A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Letenky - Vánoce, Silvestr

26.12.2010 11:07:03 | Radka P.
Radka P.
Zajímalo by mě, zda se Vám podařilo letos (nebo v minulosti) sehnat cenově zajímavé letenky na období Vánoc a Silvestra někam do teplíčka? Kam, odkud, za jakou cenu? Zimu mám čím dál tím méně ráda, tak bych další svátky chtěla prožít jinak, ale oslavy ve velkých hotelových komplexech nás nelákají (a i cena za tyto zájezdy nám přijde přemrštěná). Díky.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Radka P. 26.12.2010 11:07
Letenky - Vánoce, Silvestr  

Zajímalo by mě, zda se Vám podařilo letos (nebo v minulosti) sehnat cenově zajímavé letenky na období Vánoc a Silvestra někam do teplíčka? Kam, odkud, za jakou cenu? Zimu mám čím dál tím méně ráda, tak bych další svátky chtěla prožít jinak, ale oslavy ve velkých hotelových komplexech nás nelákají (a i cena za tyto zájezdy nám přijde přemrštěná). Díky.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze