A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

LETY ON LINE

28.01.2011 09:06:25 | labros
labros
S blížící se sezónou přidávám zajímavý odkaz . Zde můžete sledovat aktuální stav každého letu . Moc dobrý i jako zábava při letním sledování oblohy s notebookem v ruce :-)

www.flightradar24.com
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Tijuska 26.06.2013 22:25
Re: LETY ON LINE  

maj to s urcitym casovym posunem .-) kvli bezpecnosti

• Anonym (4)
  • Anonym (10)
Jarouš 23.06.2013 12:35
Re: LETY ON LINE  

Sledoval jsem nyní start letu z Ostravy do Marsa Alam.Start měl být v 12.10hod. na obrazovce pc se let objevil ve 12.19.Nemohu přijít na to jak to udělat aby jsem měl let na obrazovce již při rolování na vzletovou dráhu.V loni jsem sledoval odlet z Řecka a letadlo se mě zobrazovalo již při rolování na dráhu ale nemohu si vzpomenout jestli jsem někde vložil číslo letu.Ví někdo jak na to ?

• Anonym (3)
  • Anonym (17)
labros 28.01.2011 10:06
LETY ON LINE  

S blížící se sezónou přidávám zajímavý odkaz . Zde můžete sledovat aktuální stav každého letu . Moc dobrý i jako zábava při letním sledování oblohy s notebookem v ruce :-)

www.flightradar24.com

• Anonym (2)
  • Anonym (11)
Zpět na všechny diskuze