A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Moc hezké

03.08.2011 08:38:17 | idorka
idorka
Díky za báječnou fotodokumentaci. :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Myšma 05.08.2011 15:27
Re:  

Ahoj Martino, budu se těšit :)!

Myšma 05.08.2011 15:26
Re:  

Zdravím do Hradišťa :) už jsem tam dlouho nebyla. Dík za pochvalu, pojedete?
Citadel zas až tak rozlehlý není, na fotkách to vypadá hůř. Tím, že je tam spousta zkratek, průchodů a chodeb, dá se jít kousek po schodech, pak zas chodbičkou a jinými schody a člověk se vyloupne u cíle dřív než čekal. A TAF-TAF je bezva.

adeliste 04.08.2011 19:00

Ten hotel je opravdu nádherný,když tam člověk přijede je jak v pohádce ,škoda ,že jsme tam byli jen na skok ;-)

onika 03.08.2011 17:31

Moc zajímavý a pěkný hotel :-) :-) :-) Dívala jsem se na něj už předloni ale odradila mne rozlehlost :-\ Má dobré recenze a ta tvá je moc dobře napsaná ( a nejen proto, že hotel chválíš :-) ) ale jsou to i takové praktické rady :-) :-) Dík za pěkné pokoukání a za super počtení :-) :-) :-) :-) :-)

riddle 03.08.2011 14:34
nádhera  

Moc pěkné foto, návnada jak hrom :-)

Martina1970 03.08.2011 11:06

Myšma, krásne fotečky, úžasný hotel, more, zeleň ;-) ;-) ;-), dúfam, že aj ja si svoju fotogalériu doplním fotkami z tohto hotelu ;-) ;-) ;-)

idorka 03.08.2011 09:38
Moc hezké  

Díky za báječnou fotodokumentaci. :-)

Zpět na všechny diskuze