A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Máte někdo zkušenost s CK CBA Jantour?

08.02.2009 19:12:01 | momty
CK CBA Jantour,je někdo má s touto CK jakoukoli zkušenost?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
14.07.2014 19:07 94.113.212.***
Re: Máte někdo zkušenost s CK CBA Jantour?  

Ano mám a bohužel dlouholetou zpočátku bylo vše v pořádku ale léty se měnila situace pro pan Gřonku a to jak s klienty tak s placením a to byl počátek jeho neúspěchů a zhoršující se kvalita pro klienty.Pana Gřonku začali náhánět v Řecku pro neplacení apartmánů a tak se stávalo,že byly velké komplikace s ubytováním.Po těchto trapných zkušenostech jsem se rozhod pro totální konec s tímto člověkem i cestovkou.Proto pozor na tuto CK je velmi neseriozní.Co jsemod řidičů slyšel je takové dpslova prase,že se vrátite z cesty a nezaplatí Vás.Hnus a škoda mluvit.

Eva
07.06.2014 19:32 188.175.149.***

Byli jsme jako čtyřčlenná rodina s ck Jantour na dovolené v Řecku v Leptokárii v roce 2006 a musím konstatovat, že jsme byli naprosto spokojeni. Nevím,zda to je rok,kdy pan Gřonka začínal, to opravdu netuším,ale jsem v šoku, co zde o něm čtu z let 2012 ...... . Uvažovali jsme letos o opětovné dovolené s touto CK, ale teď teda nevím :-S . Měli jsme nádherné nové ubytování ve studiích s kuchyňkou a balkonem, klid a pohoda. K moři co by kamenem dohodil a starala se o nás česky mluvící paní naprosto skvěle. Co se týče cesty autobusem, to sice bylo horší,ale ne vinou pana Gřonky,ale daleká cesta a můj skoro 2metrový manžel měl problém,nicméně s tím se počítalo. Jelikož jsme měli malé děti, bylo super, že v autobuse bylo WC. Jinak bez poruchy a jakýchkoliv komplikací. Tam i zpět. Jo a jako zpestření při nástupu, bylo losováno z cestujících pár lidiček, kteří vyhráli nějaké ceny, přesně nepamatuji už jaké, ale my jsme vyhráli 50 euro!!!! No nevím, nemám na tuto agenturu ani jednu špatnou vzpomínku.

• Anonym (1)
Jana
28.05.2014 12:25 46.47.155.***

Ano, třikrát jsem s CK byla v Řecku a bez problému, doporučuji

Kaloski
08.05.2014 20:03 37.188.171.***

Jelikož se blíží turistická sezona upozorňují na tuto cestovní kancelář jako na velice neseriozní a komplikovanou pro pořízení zájezdu!!!Kdo nepocopí bohužel musí své jednání sám sobě vysvětlit!!!

Neregistrovaný uživatel
14.04.2013 22:25 78.157.167.***

Jelikož se blíží sezona dovolených přál bych každému aby si pořádně zvážil zda se vydá s touto neseriozní agentůrou na dovolenou!Ten kdo se přece jen do toho dá ať se staví u lékaře ať se na něj podívá zda je vše ok!!Opravdu pozor na toho šejdíře zvaného pan Gřonka!!!

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
15.01.2013 18:02 89.203.209.***

kdy jste měla magdo soud a kde?kolik vam t
en darebak dluži?

Neregistrovaný uživatel
18.12.2012 19:33 37.188.231.***

Tady by hodně pomohlo ho dát do televize aby si ho propraly média a další klienti si tímto dali pozor a vyvarováli se tímto problémům!!!

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
06.12.2012 06:03 37.188.224.***

Zdravím a přejí príma den.No s tímto darebákem mám taky špatné skušenosí i mi dluží tři roky 4300kč a nemá se k zaplacení.Zkuste ho navštívit přímo v bydlišti na Ostravicí pokud tam ještě vlastně bydlí.Mnoho štěstí.

Globík 26.11.2012 15:06

Jedině tak asociace vymahačů nebo exekutorů. Žádná asociace cestovek Vám nepomůže.

Neregistrovaný uživatel
26.11.2012 14:52 82.117.130.***

Přeji hezký den, jelikož p. Gřonku naháním od roku 2008, i přes podané trestní oznámení , i po soudu, i po splátkovém kalendáři , určeném soudem dodnes nemám nic, snažím se ho dohonit, ale snaha je marná, asi pomůže jen asociace, to je má poslední šance, držím druhým palce, Magda

Zpět na všechny diskuze