A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Levanze CK

15.01.2012 20:00:57 | Treska
Treska
Křemílek
Hazard se životy aneb na ryby s CK Levante
Přikládám foto z dovolené s CK Levante v Norsku.
Majitel cestovky nás dopravil do Norska na ryby a zpět mikrobusem, který vždy řídil pouze jeden řidič.
Cesta tam a zpět má téměř 4.000,-km. Řidič jezdí tzv.pendl, to znamená, že zahajuje zpáteční cestu několik hodin po příjezdu na místo.
Řidič, který nás vezl domů, se po příjezdu neměl kde vyspat a zhruba 4 hodiny po příjezdu se s námi vydal na zpáteční cestu. Na naše námitky nedbal, prý tak jezdí pokaždé, šéf to tak nařídil. Ještě v Norsku při řízení mikrobusu usnul a jen šťastnou náhodou zbořil svodidla v místě, kde za svodidly nebyla propast.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
10.02.2019 21:24 85.71.230.***
Zrušení zájezdu týden před odjezdem!!!! NIKDY VÍC  

Tak s těmadle už nikdy. Lyžařská dovolená x měsíců zaplacená, smluova podepsaná. Místa ubytku rezervovaná. Ale Voila - místo očekávaných Pokynů kdy a kde nás nabere minibus atp nás kontaktovala prostředník z Invie, že CK zrušila zájezt, že kvůli přebookování hotelu musíme jet jiný termín - termín byl pro nás nejdůležitější, proto jsme si vybrali tudle CK.

Jinými slovy po urgenci z Invie na zaslání dokladů si někdo v Levante zjistil, že rezervaci ubytka zapomněli potvrdit a tedy nás nemají kde ubytovat.

Ačkoli jsme nechteli jet auty, nakonec to tak dopadne, ubytko jsme pres booking našli - lepší a levnější (kdyby CK nebyla blbá, pořád na nás mohla trhnout prachy, ale oni se ani nenamáhali jejich vzniklý problém řešit).

Takže díky, ale než CK LEVANTE, tak to raděj sedět doma!!!

Neregistrovaný uživatel
20.09.2015 12:31 84.21.120.***
CK Levante  

Dne 19.9. 2015 jsme s CK Levante jeli do Vídně do ZOO mikrobusem. Pan řidič vůbec nevěděl, kam dojel podle navigace, vysadil nás naštěstí ve Vídni, ale v úplně jiné ZOO. Vůbec bez navigace ani s navigací nevěděl, kam by nás měl odvézt. Po telefonickém rozhovoru s CK a s přispěním "cestujících navigátorů" jsme se s hodinovým zpožděním dostali na určené místo. Po domluvě byl prodloužen o tuto dobu pobyt ve Vídni. Takto určitě by odpočinkový a zážitkový den začínat neměl. Zbytek dne i cesty byl v pořádku.

Lucka
30.08.2015 19:50 88.146.158.***
Chorvatsko - Národní parky  

Po přečtení negativních recenzích jsem měla z dovolené velký strach, vše ale proběhlo v naprostém pořádku. Už jsme byli s přítelem na několika zájezdech, ale tento byl pro nás ten nejlepší! Měli jsme nádherné ubytování ve vilce u moře s vlastní kuchyňkou a sociálním zařízením. Do restaurace, kde jsme měli polopenzi, to bylo jen pár metrů a večeře byly opravdu skvělé. Perfektní přístup pana řidiče a velmi příjemné paní delegátky, která nás vozila po výletech. Volné dny jsme trávili na krásných plážích v Tisnu, které byly 15 min chůze a jedna na ostrově Murter 30 min chůze, ale stálo to za to! Z dovolené jsme byli opravdu nadšeni a ani se nám nechtělo domů. Děkujeme CK Levante :-)

Hanka B.
24.08.2015 09:49 80.188.2.***
Re: CK Levante Chorvatskko  

Také jsem jela s cestovní kanceláří Levante a můžu říct. Nikdy víc! Podrazáci na druhou. Cesta tam byla adrenalinový zážitek. Řidiči byli pánové, kteří už měli minimálně deset let sedět doma a užívat si důchodu. Dopravní předpisy neřešili. Při jízdě si podřimkovali - málem jsme vletěli pod kamion. S ubytováním si také nedělala CK Levante žádnou hlavu. Chtěli nás dát do jiného apartmánu. Měli jsme bydlet v části domu s pronajímatelkou. V malém pokoji, bez možnosti si dát něco do ledničky, nemluvě o koupelně, kde měla paní pronajímatelka v lavorech namočené prádlo, nemluvě o tom, že všude byl nepořádek, hanba pohledět. Ubytování se podařilo po telefonátu na vedení ck vyměnit, avšak paní delegátka, která ten den odjela a již se nám tedy neměl kdo věnovat, nám naznačila, že bychom jí za tento krok, měli doslova líbat ruce. Takže nové ubytování a pobyt dál o.k., avšak v den odjezdu opět děs. To že nás poslední den odjezdu již ráno vystěhovali, s tím jsme počítali, ale že nám po celodenním pobytu na pláži nedovolí se převléci, že se budeme muset převlíkat někde za barákem, že si na wc budeme muset jít odskočit dolů na pláž, protože paní delegátka nás do svého příbytku pustit nechtěla (bylo nás pouze 6), to už bylo opravdu moc. Cesta domů s řidiči důchodci, opět adrenalin. Neustále přejíždění z pruhu do pruhu, podřimování za jízdy, nutnost kamijoňáků, co jeli za námi, budit řidiče ............s CK Levante nikdy! Informovala jsem zprostředkovatele, tzn. společnost Invia, doufám, že vznikne aspoň směrem k řidičům, nějaká náprava, neboť tady jde lidem o životy.

