A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

letná dovolenka 2010

25.01.2010 20:46:11 | ludmila1951
ludmila1951
Toto leto by sme chceli ísť s manželom na dovolenku do Čiernej Hory autom.Nikdy sme tam ešte neboli,tak budem rada,ak mi poradíte s výberom letoviska,poprípade aj s ubytovaním. 8-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
cordobka 18.06.2010 13:12
RE: RE: RE: RE: RE: RE: letná dovolenka 2010  

co se týče peněz tak my jsme nevědlěi jak dlouho budeme tak jsme nakonec byli čtrnáct dní a včetně nafty ubytování poplatky nakupy atd a výletu do albánie (doporučuji ) jsme měli 1260 euro a dvěstě dvacet jsme přivezli domů

cordobka 18.06.2010 13:01
RE: RE: RE: RE: RE: letná dovolenka 2010  

takže zkusím odpověd postupně jeli jsme to v červnu 2009
Tak asi do bratislavy to budete znát takže první trasa dálnice budapešt dálnice szeged Horgoš subotice srbsko ze subotice jako dálnice placená mýtem až do nového sadu 3,5 euro pak BUD NA BELEHRAD to je ještě placená mýtem nebo jak jsme jeli my v novém sadu na Ruma úžice bielovo pole (krásná přiroda ale samá omezení naše asi silnice třetí třídy ) pak směr Podgorica (platí totéž 3 třida silnic ale krásné Kaňony je na co koukat ) ale sedmset padesát km mimo dálnice serpentýnami je taky síla ) z Podgorice jsou směrovky Bar Ulcinj projedete tunelem (bacha před ním vždy měří policie ) a dostanete se do Sutomore a pak už jste od Baru asi patnáct km (poplatky je jen tunel do Sutomore myslím že čtyři eura )

Druhá cesta je z bratislavy smerem k balatonu Ketshely a pak hraniční přechod Barcs a pojedete asi osmdesát km chorvatskem do gradišky a pak do bosny Banja Luka a pak krásnou přirodou ale třista km serpentýn přes pohoří durmitor směrem na Mostar v Mostaru už je normální silnice na hranice Metkovič naproti chorvatskému polostrovu peljješac a smeřuješ dolu k dubrovníku (mezitím jestě v neumu přejedeš jednou hranice chorvastko bosna a bosna chorvatsko ) v dubrovníku jedeš stále na kupari cavtat molunat a po čtyřiceti km najedeš na kopec kde jsou hranice černá hora sjedeš dolu do kotoru a musíš trajektem (čtyři eura myslím ) a pak stale podle pobřeží Budva svatý štefan Petrovac Bar Obě cesty jsou velmi náročné doporučuji nezkoušet je jet v kuse ale jsou velmi levné proti cestě po dálnici chorvatsko .)

Co se týče Pláží tak vezmu od konce Mužete do Ulcinj černý krásný lečivý písek ,
Bar kaminky na jedné pláži mramorový makadam (krásné ) a jedna byla něco jako naše křemínky
ještě jsou pláže ve starem baru takové jako jsou v jižní dalmácii skály občas písek občas oblázky
Sutomore jak kde někde písek někde kaminky a viděli jsme i travnatou pláž
svatý štefan Krvavě červené kaménky úplně suprový pocit
Pivo jen Heineken nebo černohorské Nikšičko kolem eura až euro a pul ceny rok 2009 cigarety euro a pul Marlboro
Pizza (není moc běžná v černé Hoře ) od 6 do 7 euro
Zmzlina jako taková taky není často k potkání , spíše corneta algida nebo ekvivalenty našich nanuků apod (ceny asi jako u nás jelikož jsme neregistrovali při nakupovaní že by nějak zvýšili naší utratu )
spotřební věci jsou asi stejně drahé jako u nás džusy lidé nakupují v marketech na konci Baru smerem na ulcinj je velkoobchod s nápoji to se nedá přehlídnout něco jako supermárket na nápoje a je tam stále narváno.

ještě k cestám počítejte že přejetím do srbska a do černé hory začnou mistní řidiči jako kdyby přestala existovat vyhláška ale taky podvědomně počítají že ostatní ji taky nedodržují takže jsou až neskutečně ohleduplní k chybám ostatních (doporuji ale doržovat předpisy jelikož policie zastavuje jen cizince )ale na každou hlidku policie jste upozorněni nekolikakilometrovým blikáním protijedoucích řidičů.
Snad vám moje informace pomůžou. kdyby něco tak ještě rádi odpovíme .

Pomněnka 18.06.2010 12:02
RE: RE: RE: RE: letná dovolenka 2010  

Dobrý den, mnohokrát děkuji za odpověď..... Mohla byste mi popsat obě varianty cest? A kdy jste to jeli naposledy? Jinak mě zajímají ceny např. piva, pizzy, zmrzliny, džusu apod. Jinak jsem se chtěla ještě zeptat jestli je v Baru oblázková pláž a jak to na ní vypadá??? Mnohokrá díky za info na email s pozdravem a přáním hezkého pátku J. :-P

cordobka 17.06.2010 22:14
RE: RE: RE: letná dovolenka 2010  

Městečko Bar je takové civilizovanější městečko balkánu myslím že budete spokojeni , pokud chcete posat cestu přes madarsko a bosnu nebo přes madarsko a srbsko popíšu soukr na co si dát pozor a tak , jeli jsme to tak i tak a napiš mi čeho tě zajímají ceny a když budu vědět odpovím

Pomněnka 17.06.2010 09:37
RE: RE: letná dovolenka 2010  

Dobrý den, potřebuji radu, zač. srpna se chystáme také do ČH kokrétně do Baru, apartmány Bar, neznáte to tam??? Jaké je tam okolí, je tam pořádek a jaký je vstup do moře, pláže jsou oblázkové, je nutné mít např. boty do vody??? Také zvažujeme cestu přes Maďary.....Také se chci zeptat, kolik asi sebou EUR??? Nemám představu o cenách apod. Budu vděčná za jakékoli info o této lokalitě, předem moc díky

vitić 29.05.2010 21:34
RE: prosba  

zavolejte mi na tel. 773559856 poradím

vitić 29.05.2010 21:31
RE: letná dovolenka 2010  

pokud máte zájem o dovolenou v Černé Hoře v Sutomoru, zavolejte mi na tel . 773559856

Kamillidis
20.05.2010 15:28 93.99.180.***
RE: RE: letná dovolenka 2010  

Dobry den,
planujeme jet do CH vlakem. Nemate nejaky tip, kam vede trat a kde je prijemne misto pro straveni dovolene? Nevyhledavame vylozene klidna mista. Uprednostnujeme moznost nakupu, navstevu obchudku, trznic. Dekuji

cordobka 20.05.2010 12:27
RE: RE: RE: prosba  

kolem Baru ubytko seženeš i o 7-8 euro levněji a vlastně o ani nemusíš schánět naháněči tě doženou sami , nás v ulcinj přimo zablokovalo auto v prostředku svetelné křižovatky a nabízeli ubytovaní a takových to v uvozovkách přepadení jsme zažili behem dvaceti km více , nejčastěji to funguje že jedou za vami a vytvale blikají světly , nebo na vás křičí z chodníků SOBE ROME ale jsou i slušnější nabízeči , Když se ale skýmkoliv dáš do hovoru jsou to velmi přijemní a přátelští lidé i když vás odchytly trochu přepadávacím způsobem

Jaroslav Janovec 17.05.2010 19:33
RE: RE: RE: prosba  

takze jeste kontakt na mne je

n d h (z a v i n a c) v o l n y . c z

Zpět na všechny diskuze