A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Letiště Karlovy Vary

28.01.2013 21:06:37 | E.Sarka
E.Sarka
Létám ráda na dovolenou u Středozemního moře, momentálně nejvíce do Bulharska, ale také jsem byla např. v Řecku, Španělsku. Bydlím v Západních Čechách a nejbližší letiště je v Praze, protože letiště v Karlových Varech má charterové lety pouze do Turecka. Je mi to líto, protože s malým dítětem / dětmi je obtížné jet 180 km daleko do Prahy s odlety v časných ranních hodinách, kdy poslední autobusová spojení jsou kolem 9. hodiny. Nejvhodnější je pak převoz autem, ale to je zase spojené s dalšími náklady za parkování a řidič si moc neodpočine, když jede v noci. Navíc se v noci může cokoli přihodit a let se nestihne. A to nemluvím o dětech. Kontaktovala jsem letiště v Karlových Varech a ti mi řekli, že by rádi vypravovali letadlo do jiných destinací, ale CK nemají zájem.
Dokud jsme byli bezdětní, tak nám to ani tak nevadilo, zvládli jsme to přes noc tak nějak v letištní hale, ale teď s dítětem... I když to již není batole, je to i tak pro nás komplikací a myslím, že zbytečnou.
Přemýšlela jsem tedy o tom, co takhle vyvíjet nátlak při sjednávání dovolené, aby vypravovali letadla i např. z K. Varů? Jaký máte na to názor? Zkoušeli jste již?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
nepř. E.Sarka
07.02.2013 14:18 109.80.211.***
Re: Letiště Karlovy Vary  

No já jsem právě kontaktovala letiště a tam mi řekli, že by rádi, aby létali i CK od nich do jiných destinací, třeba chartery, ale že zájem od CK není. Prý máme my jako zákazníci zkusit tlačit na CK, aby změnily svůj postoj. Zkoušela jsem kontaktovat CK a ti my řekli, že v souč. době neplánují a nebo že pořádají svozy do Prahy. Ale štve mě to, myslím, že kdyby nás bylo víc, třeba by se s tím pohlo..

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
hemofin 07.02.2013 11:35
Re: Letiště Karlovy Vary  

Také bych byla ráda, kdyby Letiště Karlovy Vary létalo do více dovolenkových destinací. Kdysi jsme z Varů letěli do Řecka (už si nepamatuji na jaký ostrov). Bylo to sice s mezipřistáním v Pardubicích, ale cesta na letiště trvala pouhých 20 minut,
Osobně si myslím, že cestovky by zájem měly, ale varské letiště raději odbavuje ruské občany :-$.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
E.Sarka 28.01.2013 21:06
Letiště Karlovy Vary  

Létám ráda na dovolenou u Středozemního moře, momentálně nejvíce do Bulharska, ale také jsem byla např. v Řecku, Španělsku. Bydlím v Západních Čechách a nejbližší letiště je v Praze, protože letiště v Karlových Varech má charterové lety pouze do Turecka. Je mi to líto, protože s malým dítětem / dětmi je obtížné jet 180 km daleko do Prahy s odlety v časných ranních hodinách, kdy poslední autobusová spojení jsou kolem 9. hodiny. Nejvhodnější je pak převoz autem, ale to je zase spojené s dalšími náklady za parkování a řidič si moc neodpočine, když jede v noci. Navíc se v noci může cokoli přihodit a let se nestihne. A to nemluvím o dětech. Kontaktovala jsem letiště v Karlových Varech a ti mi řekli, že by rádi vypravovali letadlo do jiných destinací, ale CK nemají zájem.
Dokud jsme byli bezdětní, tak nám to ani tak nevadilo, zvládli jsme to přes noc tak nějak v letištní hale, ale teď s dítětem... I když to již není batole, je to i tak pro nás komplikací a myslím, že zbytečnou.
Přemýšlela jsem tedy o tom, co takhle vyvíjet nátlak při sjednávání dovolené, aby vypravovali letadla i např. z K. Varů? Jaký máte na to názor? Zkoušeli jste již?

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze