A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Máte zkušenosti s CK Kellner

07.02.2008 13:18:45 | Myš
Ahoj!Ráda bych věděla, jaké máte zkušenosti s CK Kellner z Písku. Našla jsem dobré i špatné recenze, tak nevím. Chystáme se s nimi do Chorvatska. Díky, Myš
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
22.08.2018 07:53 185.22.96.***
Penzion Caldera Gradac  

Letošní dovolenou jsme trávili v penzionu Caldera v Gradacu. Se službami CK Kellner jsme byli velmi spokojeni. Oceňujeme vstřícnost pana domácího i skvělou kuchyni. Vyzvednout musíme také profesionalitu a výbornou organizaci cesty řidičů autobusu.

Dagmar a Petr Dvořákovi

Neregistrovaný uživatel
17.08.2018 22:23 90.178.116.***
Re: Chorvatsko - Crikvenica - Hotel Mediteran  

Opravuji. Řidiči patřili ke společnosti Válek, nikoliv Vaněk.

Neregistrovaný uživatel
17.08.2018 22:06 90.178.116.***
Chorvatsko - Crikvenica - Hotel Mediteran  

Loni jsme vycestovali s CK Kellner do chorvatské destinace Rovinj a po velmi dobrých zkušenostech s touto CK jsme letos strávili v termínu 13.7. až 22.7.2018 s manželkou a pětiletou vnučkou dovolenou v chorvatské Crikvenici v hotelu Mediteran.
Opět musím vyzdvihnout velmi profesionální přístup zmíněné CK, neboť veškeré objednané podmínky byly splněny k naší všeobecné spokojenosti. Příjemné bylo i cestování s řidiči společnosti Vaněk a komunikace s delegátkou Helenou přímo v místě, která nám taktéž v našich jakýchkoliv požadavcích vyšla vždy vstříc. Jako velký bonus dovolené jsme uvítali i vstřícnost zaměstnanců hotelu Mediteran, především pak včasné bezproblémové ubytování, přednostní nabídku místa i služeb při našem stravování a takřka každodenní výměnu osušek a ložního prádla. Připadali jsme si jako VIP hosté. Moc děkujeme a doporučujeme služby zmíněné CK. :-) :-) :-)

Neregistrovaný uživatel
28.06.2018 13:59 185.133.58.***
Na kole v srdci Rakouských Alp 19.6.- 24.6.2018  

Před několika dny jsme se vrátily z cyklozájezdu s CK Kellner a byla to úžasná dovolená hlavně díky výbornému průvodci. Ing. Buček je spolehlivý, vstřícný, vždy ochotný s čímkoli pomoci. Zná hory, místní poměry i histoii jako málo kdo a umí zajímavě vyprávět o všech pozoruhodnostech. Každá trasa byla něčím vyjímečná - nádherné horské scenérie, jezera s možností koupání, vodopády, malebné vesničky a městečka. Moc děkujeme za krásnou a pohodovou dovolenou.
Helena Zborníková a Jiřina Čermáková

Neregistrovaný uživatel
10.05.2018 21:36 78.111.127.***
Poznávačka Řím a Neapolský záliv 3.- 8.5.2018  

Chtěla bych vyjádřit největší spokojenost s poznávačkou Řím a Neapolský záliv, který CK Kellner pořádala v termínu 3. - 8.5. 2018. Během několika dní jsme stihli navštívit hodně míst. Úžasné vědomosti nejskvělejšího průvodce Michala neměly chybu. Jeho chování a přístup ke všem klientům svědčí o tom, že je to člověk na správném místě. Řidiči Jarda a Standa z firmy pana Višňáka - nejlepší z nejlepších - celou cestu předváděli excelentní výkon. Bezchybná jízda při takovém počtu kilometrů a ne vždy v jednoduché situaci prokázala jejich profesionální kvality. Zvládali vše v klidu, v pohodě a s úsměvem. Podle chování "účastníků zájezdu" bych řekla, že byli všichni spokojeni a na tento zájezd budou vzpomínat jenom v dobrém. Takže veliké díky CK že zájezd pořádá a že na své služby najímá nejkvalitnější lidi. Prostě dokonalá souhra všech vytvoří nádherný zážitek všem klientům :-) ;-) :-) .
Dáša Klimčáková, Klášterec n. Ohří

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
10.05.2018 20:35 88.100.245.***
Re: Hodnocení CK Kellner  

Příspěvek z 1O.05 2018 20:02 (lázeňský pobyt v Maďarsku) sepsal
Ing. J.Čejka, Plzeň

Neregistrovaný uživatel
10.05.2018 20:02 88.100.245.***
Hodnocení CK Kellner  

S CK Kellner Písek jsem již několikrát cestoval do Chorvatska, vždy k plné spokojenosti.
Letos v dubnu jsem byl s manželkou v maďarských termálních lázních Mosonmagyaróvár, kam se určitě budeme chtít opět vrátit. V době pobytu se mi v lázních stala nepříjemnost - ztráta důležité osobní věci. Pan ing. Kellner, průvodce zájezdu, velmi vstřícně pomáhal při vyřizování. Po našem odjezdu došlo k nálezu a díky komunikaci mezi vedením hotelu a panem Kellnerem, jsem vše v pořádku obdržel poštou.
Po osobním kontaktu s majitelem CK, který zájezd skvěle vedl,jsem si opět ověřil, že tato cestovní kancelář je opravdu výborná a spolehlivá.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
16.09.2017 14:40 88.103.65.***
Příšerná delegatka  

Služby CK jsou ok, jen tu delegátka na kvarneru by měli vyměnit. Absolutně nechápu, proč jsme byli s dětmi svezení ze 3 km vzdáleného luxusního hotelu do špinavého hotelu ad turres 6 hodin před odjezdem do ČR. A vloni nás poslala s dětmi a kufry plechovou loďkou na Silo, neb je to prý jediná možnost, když jsme jen 3 tím směrem. Hrůza, děti se od té doby boji loděk.

Neregistrovaný uživatel
11.09.2017 10:48 109.72.12.***

vřele doporučuji,ochotní,vstřícní,prostě perfektní dovolená s touto cestovkou

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
05.09.2017 20:13 78.111.127.***
2. dovča v hotelu SIPAR s CK Kellner 26.8. 2.9. 2017  

Opět chci vyjádřit největší spokojenost s dovolenou v hotelu SIPAR s CK Kellner. Nejúžasnější hotel v každém měsíci od května až do září jak už jsem si loni ověřila 8-). Konec května - probouzející se léto, skvělá hlavní sezóna, pak září - začínající podzim. Pracovníci CK jsou na komunikaci úžasní, zvlášť chci vyzdvihnout paní Šťástkovou za její ochotu a vstřícnost ke všem mým požadavkům :-) . Je radost u nich to moje větší než velké množství mých dovolených objednávat a obdivuji jejich trpělivost. Velké poděkování a pochvalu za všechno moje dopravování ;-) patří i nejskvělejším řidičům firmy ČI-DU (pan Dulík a jeho řidiči) a jednou mě i bezchybně vezli řidiči z firmy Višňák. Takže zkrátka, jasně a stručně - veliké díky za krásné léto tím že mi bylo umožněno dovolené uskutečnit za spolupráce všech uvedených :-)) .
Přeji jim hodně sil do další jejich nelehké práce a hodně trpělivosti s námi klienty.
Dáša Klimčáková, Klášterec nad Ohří

Zpět na všechny diskuze