A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

MTMtour recenze cestovní kanceláře

08.09.2011 07:45:21 | Monika6
Monika6
S MTM cestovkou bych už nikdy na dovolenou neletěla. Naprostá nespokojenost v řešení jakýchkoliv problémů, kterých bohužel nebylo málo,,,počínaje ubytování, které neodpovídalo ceně ani kvalitě, neschopnost cokoli vyřídit s hotelem o nápravě způsobených problémů. Když to tak shrnu tak pro nás jedna z nejdražších a nejhorších dovolených. Cestovku MTMtour pro příjemně strávenou dovolenou nedoporučuji,,,
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
24.11.2015 17:41 89.103.97.***
Recenze MTM tour  

Taky jezdím dlouhé roky s MTM tour na dovolenou a ty dvě recenze mi k nim moc nesedí. Znám majitele a jejich poctivý přistup a vlídnou péči o klienty. Zloba a záměr těchto až příliš negativních recenzí zřejmě pramení někde jinde, než z reálných zkušeností z dovolené s MTM. O nás se vždy starali velmi hezky a organizace cesty byla na vysoké profesionální úrovni.

Neregistrovaný uživatel
16.11.2015 20:59 46.13.96.***
Vlídnost, profesionalita a nejpečlivější CK s jakou jsme se kdy setkali  

Náhodou jsme si vyhledali recenze na naši oblíbenou CK a nepřestáváme kroutit hlavou nad zlobou a smyšleným obsahem tohoto příspěvku. Vypadá jako ošklivý neuvážený útok konkurence, která si myslí, že tím, že poškodí druhou cestovku, tak získá body. Omyl !! Zloba a bezdůvodné ubližování obvykle nic dobrého nepřináší. My s CK MTM tour cestujeme opakovaně dlouhé roky a stále se vracíme právě proto, že se k nám v kanceláři i během pobytu vždy chovali velmi hezky a profesionálně a s takovou péčí, s níž se u velkých cestovek nikdy nepotkáte. Přejeme CK MTM tour do dalších let vše nejlepší a zlým jazykům, které se snaží ublížit - jen to co si zaslouží !

Neregistrovaný uživatel
10.10.2015 21:17 212.5.194.***
Re: Neochota, arogance, odpor  

Jsem dlouholetou klientkou CK MTM tour z M.Třebové, vždy jsem se setkala s usměvavým profesionálním jednáním zaměstnanců, proto považuji příspěvek za účelový. V těchto dnech jsem s CK MTM tour na Podhajské, opět výborná organizace, ochotný průvodce, skvělé ubytování na hotelu Borinka a hlavně vysoké účinky termální vody, která mi vrací zdraví. S důvěrou se vracím ke službám cestovní kanceláře MTM tour Moravská Třebová .
F. Cvrkalová , Podhajská

Veronika
01.09.2015 21:27 188.175.156.***
Neochota, arogance, odpor  

Díky bohu jsme s touto cestouvkou nikam nejeli. Stačila neochota, arogance a lenost pracovnice v kanceláři v Moravské Třebové. Takové chování jsem v životě neviděla... Proto jsme šli k jiné cestovce přímo ve městě a obrat o 100%. Tam měli naprosto úúúúžasný přístup. MTMtour určitě nedoporučím nikdy nikomu a budu jen a jen odrazovat :-D :-D

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
30.07.2014 20:00 83.240.46.***

MTM tour - dovolená objednána na červenec již v lednu, byli jsme dva páry a až na místě jsme zjistili, že domluvená studia vedle sebe nejsou, byli jsme každý v jiném patře. Delegát mladý, absolutně nezkušený, nebyl schopný dát základní informace, zato byl arogantní... Při svozu z letoviska na letiště jel po úzkých řeckých cestách rychlostí cca kolem 75 - 110 km a rychlost nesnížil ani v obci, několikrát málem došlo ke střetu s jiným vozidlem. V průběhu jízdy v autě měl puštěný hlučný metal bez ohledu na nás klienty (věk 50 let a více)... Na odvoz na letiště jsme s letoviska odjížděli v 16 hod, ačkoliv odlet byl až 21.45 hod., při našem dotazu, proč odjíždíme tak brzy nám bylo řečeno, že p. delegát chce jít na večeři ...
:-(

Hana
20.08.2013 08:34 176.74.128.***
Re: MTMtour recenze cestovní kanceláře  

Ano,bohužel s tímto názorem musím jen souhlasit.Jednání a řešení problémů této ck je příšerné.Slíbí ubytování v patře a mají apartmán v suterénu :'( :-( ,kde není skoro světlo,výhled tak akorát na trávník a když se domáháte nápravy tak se s Vámi nikdo nebaví.Nikdy jsem nezažila tak podrazácké jednání jako v MTM tour :-S .Proto také nedoporučuji...

