A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Máte zkušenosti s CK Kellner

07.02.2008 13:18:45 | Myš
Ahoj!Ráda bych věděla, jaké máte zkušenosti s CK Kellner z Písku. Našla jsem dobré i špatné recenze, tak nevím. Chystáme se s nimi do Chorvatska. Díky, Myš
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
31.10.2016 14:05 188.120.211.***
Re: Máte zkušenosti s CK Kellner  

Rozhodně bych nedělala tak silné závěry typu - "nejezděte s nimi"...Občas se může stát, že se něco nepovede, i když já si myslím, jak již bylo řečeno, je to v lidech a nikdy se člověk nezavděčí všem...My jsme se včera vrátili z poznávacího zájezdu Benátky, Řím, Vatikán a Neapolský záliv. Průvodcem byl pan Kabíček a mohu napsat jenom samou chválu! Program plněn na 100% a historické znalosti, které pan Kabíček vlastní, jsou naprosto fascinující. Jenom závidět. :-) Autobus nádherný a páni řidiči spolehliví, usměvaví, zkrátka nebyl problém. Skupina 55 lidí perfektně organizována. Někomu se možná zdálo, že je program hodně naplněn, ale je to přece o poznávání...Takže na únavu doma zapomenete a krásné vzpomínky vám zůstanou. Pan Kabíček je velice chytrý a klidný pán. Myslím, že závěrečný potlesk svědčí za vše:-)
S CK Kellner už jsme jeli vícekrát a vždy naprostá spokojenost. Takže na závěr za mě veliké poděkování majitelům Kellnerovým a skvělému průvodci panu Kabíčkovi. Určitě se vydáme s CK Kellner opět a velice rádi. Přeji hodně spokojených klientů do budoucna. Jana Schm.

• Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
14.09.2016 18:02 194.228.32.***

Dobrý den ,
jsem též účastnice zájezdu předešlého příspěvku Národní parky a musím komentovat ,že to byl nehorší zájezd mého života , v 9 večer jsme ještě nevěděli kde budeme spát po 24h cestě ,rozhodili nás po obrovských hádkách do různých špinavých ubytoven , na jídlo jsme chodili kus cesty do špinavého pajzlu na nechutné ,přemaštěné a chudé jídlo. Prostě katastrofa

kulatyctverec 12.09.2016 18:56

By mne tedy zajímalo, zda lidé, kteří si od této a jim podobným CK kupují dovolenou, mají všech pět pohromadě...

Neregistrovaný uživatel
12.09.2016 15:01 91.214.156.***

Dobrý den,

s CK Kellner jsem byla letos prvně a rozhodně naposledy. Měli jsme od 2 - 11. 9. zaplacený pobyt Národní parky Chorvatska. Již při cestě tam někde za hranicemi vystoupil jeden z řidičů a po celý zbytek pobytu i na cestu zpět jel pouze jeden. Kdyby se něco stalo, tak nevím.. Po příjezdu do Chorvatska byl první den do Paklenického NP, kde jsme po probdělé noci nutně museli absolvovat 9 hodin pauzu, protože řidič měl povinnou přestávku. Na dotaz, proč jsme nejeli rovnou na místo určení a výlet nedali třeba další den, aby si to užili i ti, co se v noci nevyspali... mi bylo řečeno, aby se ušetřilo za naftu, když je to cestou. Další prů...er - večer jsme se měli ubytovat, CK zajišťovala ubytování přes jakousi pofidérní chorvatskou agenturu, která nacpala cizí lidi do apartmánů se společným sociálním zařízením a kuchyňkou... Pro milenecké páry opravdu příjemné. Další prů..er bylo jídlo, které mělo být zajištěno formou polopenze. Větší humus jsem snad nejedla... snídaně formou bufetu ještě budiš (ovoce, zelenina žádná), ale dalo se vybrat - párky, vajíčka, máslo (rama), jamy, olezlé salámy a nějaké sýry + kafe a čaj. Večere vařené z polotovarů, polévka z pytlíku a jako "dezert" maximálně jablko. Prostředí - neomyté stoly, ke kterým se člověk skoro lepil, otřesné jednání ubytovatele (chlapíka z agentury, který na lidi řval a ti co se ozvali si snad vysloužili i nějaké nadávky...). Výletů v rámci pobytu jsem se už raději ani neúčastnil, zcela mi stačilo tohle. A cesta zpět - přes Plitvice, které jsou sice krásné, ale opět tam být 9 hodin, když navíc začalo silně pršet a hospoda v Plitvicích nenabízela ani teplé jídlo... no. Zkrátka s Kellnerem fakt už NIKDY. Skoro by to bylo na žalobu.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
03.08.2016 12:04 90.179.129.***
Istrie Chorvatsko  

Dobrý den,

s cestovní kanceláří Kellner jsem se potkal poprvé a zcela určitě naposledy! Už v nabídce zájezdu byla "malá chybička" kde nabízeli zájezd s podrobnou specifikací pokoje, která obsahovala i klimatizaci. Ale na svých stránkách nabízejí tento typ pokoje ve dvou variantách (s klima a bez). Na voucheru je uveden typ pokoje bez specifikace a teprve na místě jsme zjistili, že v červenci se můžeme chladit pouze otevřeným oknem. Po počátečním překvapení jsem vše začal řešit s delegátkou. Musím říci, že jsem se nikdy nesetkal s takovou dávkou arogance a namyšlenosti. Vůbec nebyla schopná vyslechnout mé argumenty a nakonec mi doporučila, že když se mi to nelíbí, tak s tím mám jít klidně do televize. Nemyslím si, že takto se má chovat zástupce firmy ke klientovi. V žádném případě tuto rádoby cestovku NEDOPORUČUJI!!!!!!