Neregistrovaný uživatel
22.08.2015 15:21 109.81.209.***
Tisno  

My jsme byli letos v Tisnu s CK Levante. Z celého ostrova je Tisno (Tiesno) nejhorší volbou. Město je v zálivu, voda není tedy tak čistá jako na druhé straně ostrova. Pláže taky nic moc, chodili jsme denně několik kilometrů kvůli hezčím plážím, stálo nám to za to. Pokud se chystáte na Murter, Tisno rozhodně nestojí za návštěvu. Ostatní 3 města na ostrově sou rozhodně zajímavější.

Neregistrovaný uživatel
22.08.2015 15:08 109.81.209.***
Levante-už nikdy více  

Níže uvedené příspěvky sedí. Ještě bych dodala, že musíte mít štěstí, aby vás posadili do auta s klimatizací. U některých dveří nefunguje těsnění, takže dveře profukují.Může se stát, že pokud si objednáte dovolenou s partnerem, tak nemáte jistotu, že spolu pojedete v jednom autě. Na webových stránkách lžou - "z krásné písečné pláže" se vyklubala pláž s pískem, jejíž zrnka měla v průměru 2 cm.Ubytování v apartmánech-(3 hvězdy) znamenalo - 2 postele, skříň, žádná televize, žádná kuchyňka, k dobru bylo, že jsme měli vlastní koupelnu.

Romča
17.08.2015 13:59 89.111.77.***
CK Levante Chorvatskko  

S tou cestovní necestovní kanceláří už v životě nepojedu. Jak již někdo zmiňoval není to cestovní kancelář se vším všudy. Cesta tam byla asi lepší protože jsme se těšili ale chyby řidičů byly hrozné - stopky nikomu nic neříkaly a maximální rychlost také né. Hrůza, když jsme dojeli na místo tak jsme 2 hodiny museli čekat než bude náš apartmán hotový. Při komunikaci s paní která nám zařizovala ubytování jsme zjistili že je arogantní a je ji všechno jedno. Naše ubytování mělo být podle nich s jiným cizím párem - údajně to spletli. takže první noc jsme trávili v apartmánu s lidmi, které jsme znali cca 10 hodin ... Druhý den už nám zajistili jiné ubytování, které souhlasilo i popisu na pokynech. V pokynech uváděli že nám bude k dispozici delegát (nebyl ten den odjel hned domů) a ani žádné výlety nebyly. Jediné co bylo asi fajn a odpovídalo informacím byla polopenze ta byla nejlepší. cestu zpět bych popsala asi takto jsem ráda že jsem živá a zdravá - řidiči přejížděli z pruhu do pruhu (unavenost řidičů), a málem nás srazil i kamion.

Jedním slovem katastrofa. Nikdy víc, dejte si pozor.

  • Anonym (1)
JK
09.06.2015 10:52 80.250.4.***
 

stoprocentní spokojenost, ochota řidiče , nadstandartní přístup, Určitě příště využiji. :-)

  • Anonym (2)
IVČA
02.09.2014 21:14 109.105.49.***
 

LETOS JSME S CESTOVKOU ABSOVOVALI POZNÁVACÍ ZÁEZD DO CHORVATSKA - NÁRODNÍ PARKY, VELMI PĚKNÉ UBYTOVÁNÍ S VLASTNÍ KUCHYNKOUA BALKONEM S VÝHLEDEM NA MOŘE, CESTA BYLA SE STARŠÍM ŘIDIČEM, ALE JEL ZKUŠENĚ A BYL OCHOTEN SE PŘIZPŮSOBIT KLINETŮM I S MALÝMI DĚTMI. CO BYLO SUPER, ŽE DRUHÝ ŘDIČ, KTERÝ NÁS VOZIL D NÁRODNÍCH PARKŮ MĚL DOBRÉ VYCHYTÁVKY- NAPŘ NA PLITVICKÝÁCH JEZERECH BYLA ASI 3 HODINOVÁ FRONTA U POKLADEN A ON NÁM PORADIL DALŠÍ POKLADY, O KTERÝCH NEVĚDĚLI ANI PRŮVODC OSTATNÍCH ZÁJEZDŮ, DOKÁZAL PRŮĚŽĚ A OCHOTNĚ REAGOVAT NA POŽADAVKY KLIENTŮ .JÁ JSEM BYLA SPOKOJENA ASI JEDNA Z MÁLA

Neregistrovaný uživatel
31.08.2014 22:03 90.181.121.***
Levante CK  

Na ceste do Chorvatska se nam rozbilo auto,ridic zavolal a rekl,ze pro nas prijede za chvili druhy ridic z Tisna(stali jsme na parkovisti 20m od motelu a nesli jsme tam,protoze to pry nebude dlouho trvat)=>nakonec cekani 6h a rano za usvitu pro nas prijel. Misto toho aby nas hodil do apartmanu tak nas chtel tahnout rovnou pro listky -> prvni den zabity, unaveni a rozlamani z nepohodlneho auta. Pan delegat jak uz se tady psalo byl neprijemny a arogantni,nepomohl, zadny pruvodce to neni. Netekla horka voda, kdyz jsem vypatrala majitelku ukazalo se,ze nam nerekli,ze kotel je propojeny s jinym apartmanem a musime to mit soucasne zapnute->musite si pockat na sousedy a pak si muzete dat sprchu...Neriskujte a nekazte si dovolenou, s detmi uz vubec ne!

  • Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze