A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Madeira, září

27.12.2012 17:35:44 | joskyn
joskyn
Pěkné album. Z toho, že jste jej nazvala "první náštěva" usuzuji, že toužíte se tam vrátit. :-) Já také. Nešlo by doplnit popisky? Např. bych rád věděl odkud jsou snímky 66 - 70. Pico Ruivo?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
jali 01.06.2013 18:21

nádherné fotoalbum,Madeira mne začíná táhnout

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
amalka2009 28.12.2012 13:38
Re: Madeira, září  

Je vidět, že to znáte - ano, je to Pico Ruivo. Abych pravdu řekla, byla jsem ráda, že jsem ty fotky konečně nahrála. Ale slibuji, že zapracuji i na těch popiscích. :-) A na Madeiru se skutečně chceme ještě vrátit. Je to fakt krásný ostrov.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Nemooo 27.12.2012 18:05

Dokonalé fotky! (((clap))) Plánuji navštívit Madeiru příští rok v květnu a už se moooc těším! ;-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
joskyn 27.12.2012 17:35
Madeira, září  

Pěkné album. Z toho, že jste jej nazvala "první náštěva" usuzuji, že toužíte se tam vrátit. :-) Já také. Nešlo by doplnit popisky? Např. bych rád věděl odkud jsou snímky 66 - 70. Pico Ruivo?

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze