A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Máte zkušenosti s CK Kellner

07.02.2008 14:18:45 | Myš
Ahoj!Ráda bych věděla, jaké máte zkušenosti s CK Kellner z Písku. Našla jsem dobré i špatné recenze, tak nevím. Chystáme se s nimi do Chorvatska. Díky, Myš
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
03.07.2017 14:10 93.91.158.***
CK Kellner Hotel SIPAR Umag 24.6.-1.7. 2017  

Měla jsem opět super dovolenou. I když kolem hotelu pracovali na finálních úpravách po celkové rekonstrukci, tak jsem byla moc spokojená. Nové pokoje i veškeré prostory, milí a úžasní lidé, jezdím sem ráda. Doprava řidiči firem ČI-DU a Višňák byla opět na zlatou medaili. Opravdu jim jejich práci nezávidím. Tahání našich kufrů, upozorňovaní každého na přestup(je opravdu případně jenom jeden), proto nějak nechápu to loňské zmínění, že o přestupování někdo neřekne. Jezdím hodně a říkají to vždy, protože stejně není dost dobře možné, vézt někoho někam jinam s ohledem na zasedací pořádek. Přeložení kufrů je zase na řidičích, jde jenom o to vzít si své věci z busu a pokud jich mám víc, tak je to jenom problém můj a rozhodně ne cestovky nebo řidičů. Ještě musí vyslechnout nějaké nejapné řeči, které mě dostávají. Prostě to tak musí být, vypravovat víc busů s minimálním obsazením by se pak samozřejmě muselo projevit na naší ceně za dopravu. Takže velké díky lidičkám z cestovky a řidičům. Těším se na další dovolenou :-) :-) :-).
Dáša Klimčáková, Klášterec n.Ohří

Neregistrovaný uživatel
03.07.2017 08:19 78.3.21.***
ck Kellner Gradac  

I když s CK nejedu poprvé, tak teprve letošní dovolená byla úplně bez chybičky. CK vyměnila na Makarské rivijéře delegáta a to je to, co jí chybělo - kvalitní delegát.
V životě jsem se nesetkala s takovou ochotou, empatií, vždy připravena pomoci v kteroukoliv denní dobu. Prostě paní Helena je poklad a doufám, že jim spolupráce vydrží. Je to ženská, která zná destinaci, lidi, perfektně se domluví a její organizační talent je obdivuhodný.


  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
13.06.2017 21:25 78.111.127.***
První letošní dovolená v Chorvatsku s CK Kellner  

Chtěla bych vyjádřit velikou spokojenost na své 1. letošní dovolené s CK Kellner 2.-11.6. v hotelu Laguna Park v Poreči. Ubytování a jídlo bylo vynikající, doporučuji hotel navštívit. Řidiči z firmy ČI-DU úžasní a bezchybní. Opět se mi potvrdila správná volba, objednat si zájezd u této cestovní kanceláře, jako již několik let. Zaměstnanci jsou jedineční, milí a ochotní, zodpoví mi každý dotaz a že jich mám někdy dost, ale jak říkám, je lepší se 10x zeptat, než se 1x divit. Těším se na další týden v Chorvatsku a věřím, že si opět skvěle odpočinu a vše bude, jak má být. :-) 8-)
Dáša Klimčáková, Klášterec n. Ohří

Neregistrovaný uživatel
23.05.2017 18:31 85.132.178.***
Re: Máte zkušenosti s CK Kellner  

Od jisté doby, kdy na cestách poznávám ty "exoty", co si říkají účastníci zájezdu nebo "turisté" na recenze příliš nedám, protože co člověk, to jiný názor. Každopádně s CK Kellner rozhodně nikdo chybu neudělá, a to říkám jako poměrně zcestovalý člověk, který už něco zažil. Při hodnocení cestovní kanceláře je nutno hodnotit cestovku, nikoli technickou závadu autobusu, či případnou nespolehlivost nasmlouvaných zahraničních subjektů, což se někdy může stát. My jsme byli s přítelkyní v roce 2016 na poznávacím zájezdu v Holandsku a nyní v květnu 2017 u Bodamského jezera v Německu právě s CK Kellner Písek a mohu vám ji jen vřele doporučit. Nemám ve zvyku psát na netu příspěvky, ale tato CK si pochválit zaslouží, protože absolvované cestovní zážitky mi spolu s fotkami dlouho zůstanou v paměti jako velmi povedený výlet a bezproblémové a bezstarostné poznání dalšího kousku Evropy za rozumné peníze. Oba zmiňované zájezdy byli perfektně zorganizované, ubytování na obou zájezdech včetně snídaní bylo pro normálního člověka vynikající. Delegáti výborní, poslední pan Georgi Bečev si zaslouží za své nadstandartní znalosti a péči o nás poděkování a pochvalu, takových moc není. Závěrem - pokud budu mít na výběr stejný zájezd od několika CK v přibližně stejné ceně, na základě mých zkušeností jedu opět s CK Kellner. :-)
Ing. Libor FILIP a Marie ŠTUMPOVÁ, Tábor

  • Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
17.03.2017 14:27 81.200.61.***
Re: Máte zkušenosti s CK Kellner  

Taky souhlasím, že zájezd s CK Kellner je vždy sázka na jistotu. Tenhle zájezd Řím a Neapolský záliv jsme s dcerou absolvovala a souhlasím s paní Janou S..Vše bylo super i ubytování s jídlem nad naše očekávání. Těšíme na další poznávací zájezdy s Ck KELLNER. Z+Z :-) :-)

kchnoby 26.12.2016 23:59
CK Kellner doporučuji (zájezd Španělsko 2016)  

S ck Kellner jsme byli letos na podzim na poznávacím zájezdu v Barceloně. Zájezd byl výborně naplánovaný a zorganizovaný. Provázela nás výborná průvodkyně paní Saláková, jejíž obrovské znalosti o dané zemi, zkušenosti a humor celý zájezd velmi obohatily. Veškeré služby na velice profesionální úrovni. Tuto cestovku mohu jen doporučit.
Naštěstí jsem se nenechala ovlivnit některými špatnými komentáři zde a dobře jsem udělala. Samozřejmě, že se občas může vyskytnout nějaký problém, ale to se může stát u jakékoli cestovky. Takže kdo přemýšlíte o nějakém zájezdu od této cestovky, tak rozhodně neváhejte. :-)

Neregistrovaný uživatel
31.10.2016 14:05 188.120.211.***
Re: Máte zkušenosti s CK Kellner  

Rozhodně bych nedělala tak silné závěry typu - "nejezděte s nimi"...Občas se může stát, že se něco nepovede, i když já si myslím, jak již bylo řečeno, je to v lidech a nikdy se člověk nezavděčí všem...My jsme se včera vrátili z poznávacího zájezdu Benátky, Řím, Vatikán a Neapolský záliv. Průvodcem byl pan Kabíček a mohu napsat jenom samou chválu! Program plněn na 100% a historické znalosti, které pan Kabíček vlastní, jsou naprosto fascinující. Jenom závidět. :-) Autobus nádherný a páni řidiči spolehliví, usměvaví, zkrátka nebyl problém. Skupina 55 lidí perfektně organizována. Někomu se možná zdálo, že je program hodně naplněn, ale je to přece o poznávání...Takže na únavu doma zapomenete a krásné vzpomínky vám zůstanou. Pan Kabíček je velice chytrý a klidný pán. Myslím, že závěrečný potlesk svědčí za vše:-)
S CK Kellner už jsme jeli vícekrát a vždy naprostá spokojenost. Takže na závěr za mě veliké poděkování majitelům Kellnerovým a skvělému průvodci panu Kabíčkovi. Určitě se vydáme s CK Kellner opět a velice rádi. Přeji hodně spokojených klientů do budoucna. Jana Schm.

  • Anonym (4)
Neregistrovaný uživatel
14.09.2016 18:02 194.228.32.***
Re: Máte zkušenosti s CK Kellner  

Dobrý den ,
jsem též účastnice zájezdu předešlého příspěvku Národní parky a musím komentovat ,že to byl nehorší zájezd mého života , v 9 večer jsme ještě nevěděli kde budeme spát po 24h cestě ,rozhodili nás po obrovských hádkách do různých špinavých ubytoven , na jídlo jsme chodili kus cesty do špinavého pajzlu na nechutné ,přemaštěné a chudé jídlo. Prostě katastrofa

kulatyctverec 12.09.2016 18:56
Re: Máte zkušenosti s CK Kellner  

By mne tedy zajímalo, zda lidé, kteří si od této a jim podobným CK kupují dovolenou, mají všech pět pohromadě...

  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
12.09.2016 15:01 91.214.156.***
Re: Máte zkušenosti s CK Kellner  

Dobrý den,

s CK Kellner jsem byla letos prvně a rozhodně naposledy. Měli jsme od 2 - 11. 9. zaplacený pobyt Národní parky Chorvatska. Již při cestě tam někde za hranicemi vystoupil jeden z řidičů a po celý zbytek pobytu i na cestu zpět jel pouze jeden. Kdyby se něco stalo, tak nevím.. Po příjezdu do Chorvatska byl první den do Paklenického NP, kde jsme po probdělé noci nutně museli absolvovat 9 hodin pauzu, protože řidič měl povinnou přestávku. Na dotaz, proč jsme nejeli rovnou na místo určení a výlet nedali třeba další den, aby si to užili i ti, co se v noci nevyspali... mi bylo řečeno, aby se ušetřilo za naftu, když je to cestou. Další prů...er - večer jsme se měli ubytovat, CK zajišťovala ubytování přes jakousi pofidérní chorvatskou agenturu, která nacpala cizí lidi do apartmánů se společným sociálním zařízením a kuchyňkou... Pro milenecké páry opravdu příjemné. Další prů..er bylo jídlo, které mělo být zajištěno formou polopenze. Větší humus jsem snad nejedla... snídaně formou bufetu ještě budiš (ovoce, zelenina žádná), ale dalo se vybrat - párky, vajíčka, máslo (rama), jamy, olezlé salámy a nějaké sýry + kafe a čaj. Večere vařené z polotovarů, polévka z pytlíku a jako "dezert" maximálně jablko. Prostředí - neomyté stoly, ke kterým se člověk skoro lepil, otřesné jednání ubytovatele (chlapíka z agentury, který na lidi řval a ti co se ozvali si snad vysloužili i nějaké nadávky...). Výletů v rámci pobytu jsem se už raději ani neúčastnil, zcela mi stačilo tohle. A cesta zpět - přes Plitvice, které jsou sice krásné, ale opět tam být 9 hodin, když navíc začalo silně pršet a hospoda v Plitvicích nenabízela ani teplé jídlo... no. Zkrátka s Kellnerem fakt už NIKDY. Skoro by to bylo na žalobu.

  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze