A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Luxus

02.07.2015 21:04:11 | marbes
marbes
Nádherné fotografie, sedím tu u nich s otevřenou pusou. Opravdu krásné, velmi profesionální fotky. 8-) Na Kefalonii jsme byli dvakrát a některá místa z fotek poznávám, ale takto krásně zachycené je nemáme. Opravdu tleskám! (((clap)))
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
SIMA
31.07.2015 09:52 193.165.236.***
jitkahk 15.07.2015 22:01
Nádherná fotogalerie  

Krásné záběry s úžasnou atmosférou (((clap)))

Evelína 06.07.2015 15:36

Krásný fotky :-) Nebyla jsem tam, ale zrovna teď bych měla chuť sednout na letadlo a vyfotit si ty krásný místa taky :-) Co vyfotit, ale hlavně na nich být a vidět je :-) Takže díky za pokoukání a třeba inspiraci na příští dovču :-)

Šába1 03.07.2015 19:20
Re: Luxus  

Děkuji, focení mě baví a za pár let už jsem něco málo nafotil. Pro mě je zase většina fotografií, které pořídím jen dokumentární a těch opravdu dobrých je vždy úplné minimum. Kefalonie nás okouzlila, ale jsme spíše té povahy jednou a zase jinam ať člověk procestuje kus světa. Nic to nemění na tom, že je to krásné místo a ne zcela turisticky přeplněné, což je veliké +

• Anonym (1)
marbes 02.07.2015 22:04
Luxus  

Nádherné fotografie, sedím tu u nich s otevřenou pusou. Opravdu krásné, velmi profesionální fotky. 8-) Na Kefalonii jsme byli dvakrát a některá místa z fotek poznávám, ale takto krásně zachycené je nemáme. Opravdu tleskám! (((clap)))

Zpět na všechny diskuze