A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Lipno

08.04.2012 16:51:43 | ferdyš
ferdyš
Hm? mi to spíše připadá, jak prezentace i Tvého krásného pejska. :-D :-D ale od toho je zřejmě tento cestovní portál, který jsem po dlouhé navštívil a znova dodal nemálo svých fotogalerií i reportáží z cest kolem světa. :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Jitka 09.04.2012 18:55

Fotky to jsou krásné všechny, ať už se slečnou nebo bez slečny ale se psem. Na Lipně jsem ještě nebyla, tak jsem se aspoň podívala díky této fotogalerii.

• Anonym (33)
  • Anonym (30)
admin2 09.04.2012 17:10
admin  

Musím se zastat AnieK, pejsek je to skutečně krásný (také bych takového hned brala) a k cestování zkrátka patří i portréty cestovatelů a zachycení jejich nálady. Jsme rádi za každou fotku:)

• Anonym (30)
  • Anonym (25)
AnieK 08.04.2012 21:31
Re: Lipno  

Já to mám těžký s fotkama bud tam jsem na nich já nebo pes:-D málo jich je osamocených. Já jsem tu vadila lidem tak jsem tam šoupla psa a ten taky koukám neprošel.

• Anonym (29)
  • Anonym (24)
ferdyš 08.04.2012 17:51
Lipno  

Hm? mi to spíše připadá, jak prezentace i Tvého krásného pejska. :-D :-D ale od toho je zřejmě tento cestovní portál, který jsem po dlouhé navštívil a znova dodal nemálo svých fotogalerií i reportáží z cest kolem světa. :-)

• Anonym (35)
  • Anonym (41)
Zpět na všechny diskuze