Neregistrovaný uživatel
03.08.2016 10:30 93.89.144.***
resort naturist Solaris-Istrie Poreč  

Vrátila jsem se z dovolené 31.7.2016. Resort a vše kolem bylo velmi pěkné. Všude čisto,milý personál, skvělé jídlo a pěkně přírodně upravený celý resort. Co se týče dopravy nebyla nejhorší. Autobusy byly klimatizované jen ten chaos při přestupování do jiného ještě v Čechách jsem trochu nepochopila. Kdyby jsme se nezeptali extra řidiče tak by jsme dojeli jinam...Ale při zpáteční cestě jsme už s tím počítali a tak jsme si dali pozor.Pustili nám jeden film a pak už nic. Ale dojeli jsme bezpečně do cíle. Pak jsme čekali od 6 áno do 14hod na check in.To vše bylo tak nějak v normě. Ale když jsme hovořili s delegátkou od cestovky Kelner Renatou Šlapanskou tak jsme nevěřili, že tak arogantní a nepříjemná delegátka může pracovat s lidmi. Ani nás nenechala domluvit a tak jsme ji nemohli pořádně vylíčit s čím nejsme spokojeni a nakonec nám doporučila,že si můžeme stěžovat třeba v televizi...takže resort vřele doporučuji pokud máte radi nudy opalování ale cestovku rozhodně ne!!! Andrea

Neregistrovaný uživatel
28.07.2016 17:00 109.81.210.***
Apartmány Astra - Zelená laguna  

15. 7. odjezd z Prahy - příjemná cesta klimatizovaným autobusem s velmi zkušenými pány řidiči - pustili film pro děti a potom Vesničku střediskovou - kdo chtěl díval se - kdo nechtěl - spal. Jeli plynule, bezpečně.
Ochotně uvařili kávu nebo čaj. Přestávky přiměřeně dlouhé. Pravda vystupovali jsme v 5 hodin ráno kousek za městem Poreč, ale bylo krásně, tak jsme prohlédli nejbližší okolí. Kufry jsme měli uložené v recepci, Tam nám také v 11 hodin vydali klíče od apartmánu a mohli jsem se jít ubytovat. Ubytování pěkné, dobře vybavená kuchyňka, dvě ložnice, sprchový kout, WC a umyvadlo. Stravovali jsme se z vlastních zásob nebo šli na oběd do blízké restaurace. Všude bylo čisto. Ručníky a osušky byly vyměněny uprostřed pobytu.
Poslední den (v sobotu 23. 7.) jsme se až do odpoledne koupali, převlékli se na čistém WC za recepcí, zašli za večeři a počkali na autobus. Přijel chvíli po sedmé hodině večer a v neděli ráno v 8 hodin jsme stáli v Praze u Hlavního nádraží.
Počasí jsme měli po celou dobu pobytu pěkné, byla to vydařená dovolená za přijatelnou cenu. :-)

Neregistrovaný uživatel
20.07.2016 16:31 194.108.135.***
Dánsko-Švédsko-Norsko/CK Kellner  

Tímto chci poděkovat CK za velice podařený poznávací zájezd,který probíhal přesně podle plánu.Bylo tam krásně a spousta věcí k vidění o kterých se CK v popisu ani nezmínila.Doprava bez problému klimatizovaným busem,díky patří oběma řidičům že nás bezpečně dovezli domu(nekteří cestující asi nejsou schopni pochopit co je to to poviná přestávka řidiče,a byli by schopni na úkor bezpečnosti celého busu jet celou trasu v kuse,dotyční klienti ať se nad sebou zamyslí).Další veliké díky patří panu průvodci,Pavel Ondr,dobrej chlapík,je vidět že se vyzná a umí odpovědět a poradit..Tímto CK děkujeme za vydařenou dovolenou,kde na nudu nebylo místo,pokud cestovka v příštím roce bude nabízet něco podobného pojedeme určitě znovu,s pozdravem Honza a Anička. (((clap))) :-)

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
26.06.2016 22:45 91.225.86.***
naše zkušenost s ck Kellner - poprvé a naposledy  

prostě po pravdě nic moc. Dá se říci, nezájem o zákazníka. Žádný delegát, doprava tam chaos, tahali jsme kufry s dvěma malými dětmi do kopce cca 400m pěšky, ubytování ve ville Pušelj asi nikdy neviděli, sice hezky nafocené, ale skutečnost už neopovídala. Zatuchlá kuchyňská linka, rezatý sporák, vše jsem musela nejdříve řádně vydrhnout, aby se to dalo používat.Bohužel ten zatuchlý smrad za ten týden pobytu vyvětrat nestačil, takže to bylo velmi nepříjemné. No a poslední věc byly hrozné pérové matrace v posteli, které už měly být dávno vyměněné. Nejenže příšerně při ležení tlačí do těla, ale ještě na víc při sebemenším pohybu děsně skřípou a vydávají příšerné zvuky.
Tato dovolená byla pro nás zklamáním, ještě že bylo pěkné počasí a my mohli být s dětmi celý den venku. Maty :-(

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
04.05.2016 23:01 85.71.46.***

Ahojky poctivě jsem přečetla většinu příspěvků at dobrých nebo špatných. Letos pojedeme prvně s CK Kellner v červenci do Podgory. Zatím tedy nemohu napsat hodnocení ,ale určitě napíšu hned po příjezdu a sama jsem zvědavá, :
jestli se přidám k těm spokojeným , nebo naopak. :-)Jitka

Zpět na všechny diskuze