují cestovní kanceláře Váš pobyt?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
rozula 25.07.2011 08:13
Re: Na jak dlouho a s kým letíte- zkrátila- nebo prodloužila ck.Váš pobyt?  

Zdravím všechny cestovatele. U ck.Fischer jsem si již v 1 momentu rezervovala zájezd na 12 dní na Tureckou riviéru s odletem 5.8. z Prahy .Na tento termín jsou z Prahy dva odlety první odlétají ve 12.20 hod a vrací se 16.8. v 9.10 ráno, druhý odlet je ve 12.50hod a vrací se 17.8. v 0.40 hod. Mají tak o celý den delší pobyt - cena obou zájezdů je však stejná. Mě byl přidělen ten první nevýhodnější odlet .Ck.Fischer si klienti vybírají s tím, že má lepší odletové časy, ale já mám bohužel opačnou zkušenost při loňské cestě na Zakyntos jsem díky odletům měla z 12 dní také :-( jen 10.....

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
rozula 22.07.2011 13:27
Na jak dlouho a s kým letíte- zkrátila- nebo prodloužila ck.Váš pobyt?  

Podělte se o své zkušenosti s cestováním. Zkracují -nebo příjemně prodlužují cestovní kanceláře Váš pobyt?

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze