A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Misa Tour

24.03.2012 11:19:58 | Pavlik*1
Pavlik*1
Čaó, minulej rok (7/2011) jsem byl na ostrově Thassos s CK Hellas Tour a v podstatě to probíhalo tak, že od příletu do Kavaly až do konce pobytu se o nás už starali delegáti CK Misa Tour. Je to cestovka, která sídlí na ostrově Thassos, majitelkou je Češka (teď už spíš Řekyně) a specializuje se pouze na Thassos. Všichni delegáti byli Češi, takže super. A teď co mě zajímá. Na Thassosu se mi moc líbilo, takže bych sem chtěl na dovolenou třeba na měsíc v kuse. A napadlo mě právě řešit to přes Misa Tour. Máte s tím někdo nějaký zkušenosti? Jak to vychází cenově nebo nějaký poznatky k tomu?

jinak misatour.cz jsou jejich stránky
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
07.06.2014 18:13 194.8.252.***
Re: Misa Tour  

Ahoj Marcelko dekujem za nadherny zajezd do Thassosu.Bylo tam fajne a slibuji ze az bude dalsi zajezd prijedem! A uz se tesim na vas a naty suprovi spolucestujici! Tak ahoj :-)a tleskam (((clap)))Kaja a mamka Daniela

• Anonym (1)
Roman
19.06.2012 09:19 90.179.209.***
Re: Misa Tour  

Zdravím,

pokud máte zájem cestovat individálně (autem či jinak) doporučuji si projít stránky misatour.cz, které jste uvedl. Vybrat si ubytování a na základě emailů si domluvit pobyt přímo s pí. Marcelou. Osobně doporučuji ubytování na tripity. Ubytování je pěkné, blízko moře a v porovnání s ostatními i levné. Samozřejmě čím delší pobyt, tím bývá výhodnější cena. Nedoporučuji jezdit v srpvnu, protože to jsou ceny opravdu vysoké. Doufám, že jsem nějak pomohl. Delegát Roman :-) 8-)

• Anonym (6)
  • Anonym (8)
Pavlik*1 24.03.2012 11:19
Misa Tour  

Čaó, minulej rok (7/2011) jsem byl na ostrově Thassos s CK Hellas Tour a v podstatě to probíhalo tak, že od příletu do Kavaly až do konce pobytu se o nás už starali delegáti CK Misa Tour. Je to cestovka, která sídlí na ostrově Thassos, majitelkou je Češka (teď už spíš Řekyně) a specializuje se pouze na Thassos. Všichni delegáti byli Češi, takže super. A teď co mě zajímá. Na Thassosu se mi moc líbilo, takže bych sem chtěl na dovolenou třeba na měsíc v kuse. A napadlo mě právě řešit to přes Misa Tour. Máte s tím někdo nějaký zkušenosti? Jak to vychází cenově nebo nějaký poznatky k tomu?

jinak misatour.cz jsou jejich stránky

• Anonym (8)
  • Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze