A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Máte zkušenosti s CK Kellner

07.02.2008 14:18:45 | Myš
Ahoj!Ráda bych věděla, jaké máte zkušenosti s CK Kellner z Písku. Našla jsem dobré i špatné recenze, tak nevím. Chystáme se s nimi do Chorvatska. Díky, Myš
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
16.09.2017 14:40 88.103.65.***
Příšerná delegatka  

Služby CK jsou ok, jen tu delegátka na kvarneru by měli vyměnit. Absolutně nechápu, proč jsme byli s dětmi svezení ze 3 km vzdáleného luxusního hotelu do špinavého hotelu ad turres 6 hodin před odjezdem do ČR. A vloni nás poslala s dětmi a kufry plechovou loďkou na Silo, neb je to prý jediná možnost, když jsme jen 3 tím směrem. Hrůza, děti se od té doby boji loděk.

Neregistrovaný uživatel
11.09.2017 10:48 109.72.12.***

vřele doporučuji,ochotní,vstřícní,prostě perfektní dovolená s touto cestovkou

Neregistrovaný uživatel
05.09.2017 20:13 78.111.127.***
2. dovča v hotelu SIPAR s CK Kellner 26.8. 2.9. 2017  

Opět chci vyjádřit největší spokojenost s dovolenou v hotelu SIPAR s CK Kellner. Nejúžasnější hotel v každém měsíci od května až do září jak už jsem si loni ověřila 8-). Konec května - probouzející se léto, skvělá hlavní sezóna, pak září - začínající podzim. Pracovníci CK jsou na komunikaci úžasní, zvlášť chci vyzdvihnout paní Šťástkovou za její ochotu a vstřícnost ke všem mým požadavkům :-) . Je radost u nich to moje větší než velké množství mých dovolených objednávat a obdivuji jejich trpělivost. Velké poděkování a pochvalu za všechno moje dopravování ;-) patří i nejskvělejším řidičům firmy ČI-DU (pan Dulík a jeho řidiči) a jednou mě i bezchybně vezli řidiči z firmy Višňák. Takže zkrátka, jasně a stručně - veliké díky za krásné léto tím že mi bylo umožněno dovolené uskutečnit za spolupráce všech uvedených :-)) .
Přeji jim hodně sil do další jejich nelehké práce a hodně trpělivosti s námi klienty.
Dáša Klimčáková, Klášterec nad Ohří

Neregistrovaný uživatel
28.08.2017 14:31 90.180.201.***
S CK Kellner už NE  

Po mé zkušenosti z letošního roku už využívat služeb této CK nebudeme. Z ničeho nic přestala CK komunikovat v rozjednaném zájezdu. Moc se divím, jezdili jsme s nimi už nějaký rok a nikdy nebyl problém (až na nějaké malé prohřešky), ale jsme lidé, můžeme se domluvit. A i přes to že jsem této CK sehnala další klienty se zachovali neprofesionálně. Takže za mne a další klienty ( cca 8 lidí) NE.

Neregistrovaný uživatel
15.08.2017 15:50 195.200.254.***
raději jinou CK  

S CK Kellner jsem byla 2x na dovolené. Jednou skvělé a po letošní dovolené už nikdy. Na cestě do hotelu jsme bohužel neslyšely, že už máme vystoupit ( seděly jsme vzadu a dříve řidiči zajížděli až k hotelu, tak jsem na to spoléhala i letos). Řidič nám oznámil, že sice věděl, že někdo nevystoupil, ale neřešil to a že se vracet nebudou. Zastavil nám uprostřed ničeho, kde vedla hlavní cesta asi 5 km od hotelu a řekl, ať si buď zavolámě taxi nebo si někoho stopneme, načež zavřel dveře a odjel. K hotelu jsme v tom horku a se všemi věcmi došly, ale tohle byl opravdu nechutný zažátek dovolené. Takže ne nedoporučuji!! Takhle by se řidiči, kteří jezdí pro Ck chovat neměli a v Kellneru by si měli udělat pořádek. :-@

Krišpa 09.08.2017 09:02
Hotel Delfín-Chorvatsko-Poreč  

Skvělá dovolená :-)
Prostředí, jídlo, čistota, personál, prostě vše OK :-)
CK Kellner je skvělá. Komunikace a ochota zaměstanců v dnešní době neuvěřitelná, skvělá, všichni milí a moc jim za to děkujeme (((clap)))
Cesta pohodová, řidiči byli super :-)

Neregistrovaný uživatel
07.08.2017 17:29 90.180.201.***
Hotel Sirena Podgora  

S CK Kellner jsme byli s manželem již poněkolikáté a vždy to byla jasná volba CK, jelikož je to jistota že vše bude ok.A letos tomu nebylo jinak vše perfektní jak spolupráce s CK tak i jízda s řidiči společnosti Válek :-), jsou to machři ;-) a delegátka Helena má obdiv co vše pro své svěřence na dovolené dělá ;-) prostě jsou to lidi na správných místech. Určitě služby této CK využijeme i nadále a přeji moc moc spokojených klientů jako jsem já i manžel. Jarmila

Neregistrovaný uživatel
06.08.2017 19:59 84.246.166.***
Baška Voda  

Co se týče CK Kelnner,cesta autobusem spol.Válek na jedničku,vše probíhalo v pohodě,řidiči profesionální,ubytování v apartmanu Marica také v pořádku,domácí do
apartmanu nechodí,pro ručníky a pod. si musíte zajít sami,ovšem není dořešeno v den příjezdu a v den odjezdu,kam např.si dojít na WC,není zde k dispozici sprcha také není,zavazadla jsou po celý den v garáži,nezájem majitele poradte si,jak
chcete,sprchy na plážích zpoplatněny 2kuna za 20 vteřin,WC také zpoplatneny,asi
místní specialita,jinde sprchy k dispozici,obrovské množství lidí,pláže přeplněny,v sezoně už nikdy více.

Neregistrovaný uživatel
23.07.2017 09:35 37.188.179.***
Re: Máte zkušenosti s CK Kellner  

Je fajn, že píšete takový svinstvo a nemáte ani odvahu se podepsat. Taky jsem byla v tomto termínu na tomto zájezdu. Skutečně byly s ubytováním trochu problémy, nicméně vše se vyřešilo a všichni jsme bydleli. Na dovolené na poznávacím zájezdu není ubytování to nejdůležitější. Navíc pokud si někdo stěžuje, že musí jít na výlet, tak nemá jezdit na poznávací zájezd. Zájezd byl celkově výborný. S cestovní kanceláří jsem spokojena a jezdím s ní opakovaně.
To jen pro doplnění.
Iva Roubíčková

Neregistrovaný uživatel
03.07.2017 14:10 93.91.158.***
CK Kellner Hotel SIPAR Umag 24.6.-1.7. 2017  

Měla jsem opět super dovolenou. I když kolem hotelu pracovali na finálních úpravách po celkové rekonstrukci, tak jsem byla moc spokojená. Nové pokoje i veškeré prostory, milí a úžasní lidé, jezdím sem ráda. Doprava řidiči firem ČI-DU a Višňák byla opět na zlatou medaili. Opravdu jim jejich práci nezávidím. Tahání našich kufrů, upozorňovaní každého na přestup(je opravdu případně jenom jeden), proto nějak nechápu to loňské zmínění, že o přestupování někdo neřekne. Jezdím hodně a říkají to vždy, protože stejně není dost dobře možné, vézt někoho někam jinam s ohledem na zasedací pořádek. Přeložení kufrů je zase na řidičích, jde jenom o to vzít si své věci z busu a pokud jich mám víc, tak je to jenom problém můj a rozhodně ne cestovky nebo řidičů. Ještě musí vyslechnout nějaké nejapné řeči, které mě dostávají. Prostě to tak musí být, vypravovat víc busů s minimálním obsazením by se pak samozřejmě muselo projevit na naší ceně za dopravu. Takže velké díky lidičkám z cestovky a řidičům. Těším se na další dovolenou :-) :-) :-).
Dáša Klimčáková, Klášterec n.Ohří

Zpět na všechny diskuze