A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Letiště Vídeň-přestup

27.08.2010 11:32:13 | togire
V září letíme do Helsinek s přestupem ve Vídni.Máme na přestup 40 min. při cestě tam a 30 min. při cestě zpět.Byla jsem se ptát v Ruzyni, jestli je to možné stihnout.Tvrdili, že ano.Z Vídně poletíme gate B (term.1).Mám jakýs plánek,abych se zorientovala.Nic moc.Nemáte někdo zkušenosti,jak to tam vypadá? Můžete mi prosím poradit?A dá se to vůbec stihnout?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Big smile 20.01.2011 01:07
RE: Letiště Vídeň-přestup  

Určitě se to stihnout dá. Důležité je,že přílety jsou umístěné dole a na odlet musíte vyjet do prvního patra. Air Berlin a ještě nějaké další aerolinky tam mají přímo svoje check-in stánky a když nebudete vědět tak se prostě zeptáte,oni tam na to jsou zvyklí :-)

• Anonym (4)
  • Anonym (4)
togire
27.08.2010 11:32 212.67.92.***
Letiště Vídeň-přestup  

V září letíme do Helsinek s přestupem ve Vídni.Máme na přestup 40 min. při cestě tam a 30 min. při cestě zpět.Byla jsem se ptát v Ruzyni, jestli je to možné stihnout.Tvrdili, že ano.Z Vídně poletíme gate B (term.1).Mám jakýs plánek,abych se zorientovala.Nic moc.Nemáte někdo zkušenosti,jak to tam vypadá? Můžete mi prosím poradit?A dá se to vůbec stihnout?

• Anonym (5)
  • Anonym (10)
Zpět na všechny diskuze