A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Letenky do Bangkoku za 10545 Kč

06.02.2012 17:31:58 | Kjubisek
Kjubisek
Zdravím Vás cestovatelé, už jste četli o akci Emirates Airlines z Prahy do Bangkoku za 10 545 Kč, akce by měla být platná do konce roku 2012. Sice teďkom letíme v únoru, ale právě sem volal na Emiráty do Prahy ať mi pošlou emailem volné termíny v prosinci a v listopadu, kdyby bylo něco volné asi bych toho využil :) Má někdo v této akci za tuto cenu už letenky?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
ad215 09.07.2012 21:12
Re: Letenky do Bangkoku za 10545 Kč  

Ahoj, zkus to zadat jako poptávku http://www.napoptavku.cz/

je to zdarma a občas se tam pohybují uživatelé, kteří mají koupené letenky dopředu a pak v hlavní sezóně to nabízejí za super ceny 8-)

chocolate 22.02.2012 17:46
Re: Letenky do Bangkoku za 10545 Kč  

Zdravím, no ať hledám jak hledám v této ceně jsem nic s Emirates či jinýma společnostma nenašla.....?

Kjubisek 06.02.2012 17:31
Letenky do Bangkoku za 10545 Kč  

Zdravím Vás cestovatelé, už jste četli o akci Emirates Airlines z Prahy do Bangkoku za 10 545 Kč, akce by měla být platná do konce roku 2012. Sice teďkom letíme v únoru, ale právě sem volal na Emiráty do Prahy ať mi pošlou emailem volné termíny v prosinci a v listopadu, kdyby bylo něco volné asi bych toho využil :) Má někdo v této akci za tuto cenu už letenky?

Zpět na všechny diskuze