A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Místo v letadle + zkušenost s Travel Service

23.03.2015 12:19:38 | jana100
jana100
Ahoj, můžete mi poradit nejlepší místo v letadle Boeing 737 – 800 (Letíme s Travel Service)? Kdysi jsem letěla s ČSA a dostali jsme blbý místa hned u křídla, kde bylo okénko ne přímo u nás, takže děti prd viděli....
A jak jste to měli s odletem od Travel Service - bylo zpoždění? Často čtu, že ano....

Díky
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
verousek70 28.04.2015 15:28
Re: Místo v letadle + zkušenost s Travel Service  

Travel Service je slušná společnost, letěli jsme s nimi, a byli jsme až na hodinové zpoždění spokojení.

Neregistrovaný uživatel
24.04.2015 18:45 93.91.154.***
Re: Nejlépe šestnáctá řada  

Vemte dceru vlakem tam bude vyhled a ne do nejakeho letadla a ještě Travel -Ten spolek by mel davno skoncit - takovyhle otres není ani na prepravu zviratek

• Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
24.04.2015 16:18 147.32.202.***

jsou weby, kde je detailni popis ruznych letadel aerolinek, jak jseou velak sedadla, kolik rad, kolik mista pro nohy atd, ale okenka neresi nikde ... Technicky ma cenu koukat jen pri vzletu a pristani, kdy musi byt sedadla narovnana.

jana100 16.04.2015 22:31

No mne jde spise o misto s dobrym vyhledem ven. Minule jsme leteli s CSA a chytli jsme blbe misto, kde bylo v nasi rade jen pul okenka a syn skoro nic nevidel. Kor kdyz si cestujici pred nami sklopili sedacky....A bohuzel radu si uz nepamatuju. Nyni letime s dcerou a rada bych aby si let uzila a mela pekny vyhled...

Lidožrout 26.03.2015 06:44

Asi náhoda, ale párkrát jsem s nimi letěla a bez zpoždění. Dokonce jsem s ním letěla i zaoceánský let - DR. Naštěstí jsem měla připlacené místo u nouzáků ... je tam velký prostor na nohy . Jinak na normálních sedadlech je to na dálkové lety horor. Na krátkodobé lety je to dostačující, takový okřídlený autobus.

• Anonym (1)
Rostik
25.03.2015 22:25 94.112.109.***

Ja jsem s nima letěla 4x a pokažde to bylo v pohodě a je taky zvlaštní, že pokažde jsem seděl u emergency exitu takže míste jsem tam měl jak king :D

markéta
23.03.2015 23:01 37.48.37.***

Letěli jsme 4 krát, jednou zpoždění hodiny 3 hodiny jinak odlety i přílety na čas. Letadlo v Praze mělo odlétat do Burgasu ráno v 6.hodin, bylo teprve na cestě....odlétalo se v 9.hodin, dostal každý pasažér voucher na jídlo v hodnotě 110,-Kč. Zakoupili jsme si snídani a díky spolucestujícím nám to čekání nepřišlo nijak dlouhé. V letadle místo akorát, dalo se to 2.hodiny letu vydržet. Místa s dětmi většinou v polovině letadla. Další lety byly během dne i v noci a vše bez potíží. Můj bratr měří 195 cm, seděl více do uličky, ale místo měl a zvládl to:-)

• kimona
  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
23.03.2015 14:07 92.52.49.***
jana100 23.03.2015 12:15
Místo v letadle + zkušenost s Travel Service  

Ahoj, můžete mi poradit nejlepší místo v letadle Boeing 737 – 800 (Letíme s Travel Service)? Kdysi jsem letěla s ČSA a dostali jsme blbý místa hned u křídla, kde bylo okénko ne přímo u nás, takže děti prd viděli....
A jak jste to měli s odletem od Travel Service - bylo zpoždění? Často čtu, že ano....

Díky

Zpět na všechny diskuze