A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Lodí po Středozemním moři

17.06.2009 14:47:16 | Dáša.V
Dáša.V
Máte někdo zkušenosti s plavbou po Středozemním moři? Vyplouváme za týden z Janova na lodi Melody. Předem díky za info. Dáša
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
mafu 23.06.2009 21:49
RE: RE: RE: Lodí po Středozemním moři  

Dášo,zkušenost s mořskou nemocí mám.Já se totiž i preventivně jistím i do letadla homeopatií ale v květnu min.roku nezabralo nic.Nechytla nás bouře ale nepříjemný vítr na cestě z Tunisu někde u Sardínie.Byly ohromné vlny a rozhodně jsem nebyla jediná,komu bylo špatně.Mě pomohl frťánek a vzduch.Jinak při plavbách na velkých lodích nejsou problémy,ale jak říkám já se jistím. :-D

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Dáša.V 23.06.2009 17:00
RE: RE: Lodí po Středozemním moři  

Ahoj Mafu, díky za doporučení,také nás to napadlo, takže máme vnější kabinu.Můžeš mi prosím napsat, jestli máš nějaké zkušenosti s mořskou nemocí, případně jak se jí bránit a na co jiného si na lodi dát pozor. Díky :-D

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
mafu 22.06.2009 23:38
RE: Lodí po Středozemním moři  

Dášo doporučuji si připlatit za kabinu,ty vnitřní jsou fakt klaus :-D trofobické. Jinak my jezdíme s Diamond travel a vše je ok.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
admin2 17.06.2009 18:03
admin  

Zdravim, nevim zda zde na diskuzi o cestovnich kancelarich ma nekdo s touto plavbou zkusenost. Doporucuji projit diskuzi o zemich, napriklad tu:
http://italie.orbion.cz/diskuse/

Hezky den!

• Anonym (1)
Dáša.V 17.06.2009 14:47
Lodí po Středozemním moři  

Máte někdo zkušenosti s plavbou po Středozemním moři? Vyplouváme za týden z Janova na lodi Melody. Předem díky za info. Dáša

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze