A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

máte někdo zkušenosti s agenturou ajob?

31.03.2009 16:44:25 | hannah22
máte prosím někdo nějaké zkušenosti s firmou ajob? jestli jste s ní byli spokojeni nebo naopak...atd.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
18.07.2016 16:53 178.40.223.***
Re: ajob fuj  

že by rakovinu schytali žebráci >:) >:) >:) >:) >:) >:) >:) >:) >:) >:) >:) >:)

Neregistrovaný uživatel
18.07.2016 16:52 178.40.223.***
Re: ajob fuj  

aj mňa o....li o 200e vyjebanci

jirka
30.09.2012 09:52 92.62.224.***
ajob fuj  

Předevčírem jsem se vrátil z němceka. Ajob spolupracuje s agenturou hoffmann a katastrofa. Po té co mě agentura bezdůvodně vyhodila z bydleni nemohu tam dělat dál protože v německu musíte mít adresu. Přítelkyni adresu hoffmann vůbec nezařídil měsíc jsme spali v autě zaplat pánbu jsem ho měl sebou. Práce fajn ale to je vše. Hlavně ve Frankurtu pani m. pěkná svině. Díky ní jsme poslední tři dny neměli co žrát než jsme dostali zálohu a šup domů. Práci přes agentury nikdy více.

• Anonym (6)
  • Anonym (11)
DUSAN
25.05.2012 12:51 81.201.60.***
AJOB  

ZDRAVÍM VŠECHNY PODVEDENÉ !
PŘED CHVÍLÍ JSEM MLUVIL S p. V. TELEFONICKY ČEKÁM NA VRÁCENÍ POPLATKU UŽ SKORO DESET DNÍ A DNES MI p.V. VYSVĚTLOVAL JAK CHUDÁČEK NEMÁ ANI KORUNU ŽE MUSEL POPLATIT UDAJNĚ NĚAKÉ POPLATKY V NĚMECKU.PROSÍM VÁS VŠECHNY PODVEDENÉ KONTAKTUJTE MĚ NA E MAIL ADRIANEK.5@SEZNAM.CZ SVOLÁVÁM VŠECHNY LIDI KTEŘÍ BYLI AGENTUROU AJOB PODVEDENI CHCI NA NĚ PODAT SPOLECNĚ S VÁMI HROMADNÉ TRESTNÍ OZNÁMENÍ A NAVŠTÍVIT SVÁMI PŘÍMO SÍDLO AGENTURY AJOB A KONTAKTOVAT p.KLÍMU S POŘADU SOUKROMÁ DRAMATA KTERÝ BY NÁM POMOHL TYHLE PODVODNÍKY Z MEDIALIZOVAT PŘIMO V TELEVIZI NA PRIMĚ.PROSIM VÁS NEBOJTE SE DO TOHO JÍT JSOU TO PŘECI VAŠE PENÍZE A VÁM CO NEBYL POPLATEK VRÁCEN NAJDĚTE DOKLAD O ZAPLACENÍ V RAIFFEISEN BANCE A VEŠKERÉ DUKAZY K TOMU.ZKOPÍRUJTE TENTO ČLÁNEK A VLOŽTE HO DO VŠECH MOŽNÝCH BLOGU A SOCIALNÍCH SÍTÍ AT JE NÁS CO NEJVÍCE VĚŘÍM ŽE PODVEDENÝCH JE VÍCE NEŽ DOST A ŽE SE O TOM PÍŠE NEJEN ZDE.PIŠTE MI AT SE DOMLUVÍME NA KONKRETNÍM DATUMU NAVŠTĚVY SOUROZENCU VYBÍHALOVÝCH.

• Anonym (5)
  • Anonym (10)
happyness
24.08.2009 18:39 78.99.153.***
neverte jim  

ja jsem mela jit pracovat na ibizu jako pokojska,zaplatila jsem ajobu poplatek za sprostredkovani a oni mi potom rekli,ze kvuli krizi je malo prace,takze jsem ani nevycestovala.od zaplaceni preslo uz par mesicu a moje penize za sprostredkovani nikde,jenom same vymluvy....

• Anonym (8)
  • Anonym (19)
fatamorganax 02.04.2009 10:12
RE: máte někdo zkušenosti s agenturou ajob?  

Toto jsem se dočetla na Hedvábnné stezce:dobry den ajob vam opravdu nedoporucuji, nechali nas v anglii napospas indum a polakum a kaslali na nas. jak z vas vytahnou penize jste pro ne vzduch, predtim slibuji vsechno mozne.

• Anonym (4)
  • Anonym (11)
hannah22
31.03.2009 15:44 213.194.221.***
máte někdo zkušenosti s agenturou ajob?  

máte prosím někdo nějaké zkušenosti s firmou ajob? jestli jste s ní byli spokojeni nebo naopak...atd.

• Anonym (5)
  • Anonym (17)
Zpět na všechny diskuze