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
mj
02.08.2013 11:09 46.13.108.***
mtm  

CK MTM TOUR rozdává na požádání kontakty svých klientů. jak je to možné?

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Dana
14.07.2013 14:29 83.240.19.***
Re: MTMtour recenze cestovní kanceláře  

Byla jsem i s dcerou a vnukem od cestovky MTM Tour na Korfu,ubytovací zařízení dům Basilika.Překrásné dlouhé pláže, kde i v největší sezonu je možné najít soukromí,vstup do moře pozvolný, delegátka příjemná. Akorát co nám dost vadilo , tak prezentovaná kuchyňka ve studiu se skládala : z vařiče,jedné nízké skřínky , dřezu a ledničky.Všechny zásoby - obzvlášť pro dítě - bylo nutné mít vyskládané venku a tudíž vše působilo neuklizeně. Voda v Basilice něčím páchne, káva nebo čaj se z ní nedala pít tak jsme si vodu kupovali balenou a nosily cca 1/2 hodiny chůze po pláži.Toto byl jediný nedostatek,ten jsme nakonec vyřešily objednáním večeří v restauraci proti Basilice.Jídlo zde bylo velice chutné a cenově přijatelné. Bylo to jinak opravdu překrásná dovolená a pořád na ni vzpomínám.Takové pláže už asi nikdy nikde nezažiji.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Denisa
30.07.2012 13:12 62.141.8.***
CK Alexandria  

Dobrý den,chtěla bych zde vyjádřit názor na cestování s CK Alexandria.Cestovala jsem již se spoustou kanceláří k maximální spokojeností...BRENA,EXIM TOURS,STudent agency,BAVI,ale s CK ALEXANDRIA jsou moje zkušenosti špatné.
Velmi neochotná obsluha na pobočce v Olomouci.Pracovnice byly podrážděné na dotazy týkající se úplně běžných věcí vybavenosti hotelu či pláže.Dokonce mi tvrdily,že pláže v Itálii nejsou vybavené pro děti,přestože jsem asi nikde neviděla více vybavené pláže,ať už chodí o hřiště,různé atrakce a animační programy.O hotelu mi nebyly schopné poskytnout základní informace,prý nemají možnost kontaktu,takže jsme si je nakonec sehnali sami na internetových stránkách.Když jsem prosila o změnu nástupního místa,čekal mě nepříjemný rozhovor s p.z CK,že jsem měla na pracovnici křičet,tak to už mě dorazilo úplně :-( a znechutilo na maximum.Zajištění dopravy bylo katastrofální,svozy z letovisek v Itálii trvaly 4hodiny!takže cesta z Itálie,která běžně trvá 11-12hodin,trvala 17h!Vysadit nás měli u hotelu,vysadili nás kilometr od hotelu se zavazadly,kočárky,autosedačkami na rušné cestě.......KATASTROFA,tuto kancelář nedoporučuji,služby od samého začátku až po závěr byly strašné.S hotelem,Itálií,pláží jsme naproti tomu byli velmi spokojení a doporučuji:-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Martina Nachtmanová
04.06.2012 14:08 193.86.121.***
INDALO SPACE  

Chtěla bych vyjádřit maximální spokojenost se službami CK Indalo Space. Sestavili nám dovolenou na Kubě jako individuelní 14 denní cestu s poznávacím okruhem a pobytem na ostrůvku Cayo Largo za velice slušnou cenu. Velice oceňuji vstřícný klientský přístup, rychlost a spolehlivost jednání. Vše bylo profesionálně zajištěno, nenastal během našeho pobytu na Kubě jediný zádrhel a my si mohli vše užít a strávit nezapomenutelnou dovolenou.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze